ויראלי: סרטון מבריק המשווה בין תה לסקס

קשה להימלט מאחד הסרטונים היותר מוצדקים שרצים ברשת. אז קדימה, צפו ותפנימו פעם אחת ולתמיד שסקס זה כמו תה: הוא חייב להיות בהסכמה או שלא יהיה בכלל

24/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

תה וסקס

הסרטון המאוייר הזה, מבית היוצר של אמלין מיי ובלו סיט סטודיו, הפך ויראלי בטירוף ועורך הקבלה בין סקס לתה. כן, מה ששמעתם. אמנם היצירה לא לוהטת כמו ספל תה חם אבל מספיק מדליקה ומדוייקת כדי שמיליוני איש בכל העולם ישתפו. בכל זאת, יש פה גם אמירה חשובה לכל מי שאי פעם תהה האם סקס צריך להיות בהסכמה. התשובה היא כמובן שכן.

תה וסקס

אז האם תרצי תה? את עשויה לענות "אני אוהבת תה!" או "אמממ... לא בטוחה". הצד השני יכול להכין או לא אבל לא ניתן לגרום למישהי לשתות תה. אם אדם שמולנו עונה "לא תודה" אז אל תכינו ואל תגרמו לו לשתות תה. הוא פשוט לא רוצה. אולי הוא ירצה ואולי לא. לפעמים מתחרטים תוך כדי הרתחת המים בקומקום. לגיטימי. לא תכריחו אותו.

תה וסקס

כמובן, אם הבחורה חסרת הכרה אז ממש אין טעם לתת לה תה. אולי היא הייתה בהכרה כששאלת אותה ועכשיו לא. פשוט אל תגרום לה לשתות תה. תרחיק את התה ממנה. כמו כן, זה שהיא רצתה תה ביום ראשון לא אומר שהיא רוצה תה לאורך כל השבוע. בקיצור, הבנתם את הפואנטה. תה זה כמו סקס. זה חייב להיות בהסכמה!

תה וסקס

לא יודעת מה איתכם, בא לי עכשיו דווקא קפה. חם. עם עוגה קטנה בצד.

הנה הסרטון:
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה