הטרנד השקוף שכובש את חדר האמבט

ברזים משולבי זכוכית, אמבטיות שקופות, וכלים משלימים בשקיפות אלגנטית. קבלו את הטרנד השקוף שכובש את חדר האמבט

29/12/2015
שני רז קבלו עדכונים משני
  • RSS

בעבר חדרי האמבט שילבו בייחוד קרמיקה, ניקל ופלסטיק, חומרים בעלי מראה אטום ומסורתי. הטרנד החם בעיצוב חדרי האמבט הוא שילוב זכוכית: חומר קליל ואלגנטי שמשחק עם שקיפות המים ופותח את החלל, אספנו בשבילכן כמה עיצובים מעוררי השראה:

 ברזים בשילוב זכוכית:

עולם ברזי האמבט עובר שינוי מהותי. אם בעבר נחשב לפריט שימושי בלבד, כיום יותר ויותר מעצבים נותנים לברזי האמבט אינטרפרטציה עיצובית, באופן שהופך את הברז לתכשיט של החדר. ברזים המשלבים זכוכית הם הבשורה האחרונה בעיצוב חדרי האמבט. חברת פלסאון למשל מציעה ברזים המשלבים זכוכית ומתכת בעיצוב אלגנטי ומפתיע. זרם המפל של המים נשפך מן הברז אל שוקט זכוכית ומשם לכיור ונותן חווית שימוש ייחודית.

 אמבטיות שקופות:

אם בעבר אמבטיות יוקרתיות שילבו שיש, היום, במקום אבן או קרמיקה יותר ויותר מעצבים מציעים אמבטיות זכוכית שמשדרות סגנון ולא שימושיות בלבד, ומהוות את פסגת העיצוב המודרני. חלק מאתנו אולי לא יאהבו את הרעיון של אמבטיה שקופה, אבל למי שלא מאמינה בהסתרה, אמבטיות שקופות אלה הן דבר אידיאלי.

מיכל הדחה בשילוב זכוכית:

מיכלי הדחה הפכו מאביזר שימושי לאלמנט עיצובי שמשחק עם צבעי חדר האמבט, כאשר הזכוכית מככבת גם בהם: מיכלי הדחה סמויים בשילוב לחצני זכוכית מאפשרים משחק צבעוני ויצירתי בין צבע הלחצנים לרקע. חברת פלסאון מציעה שמונה צבעים לכפתורי ההפעלה, ושלושה עשר אפשרויות לצבעי רקע שונים בניהם בורדו, אפור כהה או בהיר, חום אוף ווייט, או ירקרק שמביאים את היוקרה והברק של הזכוכית לצד מגע של צבע לעולם מיכלי ההדחה.

אביזרים משלימים:

להשלמת המראה השקוף, שלבו אביזרים משלימים המשלבים זכוכית שקופה או חלבית: מדפי זכוכית, כוס זכוכית למברשות השיניים, או מיכלי סבון שקופים כל אלו יהוו טאץ' משלים למראה אמבט עדכני, מינימליסטי ועכשווי.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה