היסטרי: תאי אוננות לעוברים ושבים

אם חשבתן שראיתן הכל, קבלו את הטרנד החדש המתפשט ברחובות ניו יורק: תאי אוננות לגברים! נשאלת השאלה: מתי יוקמו גם לנשים והאם יגיעו לישראל?

20/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

תאי אוננות

זה היה כנראה רק עניין של זמן עד שמישהו יעלה על הרעיון שצריך לתת פתרון לגברים שאינם יכולים להתאפק בחיים והכוונה במילה "להתאפק" זה לא לפיפי אלא למשהו קצת יותר אינטימי: אוננות. אז הנה, בניו יורק כבר יוכלו בחורים לצעוד להנאתם ברחוב ולהיכנס לתא מזדמן כדי להתאחד עם עצמם. מוי כיף.

לפי סקר של "טיים אאוט", 39 אחוז מהגברים מאוננים במקום העבודה, כך שזה לא עניין של מה בכך לחשוב על איך ניתן להקל על חייהם. מי שהחליט להרים את הכפפה הוא מייסד "הוט אוקטופוס", אדם לואיס, אשר השיק את ה-GuyFi. כן, היזם האכפתי החליט לתת לעם הגברי יד של עזרה.

מדובר בתאים שנראים כמו תאי טלפון רגילים אבל שם מותקן לפטופ, כסא מתקפל ומסך שחור. בתאים חשוכים אלה יוכלו הגברים להשתחרר באמצע החיים בלי לחשוב איפה הם מוצאים שירותים קרובים. חייבים להודות שזה די משעשע אבל קשה לי להאמין שיהיו תורים ארוכים כי בכל זאת, טיפה פאדיחה להיתקל במישהו שאתה מכיר.

"חשוב שגברים ישארו בריאים ורגועים כדי להתעסק עם המשימות שהם צריכים", הכריז לואיס בהצהרה שלו. המספרים בינתיים מעודדים, ביום ההשקה כבר נכנסו כ-100 גברים והמספרים כנראה רק יעלו. התענוג הגברי הזה לפחות בחינם כך שכנראה יהיו לא מעט שיקפצו על העניין. רק נשאלת השאלה, מתי לנשים? כאילו, הלו, מה זה הקיפוח הזה?

צילום: מתוך האתר "הוט אוקטופוס"
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה