הצצה לתמונות האינסטגרם היפות ביותר לשנת 2015

אינסטה ישראל עורכת זו השנה השלישית את תחרות "האוסקר הישראלי", בה ייתחרו הצלמים הטובים ביותר שהשאירו חותם מהפנט ברשת החברתית. הנה כמה תמונות נחקקות משם, ללא פילטר

13/01/2016
יסמין לוי קבלו עדכונים מיסמין
  • RSS

אינסטהתמונה

כבר מזמן אנחנו חיים בעידן בו כל אחד יכול להיות צלם. הגבולות בין צלם מקצועי לחובבני כבר טושטשו מזמן ולא מעט כשרונות גדולים התגלו בכל רחבי העולם דרך האינסטגרם. עד כה נתקלתי בתמונות מדהימות של חברים ונראה כי מדובר במשימה קשה, לבחור מתוך כל השפע הפוטוגני הזה.

נחמד לדעת שגם ישראל על המפה וישנם כמה כשרונות מבטיחים בתחומים שונים ומגוונים. אמנם זה נשמע קצת מצחיק לערוך טקס אוסקר בעניין אבל לא יזיק קצת שיק בארץ ובהחלט אפשר לשחק אותה כמו בחו"ל. שלא לדבר על ההזדמנות לשטוף עיניים ולחפש את הצלם הבא שעוד יגיע יוםאחד ל"נשיונל ג'יאוגרפיק".

במסגרת התחרות, אשר תתקיים ביום חמישי הקרוב בשעה 20:00 בסלונה Art Bar, ת"א, הצלמים יחולקו לעשר קטגוריות: עריכת השנה, תמונת הטבע והנוף, תצלום הרחוב, הרגע המרגש, תמונת השקיעה, סלפי השנה, תמונת השחור לבן, תמונת האוכל, דיוקן השנה והתמונה המקורית של השנה. מה הפרס הראשון? לא ביקור במשרדי אינסטה העולמיים אלה סופ"ש זוגי במלון. במילים אחרות: לגמרי שווה לתעד את הסביבה.

תחרות אינסטה

תחרות אינסטה

אינסטה תמונות

אינסטה תמונות

אינסטה תמונות

instacompetition6_432

אינסטה תמונות

תמונות אינסטה

אינסטה תחרות
אינסטה תמונות
צילום ראשי עם בלונים: אנטולי דרמליוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך