כך ישפיע לו"ז סקס על הזוגיות שלכן

בחדר המיטות מדרבנים אותנו לגלות ספונטניות, לשבור שגרה ולהפתיע את הצד השני אבל בכל הנוגע לסקס זוגות שניהלו לו"ז מסודר שרדו יותר

25/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

סקס

כולנו יודעים שסקס זה אישיו לא קטן בקרב זוגות ועם השנים, אם לא מקפידים לשמר את הלהט, הוא גם מתנדף ממיטתכן כמו עלה נידף בלי רוחות של תשוקה. כאן נכנסת לתמונה ד"ר בת שבע מרקוס, מומחית לענייני מין, שיודעת בדיוק מה יציל את חיי המין שלכן. בכתבה שפורסמה ב"ביזנס אינסיידר", היא מביאה לדוגמה איך היא מכינה דינר מושקע, קונה מצרכים, מבשלת, עורכת שולחן וסועדת.

"אין לי ארוחות ערב ספונטניות", היא חורצת ומבחינתנה, כך זה אמור להיות עם סקס. כן, אולי ספונטניות אינה הסוד בהכרח אלא שגרה טובה. אז מה הסוד מבחינתה? לא משהו בלתי אפשרי להשגה אלא פשוט לו"ז מתוכנן ופשוט שיבטיח שלא יעבור שבוע מבלי שהציפיות שלכן ושל הצד השני ימולאו. כידוע, היעדר תיאום ציפיות הוא הבעיה המרכזית בקרב אנשים והוא יכול ליצור נזק פי בחדר המיטות. כשכל אחד מצפה למשהו אחר קל מאוד להתרחק ובסוף לגלות שלא שכבתם חודש כי כל אחד בסרט שלו.

מבחינתה, לו"ז מסודר זה לא הופך את הסקס לפחות "מיוחד". זה בסך הכל כמו דייט, היא מבהירה וזו תפיסה מרעננת אם חושבים על זה. לא הכל חייב להיות "זורם". לפעמים פשוט צריך לקחת סקס ברצינות

זוגות עם חיי סקס טובים קובעים לפחות פעמיים בשבוע. פעם בסופ"ש ופעם במהלך השבוע. כלומר, הם לא יושבים עם יומן אבל הם כן מנהלים סוג של פיקוח על סדר היום ולא נותנים לקשר לברוח.נכון, אנחנו חיים בעולם הדוגל בספונטניות וזרימה טבעית אבל לפעמים כשזורמים שוכחים להיפגש באמצע הדרך. בקיצור, לו"ז מסודר בנות.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה