וידוי: "אני חתולה כלואה בגוף אישה"

אם חשבתן שראיתן הכל, תכירו את הבחורה הבאה שבטוחה שהיא נולדה כחתולה. היא שונאת מים, מתקשרת דרך מיאו ומתבאסת שטרם תפסה עכבר. טוב נו, תמיד יש לאן לשאוף!

28/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אשת חתול

אם חשבתן שכבר ראיתן ושמעתן הכל בחיים אלה, אז תשקלו שנית.  בחורה אחת מנורווגיה  בשם ננו בטוחה שהיא חתול! כן, מה ששמעתן ואם לסמוך עליה, זה בדיוק מה שהיא מאז גיל 16. מבחינתה יש לה חוש ריח עילאי, שמיעה אבסולוטית ויכולת לראות בחושך. היא אפילו משוחחת עם החתולה שלה, סוויאן, בשפת המיאו. מה ניתן לומר, היא בטח חושבת שיש לה 9 נשמות גם.

אשת חתול

אמנם פסיכולוג טען שננו יכולה ,"לצאת מזה" אבל היא מתעקשת להיות חתולה לכל החיים. אפשר להאשיחם אותה? מה רע באמת,  בין טונה ללטיפה. את הסיפור חשפה ננו, המתגוררת באוסלו, ב-NRK P3 ומאז היא הפכה ביוטיוב לנושא החם בעיר כאשר צפו בה כבר מאות אלפי איש.  לדבריה, היא גם שונאת מים ויכולה לתקשר עם מיאו בלבד. כן, אשת החתול בטוחה במי שהיא ומודעת לכך שרבים יביטו עליה כבדיחה ללא פרווה.

אשת חתול

לא קל לחיות בעולם הזה במשבר זהות מתמשך. היא חשה שאינה ב"זן הנכון" אבל לא מוותרת על חזות ממיסה. היא משוטטת עם אוזניים וזנב של חתול לאות הזדהות עם בני משפחתה הלא מוצהרים. "גיליתי שאני חתולה בנעורים שלי כאשר אינספור רופאים ופסיכולוגים הבינו מה לא בסדר איתי'", סיפרה בראיון, "לפעמים אני עושה 'פססס' כשאני נתקלת בכלב ברחוב. זה בגלל ההתנהגות שלהם וזה האינסטינקט הטבעי שלי. אני גם רואה טוב יותר בלילה ורדפתי אחרי לא מעט בעלי חיים שניתן לראות בצללים". אבל ננו מודה שלמרות מאמציה, טרם תפסה עכבר.

אם כל זה לא הספיק לכן, אז תוכלו לראות אותה בסרטון זוחלת על ארבע, מתפנקת כמו חתולה, קופצת על החלון ובגדול, חיה את החיים בתור חתולה ביתית. היא מספרת בראיון שהיא אוהבת גם לישון בכיור, מה שמעורר שאלות לגבי גודל הכיור בביתה והיא ממש מנסה לשכנע את הסביבה שהיא לא בת אדם. לחיות כאשת חתול זה "מעייף" לדבריה אבל היא לא מתכוונת להיכנע. "אהיה חתולה לכל החיים".

מיאו!

הנה הסרטון:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה