קים קרדשיאן כבר מכורה: מהו טרנד הכושר החדש?

זה קורה אחת לכמה זמן, כשנולד תת ז'אנר חדש בעולם הכושר ותופס חזק את הסלבס מהוליווד, שווה לבדוק מה הסיפור. אז קבלו את הטרנד התורן: בר - שילוב של בלט ויוגה שמבטיח לספק תוצאות בתוך מספר אימונים

10/01/2016
גוף ונפש קבלו עדכונים מגוף ונפש
  • RSS

קים. שיטת בר. צילום: מתוך אינסטגרם

זה קורה אחת לכמה זמן, כשנולד תת ז'אנר חדש בעולם הכושר וכשזה תופס חזק את הסלבס מהוליווד - כמו למשל, את קים קרדשיאן ואת השחקנית מיילי מקינטוש - שווה לבדוק מה הביג דיל. אז קבלו את הטרנד התורן: בר - שילוב של בלט ויוגה שמבטיח לספק תוצאות בתוך מספר אימונים ומתמקד בגמישות, טונוס שרירים, קצב וכוח גוברים. המקור מלוס אנג'לס ורמת הנדבקים העולמית היא ויראלית. האימון מתחיל בחימום בהשראת בלט, יוגה ופילאטיס וממשיך בקצב גובר למחוזות הסקוואט והרמת משקולות, כך שבלוטות הזיעה, גם הן נותנות עבודה.

חופשי על הבר

החלק העיקרי של האימון סובב סביב בר הבלט ומתמקד בחיזוק הזרוע בשילוב משקולות. אחרי כמה תרגילי סקוואטים רוצחים, שנועדו לבנות כוח גמש ברגליים, ירכיים ופלג גוף עליון. לאחר מכן מתווספים תרגילי פילאטיס משופרים עם שימוש בכדורים קטנים כדי ליצור את אפקט הצריבה בירכיים. לבסוף נצמדים לבר והחלק הזה מבוסס על תרגילי פילאטיס גם כן.

1452016136_2_mekintosh_sec

הוגה השיטה, טרייסי מאלט: '' המטרה שלי היא לשבור את הדעות הקדומות של בלט מסורתי ולהציע משהו אנרגטי ורענן שעוזר להשיג גוף חזק, כזה שבלרינות מתהדרו בו''. לכן, השיטה מושלמת לכל מי שמחפש את היתרונות הפיזיים של הבלט - גמישות, כוח וקצב - שכוללים את המקורות הקלאסיים הקפדניים. העבודה על הבר לא רק משפרת את שיווי המשקל, אלא גם מעניקה אימון אוברול שדוחף את המתאמן לקצה האישי שלו. עכשיו אפשר להבין למה הכוכבים מתים על זה?

***

 מקור
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך