קטעים ראשונים מ"וונדר וומן" עם גל גדות

בסרט עטור הציפיות גיבורת העל הישראלית נראית מדהים, יודעת לדהור בסטייל על סוס ולבעוט כמו מלכה. כבר סיבה טובה לצפייה

20/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

גל גדות

אם יש משהו שיודעים היחצנים לעשות סביב גל גדות כ"וונדר וומן" זה לבנות ציפיות. עד כה ראינו תמונות מהסט, פוסטרים מלהיבים וקראנו אינספור תגובות על הליהוק השנוי במחלוקת וכעת הגיעו קטעים ראשונים של הכוכבת שלנו, גיבורת העל הכל יכולה, מתוך הסרט. מה אומר, היא נראית מהמם. לגבי השאר, נצטרך לחכות.

וונדר וומן

למי שעוקב אחר גדות, זו תהיה הפתעה מרעננת להתבונן בה בסרט משלה אחרי שהיו מעט רגעים איתה ב "באטמן נגד סופרמן". כאן היא המלכה ולא סייד קיק של גיבורי העל הגבריים. ב"וונדר וומן", לצד כריס פיין, גדות נראית כמי שתשתיק כמה נשמות טובות שיצאו נגדה בכל הנוגע לחזותה. לגבי המשחק, כאמור, נצטרך להמתין בשקט. באופן אישי איני חושבת שיש ללינדה קרטר יורשת באמת אבל אתן לגדות להפתיע.

וונדר וומן

ההתבוננות בקטעים לא תענה לשאלכתם האם היא מצליחה לסחוב סרט שלם על כתפיה אבל לפחות היא ממתק עיניים בסרט של DC  וזה לא מעט עבור מי שבחרו בה. כי כידוע, למראה בסרט כזה יש לא מעט משקל.

וונדר וומן

בקטעים שחשפו כאן אולפני "וורנר ברוס" ניתן להתרשם מגדות רוכבת על סוס, הולכת מכות ומתראיינת בקטנה. אמנם זה מעט אבל בכל זאת צריך לשמור משהו לזמן אמת. כמצופה, גדות לא שופכת יותר מדי פרטים ושומרת על ראיון קצר ודיפלומטי שלא מסגיר דבר. אבל גם בלי ראיון עומק, שווה להתבונן על הנציגה הגדולה ביותר שלנו בהוליווד. והעיקר, היא יודעת לתת בעיטה הגונה!

וונדר וומן

 הצצה לקטעים ששוחררו:

[youtube 2LzkKR-22IQ nolink]
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך