מתלבשת ברשת: מיי גרף

עם 5000 עוקבים בתוך פחות משנה וטעם ייחודי שפורץ גבולות, בלוגרית האופנה מיי גרף משנה את חוקי המשחק של עולם האופנה

19/01/2016
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

מיי גרף. צילום: אורי העליוןמיי גרף. צילום: אורי העליון

מי אני?

מיי גרף, בת 33, סטייליסטית אישית, גרה בתל אביב.

על הבלוג:

שם הבלוג שלי הוא May Wear It והוא שילוב של המשפט may wears it במובן של "מיי לובשת את זה" ושל I may wear it במובן של "מותר לי ללבוש מה שאני רוצה, שזה בעצם הרעיון של הבלוג – מותר לך להתלבש יפה ואופנתי ומיוחד בכל מידה, גיל ומבנה גוף.

MAYWEARIT1911 צילום: אורי העליון

ותק:

הבלוג קיים כשנה ולשמחתי זכה לקבלת פנים מאוד יפה. יש לו כ-5000 עוקבים בדף הפייסבוק והוא זכה לאזכורים בעיתון לאישה, זמנים מודרניים, מבחר אתרי אינטרנט ותוכניות בוקר.

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע?

קשה לכמת וזה גם משתנה משבוע לשבוע. פוסט "לבוש יומי" לרוב לוקח כשעה של הכנה (אם לא מחשיבים את תכנון הלבוש עצמו), פוסט ארוך שהוא בעיקר כתיבה לוקח כ-3- 4 שעות ופוסט ארוך שהוא הפקת צילומים של ממש לוקח 3-4 שעות צילום + 2-3 שעות כתיבה.

צילום: אורי העליוןצילום: אורי העליון 

מי מצלם אותך?

ביום יום אני מצלמת את עצמי ב"סלפי". זה לא הצילום הכי איכותי שיש אבל חשוב לי שיראו אותי כפי שאני באמת מתלבשת ביומיום ולא רק בצילומי אופנה מהוקצעים. מדי פעם בן זוגי או חברה מצלמים אותי. כשאני יוצאת לצילום הפקה של ממש יש לי צלם קבוע בשם אורי העליון, ולאחרונה התחלתי לשתף פעולה עם צלמת נוספת בשם טליה ביקסון. בצילומים כאלו אני יותר מקפידה על לוקיישנים מעניינים, זוויות שלא נועדו רק ללכוד את הלבוש וזהו וכולי.

מה הסגנון האופנתי שלך?

מאוד נשי, מאוד צבעוני, עם נטייה לוינטג' ורטרו שאני מנסה לרסן.

MAY191333צילום: טליה ביקסון

ממי את שואבת השראה?

כפי שציינתי קודם אני חובבת גדולה של רטרו אז שנות ה-40-50-60 הן השפעה גדולה על הסגנון שלי. מעבר לזה אני אוהבת להתעדכן בכל התצוגות של שבועות האופנה, במיוחד מחבבת את בתי האופנה של אוסקר דה לה רנטה, אליס ואוליביה, סטלה ז'אן ומיו מיו.

מבחינת סלבריטאים אני מאוד אוהבת את הסגנון הקלאסי של קייט מידלטון, את ההעזה והאוונגרדיות של קייט בלאנשט ואת הצבעוניות וגישת ה"לא שמה ז**" של מישל אובמה.

איפה את קונה בגדים?

בשנים האחרונות אני משתדלת מאוד לתמוך במעצבות ישראליות כגון נומה, טליה, סו סימפל, צילה מיכאלי והאני בי. קונה הרבה גם ברשת, במיוחד באסוס, דורותי פרקינס ו-M&S

סו סימפלצילום: טליה ביקסון

על איזה בלוג את ממליצה?

בארץ – בלוג חדש יחסית של בחורה סופר מגניבה בשם הודיה שרון שמתלבשת בצורה צבעונית, קולית ושמחה שאני מאוד מתחברת אליה.

בחו"ל – יש כל כך הרבה! אבל אחת שאני אוהבת במיוחד היא Lion Hunter, בחורה עם חושים אופנתיים חדים כשל כריש שלא מפחדת להיראות.

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

לא לפחד להעז. לצאת מהשבלונות וממה שלימדו אותך ש"ראוי" או "מתאים" כדי להנות ולהתנסות. רק מהתנסות כזו תוכלי ללמוד מה באמת עושה לך כיף ומבטא את האישיות שלך. 

MAY19111 צילום: אורי העליון

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך