איך דיוויד בואי כבש את לב אשתו

הוא היה רוקר בריטי מאוהב ואימן הייתה דוגמנית מדהימה קשה להשגה. כך נולד אחד מסיפורי האהבה הכי מרגשים בעולם הבידור וזו הדרך בה מתאבלת אהובתו אחר לכתו

21/01/2016
תרבות ובידור קבלו עדכונים מתרבות
  • RSS

דיוויד בואי ואימן

הכוכב דיוויד בואי אמנם הלך מעולמנו לא מזמן בגיל 69, לאחר מאבק ממושך בסרטן, אבל הוא נותר חקוק בלב. מעריציו מרוסקים אבל דמיינו מה חשה אלמנתו אימן, הדוגמנית המהפנטת שהייתה החצי השני שלו. "אימן פשוט מרוסקת", אמר המקור המקורב ל"Us Weekly". אשתו של הסטאר הבריטי מכריחה את עצמה להיות חזקה עבור בתם המשותפת אלכסנדריה, בת ה-15. "היא מנסה להחזיק מעמד עבורה".

המקור הוסיף שהתכונה שבואי הכי אהב באשתו היפה היא אומץ לבה וכי הוא תמיד התפייט על זה בעבר. מדובר בסיפור אהבה אדיר ששרד שנים. הכל התחיל ב-1990, כאשר מי ששידך ביניהם היו מעצבי השיער של השניים. "זה שהיא תהיה אשתי, במוחי, היה דיל סגור", אמר הרוקר המוכשר על הפאשניסטה שהפכה לאחת הדוגמניות השחורות הבודדות שהגיעו לטופ. "לא חיזרתי בחיים שלי בכזו תשוקה כמו שחיזרתי אחריה". אחרי ארוחת ערב הראשונה הם כבר חשבו על שמות לילדים.

דיוויד בואי ואימן

אימן מבחינתה לא הייתה נלהבת מהזמר המפורסם. "ממש לא הייתי בעניין של רוקר", אבל לבסוף נכבשה בכריזמה ההיסטרית של בואי. כן, האיש ידע לתפוס את ליבה. פעם מילא הבן אדם חדר שלם במלון בפריז עם הפרחים האהובים שלה, גרדניה יסמינית. "הוא סחף אותה", אמר המקור. בינינו, מספיק היה לי להאזין לאלבום שלו כדי להתאהב אבל כנראה שלהיות הארד טו גט באמת עובד.

ב-1992 השניים נישאו ולהיכנס להריון היה מאבק ארוך עבור הדוגמנית.  למעשה, 8 שנים לקח להם עד שאימן נכנסה להריון. "לא הייתה לי את תחושת הבדידות שחוויתי בעבר", סיפר על החיים בצד אימן ובתו.  ב-2011 סיפרה אימן על בתם "היא מתנה מאלוהים". היא הוסיפה בראיון אחר ש"הוא ממש ג'נטלמן בריטי. הוא לא רב והוא שקט מאוד. אני הצורחת ואז הוא מצחיק אותי. גם אני מבדרת אותו".

השלושה התגוררו בניו יורק בסטייל. הם אהבו להכין ארוחות ולבלות עם עצמם לא מעט. בואי אהב לנגן עם לקסי, בתם והוא גם נהנה מלצייר. אבל ב-2014 בואי חלה בסרטן. ההתמודדות הייתה אצילית ושקטה, כמצופה מאחד הסטארים הכי קוליים בעולם. "הם היו רומנטיים עד הסוף", סיפר המקור, "הוא היה כותב לה מכתבי אהבה ושירים. הם היו ממש אוהבים צעירים".

אין מה לומר, אבדה ענקית אבל נתנחם שהאיש ידע לאהוב וזכה להמון אהבה בחייו. במילים שלו: "הייתם חושבים שזמר רוק הנשוי לדוגמנית צמרת זה אחד הדברים הגדולים בחיים. אתם צודקים".

הנה סרטון על אהבתם:

[youtube c-KAzkA2E70 nolink]

צילום ראשי: מתוך סרטון Us Weekly

 

 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך