החזיה שתלווה אותך גם בהריון וגם בהנקה

חזית ההנקה של דלתא מפתיעה, היא לא נראית כמו חזית הנקה רגילה אבל מבטיחה תמיכה מספקת לתקופה שבה החזה שלך משתנה כל הזמן. עדה אופיר מתנסה ומדווחת

04/01/2016
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

חזית ההנקה של דלתא (צילום: שאטרסטוק)

זה מתחיל בתקופת ההיריון, לקראת חודש רביעי, כשמותר כבר לספר ומאחורי הגב מתחילים להתלחשש. הבטן הגדלה מתחילה לבצבץ מבעד לחולצה, הג'ינסים מתחלפים לטייץ נוחים ומכנסי הריון החזה, איך לכתוב זאת בצורה עדינה- מקבל חיים משל עצמו, ואין לך שליטה עליו.

לא קל לקנות חזיות בהריון, בטח לא בהריון ראשון כשאת לא יודעת למה לצפות. זה עסק לא זול ורוב החזיות מתאימות רק לכמה חודשים בודדים עד שהחזה גדל ואין ברירה.

כשקבלתי להתנסות את חזיית ההנקה של דלתא, לא באמת חשבתי שאפשר לחדש לי. הרי מה אנחנו רוצות מחזיית הנקה? נוחות ותמיכה מספקת.

לדלתא יש 2 סוגי חזיות הנקה, האחת עם ריפוד קל והשנייה מדגם מעטפה (159 שקל) אשר בה בחרתי. בדלתא מתגאים בחזייה הזאת ומספרים לי שהיא מתאימה גם לתקופת ההריון, מכיוון שהיא מתרחבת ומתאימה את עצמה למידות החזה המשתנות. במבט ראשון היא לא נראית ממש כמו חזית הנקה, חיפשתי את התיק-תקים האלו, אבזמי הפתיחה והסגירה האופייניים לכל חזיות ההנקה שהכרתי בשנים האחרונות ולא מצאתי, אבל אז ניסיתי לחשוב מתי הייתה הפעם האחרונה שהשתמשתי בהם בכלל? הרי כשהתינוקת שלי בוכה, אני צריכה למצוא תנוחת הנקה נוחה, לזכור מאיזה צד הנקתי לאחרונה, להרים חולצה, להסיט את החזייה, לשלוף חזה, להצמיד את התינוק, לשחרר, להרים לגרפעס, אני צריכה חזה בשלוף מהיר, ולרוב אין לי זמן להתעסק עם האבזם.

חזיה לא שגרתית

חזיית הנקה של דלתא (צילום: שאטרסטוק)

חזיית המעטפה התגלתה כרעיון מהיר ויעיל, התינוקת שלי בוכה ואני מסיטה את החזייה במהירות וקלילות מבלי להסתרבל ומבלי שהיא תרגיש בבד החזייה כשהיא יונקת. אחרי ההנקה החזה שלי נראה אותו דבר מתחת לחזייה, גם אם הנקתי מצד אחד, כמעט ולא מרגישים את ההבדל בין הצדדים. בשישי בערב יצאנו לארוחה משפחתית, החזייה יצאה יחד איתי. החזה נראה יפה מתחת לשמלה שלבשתי והצלחתי להרגיש נשית לרגע בלי לפגוע בנוחות ההנקה.

בהיותה עשויה מכותנה וללא ברזלים, החזייה נוחה ונעימה, אינה מפריעה לנוחות השינה (אם גם אתן כמוני, ישנות עם חזיה נגד דליפות או מטעמי נוחות). אחרי הכביסה הראשונה לא הורגש שינוי באיכות הבד.

חזית ההנקה של דלתא מפתיעה לטובה, היא לא שגרתית ויוצאת מהקופסה ממש כמו החזה שלנו בתקופת ההנקה וההריון, ולמען האמת, זה בדיוק מה שאנחנו צריכות.

לחזיות הריון והנקה נוספות לחצי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה