נשיות מעולם הגבריות

ענבל יצחקי מפרקת אלמנטיים גבריים ורציניים, והופכת אותם לאקססוריז נשיים עם הומור. לוק מומלץ לאביב המתקרב

24/02/2011
לוק השבוע של סלונה קבלו עדכונים משלי
  • RSS

מי אני
ענבל יצחקי, מעצבת תכשיטים ואביזרים, בוגרת המחלקה לעיצוב תכשיטים ב"שנקר"- בית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב ובעלת מאסטר בעיצוב ב- Creative Academy מילנו. במהלך לימודיי עיצבתי פרויקטים עבור חברות אופנה מובילות כמו: Montnblanc, Cartier, Chloé, Lancel. כיום אני מעצבת באופן עצמאי תכשיטים ואביזרים תחת מותג הנושא את שמי, וגם מציגה בארץ ובעולם בתערוכות עיצוב ואמנות.

הקו שלי
אני מעצבת צעיפים, מטפחות שמודפסות בעבודת יד, עניבות לנשים ותכשיטים המיועדים לענידה על כפתור החולצה. אני מפרקת את החולצה הגברית הקלאסית למגוון מרכיביה והפרטים הקטנים שבה כמו צווארון, כפתורים, מנג'טים וכו'. ולבסוף, מרכיבה אותה מחדש כאביזר לבוש נשי, וכך יוצרת קולאז' של ציטוטים אלגנטיים.

ההשראה שלי
הקולקצייה שלי לסתיו-חורף 2011 הינה קולקציה ייחודית והומוריסטית אשר מושפעת מעולם האופנה הגברי. אני משלבת אלמנטים פשוטים וגרפיים כמו הדפסים בעבודת יד ואלמנטים מכסף.
העיסוק שלי הוא בקו התפר שבין בגד לתכשיט, יוצרת פריטים שמשלבים נשי וגברי, בין רציני והומירסטי. אני מחברת את השראותיי מעולם האופנה, הטקסטיל והאדריכלות, עיצוביי מאופיינים בקווים נקיים וגיאומטריים היוצרים שפה אסתטית חדשה.

לוק השבוע

צעיף כותפת היוצר מראה קז'ואל אך אלגנטי, שניתן ללבוש בכמה צורות לבישה שונות. קיים בכותנה טבעית וגם בפוליאסטר, בצבע אפור, כחול או חום.

עכשיו בסוף עונה במקום 250 ש"ח, רק 170 ש"ח.

טווח מחירים של הקולקציה:
160 ש"ח-450 ש"ח

את פריטי הקולקציה השונים, עכשיו בהנחות סוף עונה, ניתן להשיג דרך המעצבת.

ענבל יצחקי

"דליקטסן", שד' מסריק 19, ת"א, 03-5283982

"דליקטסן", רחוב ברזילי 5, ת"א, 03-5602297

ב"מרכז הבאוהאוס", דיזנגוף 99 ת"א, 03-5220249

לאתר של ענבל יצחקי.

גם בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה