ברוקלין בקהאם,"הבן של", עורר סערה ברשת

בנם בן ה-16 של דיוויד ואשתו ויקטוריה בקהאם נבחר להיות לא פחות מצלם הקמפיין היוקרתי של "ברברי" וגרר תגובות זועמות על נפוטיזם מוגזם. "הוא אפילו לא יודע להחזיק מצלמה"

02/02/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

בקהאם

מזמן לא היה לנו רעש מכיוון של איזה "בן-של" אבל הנה, ברוקלין בקהאם, היורש היפיוף של דיוויד בקהאם ואשתו ויקטוריה, הפך בימים אלה לשק חבטות בעולם האופנה לאחר שחטף ריקושטים על נפלאות הנפוטיזם. העובדה שילדים של מפורסמים מקודמים בזכות הייחוס ומיליוני העוקבים אינו דבר חדש אבל העובדה שהילדון הזה קיבל זכות לצלם את הפרסומת הטריפה כמה מומחים בתחום.

הקמפיין לבושם, שישלוט במדיה חברתית ופונה לקהל האדיר שלו שם, הוציא צלמים משלוותם. מילא נער בן ה-16 קוטף קמפיינים, כעת הוא נוגס בפרנסת צלמים שהזיעו כדי להגיע למעמדם? איפה המקצועית? איפה הגבול? לא ברור. מה שבטוח, הוא שהילד הפך לאויב של אלה שנמאס להם מתרבות ה"ילדים של". לא ברור אם הוא מוכשר או לא, אבל סטיבן מייזל הוא כנראה לא.

ברוקלין בקהאם

בטוויטר, סנאפ צ'ט ואינסטגרם לא מעט שונאים ומאוכזבים הביעו את מורת רוחם לנוכח ג'וב החלומות שקיבל נער שלא עשה דבר כדי להצדיק את הטייטל "צלם". ברור שזה גימיק ועדיין זה כנראה הלחיץ כמה אנשים שכבר התחילו לחשוב עכל הסבה בקצב הזה. אולי גם ייתנו לקנדל ג'נר לערוך את "ווג" ולבת של ג'וני דפ וואנסה פאראדי, לילי רוז, לראיין את אובמה. העולם הולך ונהיה מגוחך, מפה ועד ברוקלין.

"זה לא מה שאתה יודע אלא את מי שאתה יודע", אמר אחד המגיבים והוא צודק. קשרים, הון וייחוס זה המשולש הקדוש. כנראה שפשוט נשבר לאנשים לראות איך נפוטיזם צועק למרחקים. מילא כשכוכבים תופסים מקום מול העדשה, ברור לכולם מי מרוויח מזה, אבל כשהסלב עובר להיות דמות "מאחורי הקלעים" זה מרגיש שהיא לוקחת את הפינה האחרונה השפויה. מילא היה מוכיח יכולות צילום אבל זה הרי לא קרה.

הנה כמה תגובות שעלו בעניין:

ברוקלין

בקהאם העלה לרשת תמונה שלו, בה הוא עמד מאחורי מצלמה ושיחק אותה צלם קול, מה שהרגיז אחרים עוד יותר. היה נראה כאילו הבחור דוהר על יכולת הצילום שלו ומתגאה בקמפיין שקיבל. היו כמה שצחקו שהוא לא יעשה כלום על הסט, רק ילחץ על המצלמה ואחרים אמרו שהוא אפילו לא מחזיק את המצלמה כראוי. מה שבטוח, "ברברי" כבר זכתה בלייצר באזז ויראלי סביבו וזה עוד לפני הצילום. במילים אחרות, השתלם להם.

צילום: גטי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה