הבן של מדונה רוצה את אבא

לא קל להיות "בן של". רוקו, בנם המשותף של מדונה וגאי ריצ'י, רוצה לגור עם אבא אבל הזמרת מתכוונת להילחם עד הסוף. בינתיים הוא לא חזר לבית הספר שלו בניו יורק

14/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

מדונה ורוקומזמן לא הייתה לנו דרמה הוליוודית במיטבה והנה אנחנו עדים לסאגה משפחתית מעציבה שפקדה את מדונה בימים אלה, כאשר בנה רוקו החליט שהוא מורד בכוכבת המפורסמת ומעדיף לחיות אצל אביו, הבמאי הבריטי גאי ריצ'י.

המקור סיפר שרוקו בן ה-15 התחיל להשתעמם מלהיגרר אחר אימו בכל העולם במסגרת סיור ההופעות שלה והחליט כנראה שנמאס לו. מכאן הדרך לרצות לחיות עם האב הייתה קצרה ומדובר בחומרים שאולי עוד יקשטו את האלבום הבא של הזמרת וכנראה שלא.

לפי הפרסומים בעולם הבן המורד כבר עבר לגור אצל האב והוא חולק את זמנו בין לונדון לאמריקה. אכן, לא קלים הם חייו של היורש אבל לא נרחם עליו יותר מדי. בכל זאת, לונדון מחכה גם לנו.

משבר אחד נרשם כאשר הבן סירב לשוב בחגים לבית אמו ושופט בית המשפט בארצות הברית הכריח אותו לשוב ולהסדיר את עניין מגוריו מול הגורמים הרלבנטיים. בינתיים המקור דיווח שהבן טרם נחת בבית הספר שלו בניו יורק.

כנראה שרוקו נחוש להישאר עם אביו והאחרון עומד להילחם על כך שהוא יוכל להישאר. אשתו של ריצ'י, הדוגמנית הבריטית ג'קי איינסלי, שואפת שהעניין יטופל בהקדם האפשרי. טוב, אפשר להבין אותה. אף אחת לא רוצה להסתבך עם מדונה.

מבחינת הזמרת, מדווח שהיא מתכוונת "להילחם עד הסוף" וזהו אומר מאבק רציני כי מדובר בפייטרית רצינית. "היא אמא מדהימה", ממשיכה מקור, "אנשים יכולים להגיד מה שהם רוצים אבל הילדים הם כל עולמה".

 בפברואר ה-3 לחודש אמור להתקיים דיון בעניינם בניו יורק. נמשיך לעקוב, מה שנקרא.

צילום: גטי אימג'ס
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך