פינוק אמתי: המוצרים שיהפכו את האמבטיה למפנקת במיוחד

בחודשי החורף הקרירים אין דבר מנחם יותר מאמבטיה חמה ומרגיעה. הנה כמה הצעות למוצרים שיהפכו כל חדר אמבט לפינוק אמתי

14/01/2016
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

קר שם בחוץ. אין דרך טובה יותר לסיים את היום מאשר לפנק את עצמך במקלחת מרגיעה שתשטוף מעליך את כל מתחי היום. הנה כמה פיצ'רים שתוכלי לשלב בחדר האמבט ולהפוך אותו למפנק במיוחד

shutterstock_103780358

להתקלח במי גשמים:

אין דבר יותר מפנק מאשר לעצום עיניים במקלחת ולדמיין שאת מתרחצת תחת מפל נסתר ביער גשם טרופי. חברת פלסאון מציעה קולקציה של ראשי מקלחת רחבים שזרימתם מדמה אפקט של גשם יורד בעוצמה משתנה החל מטפטוף זרזיפי ומלטף ועד לזרם בעוצמה חזקה ומעסה.

shutterstock_301816910

עיטוף חמים:

ומה קורה כשיוצאים מהאמבטיה? לא רק מים חמים, גם חימום נעים של חדר האמבט כולו, והתעטפות במגבת חמימה אחרי הרחצה תורמים לתחושת פינוק מושלמת. לימי החורף הקרים אין מפנק ממתקן חימום שגם מחמם את חדר האמבטיה ואת המגבת בזמן שאת מתקלחת כך שעם היציאה מהאמבטיה מחכה לך מגבת חמימה להתעטף בה כמו חיבוק חמים בסופה של מקלחת מרגיעה.

פינוק אינטימי:

לא רק לגוף, גם לישבן מגיעה חווית שטיפה מפנקת. רבות מאתנו כבר גילו את הבידה לאחר ביקור במזרח הרחוק או באירופה, ומי שהתפנקה עם מושב הרחצה האינטימי כבר לא יכולה בלעדיו. דגמי הבידה המודרניים כוללים פונקציות כמו חימום מים, עוצמת זרמים משתנה, פולסים של מים, וייבוש סופי שמבטיחים לישבן שלך חוויה מפנקת חמימה ובלתי נשכחת בכל שטיפה.

shutterstock_130623557
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה