סייל ב- Mod Cloth

חנות הרטרו המקוונת Mod Cloth בסייל מטורף, ואתן יודעות עליו מוקדם. מהרו נא.

24/02/2011
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

Mod Cloth היא חנות מקוונת אמריקאית שמתמחה בבגדים ואקססוריז (גם לגוף וגם לבית) שכולם בסגנון אפנת רחוב ורטרו. החל באפנת נערות Pin-Up, דרך סגנון הסיקסטיז שגואה בעקבות "מד-מן", ועד להיפי-שיק של שנות השבעים החוזרות. החנות הוקמה על ידי בני זוג שהתחילו מאהבה לפריטי יד שנייה, והמשיכו באיסוף אפנת רחוב מכל מיני חברות ומעצבים, עד ליצירת החנות עצמה. החנות הפכה להצלחה מאוד מהר, עד ליצירת קהילה נאמנה שמחכה לסיילים ולפריטים חדשים. כל כך נאמנה, עד שלקוחות החנות הפכו עם הזמן לקובעות טרנדים ולקנייניות של החנות בעצמן.


Mod Cloth מזכירה מעט, במבט ראשון, את הסגנון הצעיר המתוחכם של של "אורבן אאוטפיטרס", אבל המחירים הנגישים הם הראשונים שעושים את ההבדל. בנוסף לפריטים החדשים בסגנון המאוד ספציפי של החנות, בני הזוג עדיין ממשיכים במסורת הוינטג' ומדי פעם מציעים למכירה פריטים מוצלחים מיד שנייה.

המעצבים / בוטיקים הבולטים שניתן למצוא בחנות הם BB Dakota, Dahlia  ו"מקס סי. לונדון" בביגוד, ומארק קמפבל ו- Irregular Choice בנעליים.

אתמול (יום רביעי), החלה מכירה חצי שנתית של 70%, שמציעה את שתי העונות האחרונות במחירי רצפה. מומלץ להיכנס מהר ולקנות את העולה על נפשכן. וכמובן, שהחנות מציעה שירות משלוחים של UPS שמגיע עד לישראל.

למכירה.

שימו לב:

- לא מומלץ לקנות בסכום שמעל 50 דולר. אחרת תאלצו לשלם סכום גבוה ומעצבן לרשויות המכס.

- תעשו זאת מהר. כאמור, יש לחנות קהל קונות נאמן והפריטים אוזלים מהר מאוד.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה