סופי - זו רק ההתחלה

סופי הסינדרלה מחולון ממשיכה לכבוש פסגות בעולם האופנה. והפעם: קמפיין הקיץ של מותג היוקרה הצרפתי דיור

25/01/2016
אלישבע כספי קבלו עדכונים מאלישבע
  • RSS

IMG_2120סופיה מצטנר בקמפיין S/S 2016 של דיור - במרכז התמונה

סופיה מצטנר בת ה-15 מחולון, ממשיכה לכבוש פסגות בעולם האופנה הבינלאומי ומככבת בצילומי קמפיין קולקציית אביב/קיץ 2016 של מותג היוקרה הצרפתי דיור, בצילומים שנעשו ע"י צלם האופנה הנודע פטריק דמרשלייה וסגננה קארין רוטפילד, העורכת לשעבר של ווג צרפת.

סיפור הסינדרלה של מצטנר הכה גלים ביולי שעבר, כאשר בעקבות פגישה מקרית בפריס עם המנהל הקריאטיבי היוצא של בית דיור, רף סימונס, היא נבחרה בגילה הכל כך צעיר וכמעט ללא כל ניסיון כדוגמנית, לפתוח את תצוגת קוטור סתיו/חורף 2015/16 של המותג וחתמה באמצעות הסוכן שלה בישראל, רוברט בן שושן, על חוזה בלעדי שהוא חלומה של כל דוגמנית על, הכולל השתתפות בתצוגות ובקמפיינים של דיור.

בהמשך היא פתחה גם את תצוגת אביב/קיץ 2016 של המותג בשבוע האופנה של פריס באוקטובר האחרון, אך זמן קצר לאחר מכן הודיעה סימונס כי הוא פורש מתפקידו בדיור, וסימני שאלה ליוו מאז את עתידה של מצטנר שהייתה כאמור בחירה בלעדית של סימונס.

612i240ngjzosp54bמצטנר פותחת את תצוגת אביב/קיץ 2016 של דיור באוקטובר האחרון בפריס (מתוך האינסטגרם של דיור)

עכשיו מסתבר כי המשך דרכו של סימונס בשורת מעצבי העל אולי לוט בערפל וגם שאלת השאלות: מי יהיה המחליף או המחליפה שייכנסו לנעליו הגדולות ולניהול הקריאטיבי החדש של בית דיור, לא ברור עדיין - השמועה האחרונה מדברת על המנהלת הקריאטיבית של מותג היוקרה הבריטי אלכסנדר מקווין, המעצבת שרה ברטון, שקיבלה באזז ופרסום עולמי, כאשר עיצבה את שמלת הכלה של קייט מידלטון ושמלה נוספת שהייתה אז לא פחות מדוברת, השמלה הסקסית של אחות הכלה, פיפה מידלטון.

מה שבטוח הוא, שעל מצטנר לא מוותרים כרגע בדיור והתמונות שלה בקמפיין הקיץ יתפרסמו בקרוב מאוד בכל מגזין אופנה עולמי נחשב.

IMG_2119סופיה מצטנר בקמפיין S/S 2016 של דיור - מימין

IMG_2117

 

IMG_2118

IMG_1602

ובנוסף, היום (שני),  בשעות הצהריים בפריז, צעדה סופיה על מסלול התצוגה של דיור, שנערכה במסגרת שבוע תצוגות הקוטור לאביב/קיץ 2016 , בלוק מס' 20 מתוך 53 פריטי הקולקציה.

צילום: gettyimages

צילומי קמפיין: פטריק דמשלייה

לבלוג של אלישבע כספי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך