סרטון לוהט: טבעונים יותר טובים במיטה!

אם הסקס נגמר מהר מדי אז הגיע זמן לתקוע חסה ולוותר על הסטייק. לפחות כך בעיני "PETA" שהטילו את הפצצה הוויראלית הבאה וידעו שאיש לא ישאר אדיש

27/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

טבעונים

אוקיי, זה הולך להעיר את כל הנפשות הרדומות פה . כן, הסרטון הבא לא נולד על מנת לעבור בשקט ברשת. הוא בא לעורר באזז, קריז ולגרוף תגובות נאצה מצד אוכלי הבשר. מה יותר מלהיט טרולים מאשר דיונים בין טבעונים ואוכלי בשר? כלום. מדובר בפרסומת של PETA, שכבר הצליחה לרדת מהאוויר בסופרבול, שתפסה תאוצה לאחרונה ותגרום לכל גבר ואשה לחשוב מחדש על הרגלי התזונה שלהם מחוץ לסדינים וביניהם.

טבעונים

אין פה יותר מדי עלילה. ניתן לראות זוג אוכלי בשר מקיימים יחסי מין כאשר בתמונה המקבילה תקבלו זוג טבעונים מביאים אותה בסשן לוהט משל עצם. נחשו מי שרד יותר? הטבעונים. הגבר אוכל הבשר מתעייף בדרך ומשאיר את צמד הטבעונים לבדם במערכה. כן, הוא פשוט גמור מהסטייק. אז מה עלינו להבין מזה, שחסה זה הוויאגרה החדשה? לא ברור אבל זה בעיקר מצחיק.

טבעונים

בהצהרה ששיחררה פטה נטען שהכלוסטרול בביצים, בשר ומוצרי גבינה מאטים את זרימת הדם לכל האיברים בגוף ולא רק ללב. במילים אחרות, אם הגבר שלך נרדם באמצע, תשלחי אותו לאכול סלט. בעבר היו עוד טענות שהיללו את הסקס בקרב טבעונים. באמת שלא ברור לי אם יש קשר ונראה לי שאין לאף אחד כוח לעשות כלום אחרי שטחן ארוחה, חוץ מלרבוץ על הגב כמו כלב ים פלוט. אז תרגישו חופשי לצפות ביצירה וללכת לישון.

טבעונים

טבעונים

טבעונים

טבעונים

הנה הסרטון המדובר:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה