אמרו לדוגמנית הזו: "את שמנה מדי"

קשה להאמין אבל גם בלאנקה פאדילה, דוגמנית "ויקטוריה סיקרט" נאלצה לשמוע מסוכנים ומלהקים שהיא צריכה להרזות. כן, נשים יקרות, מדובר בעולם הולך ונעלם

04/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

ויקטוריה

"לפעמים אנשים לא מבינים שזה פוגע להעיר לאנשים על היותם תת-משקל כמו שזה מעליב להעביר ביקורת לאנשים שהם במשקל יתר – במיוחד כשהקריירה שלך נעה סביב החיצוניות שלך", הצהירה אחת הדוגמניות ההורסות המדגמנת ל"ויקטוריה סיקרט", בלאנקה פאדילה' בתוכנית "אל רינקון" הספרדי.

 כפי שעיניכן רואות, מדובר בדוגמנית רזה למדי וקשה להאמין שהיא נאלצה לשמוע את המשפט "את שמנה מדי". כן, כן, מה שקראתן. הדוגמנית הזו, מספרד, שיתפה בתוכנית את מה שבאמת קורה מאחורי הקלעים של תעשיית האופנה והיא לא ציירה את הנעשה באור ורוד במיוחד.

"אחד הדברים הקשים הוא לקבל את עצמך", הוסיפה, "וזה קשה גם לדוגמניות אשר עובדות עם גופן ונאחזות במראה שלהן. המקצוע הזה אינו מה את רוצה אלא מה הלקוח רוצה". כאמור, פאדילה ציינה שהיא בעצמה נאלצה לשמוע מסוכנים ומלהקים מול פרצופה שהיא שמנה, דבר מופרך כאשר בוהים ברזון הזה. אין לאנשים בושה ועולם האופנה פשוט איבד את עצמו לדעת.

הדוגמנית סיפרה איך פעם נפגשה עם דוגמנית אחרת שלא אכלה כל היום וכל כך התרגשה כאשר פאדילה הציעה לה בוטנים. "זה יהיה ארוחת הערב שלי", סיפרה, "לא אכלתי כל היום". היא אכלה 4 בוטנים. הדוגמנית השווה סיפרה איך מותר לסלבריטאיות מובילות להיות בעלות קימורים אבל לשאר הדוגמניות האנונימיות חובה להיות רזה מאוד.

אין זו הפעם הראשונה שאנחנו שומעות על המשפטים המופרכים שדוגמניות רזות נאלצות לשמוע. זה רק גורם לנו להבין שאין באמת שפיות בכל התחום הזה. אם אומרים למישהי כמו הדוגמנית הזו "את שמנה מדי" אז באמת לאן הגענו.  אין מה לקחת את מה שאומרים לכן לגבי משקל ברצינות. תאכלו נכון, תהיו בריאות ותרגישו נוח בגופכן.

צילום: גטי אימג'ס
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה