איך להיות האמא הכי טובה בעולם

נכון שאין תחליף לאמא, אבל אף אחד לא אמר שאי אפשר להשתמש בעזרים שיעשו אותך אמא טובה יותר. קבלי את רשימת 8 הדברים הכי טובים לתינוק שלך

31/12/2015
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

שאטרסטוק

איך שאת הופכת לאמא נוחתות עלייך שלל עצות וחוכמות ההמונים, בעצם חוכמות ההמונות. אין אישה בסביבתך שתפספס הזדמנות לספר מה הדרך הכי טובה להרדים תינוק, מה הקסם שעבד כשסירב למוצץ או איזו תחבולה הצליחה לה כשהעולל סירב לשתף פעולה עם המעבר למזון מוצק.

אף אחת לא נולדת אמא, כולנו לומדות את התפקיד לאט לאט, והאמהות גם מתפתחת עם כל תינוק. וזה לא רק הניסיון, אלא שתחום המוצרים והשירותים לתינוקות משתכלל ומשתפר ללא הפסקה, כך שלפעמים עצות מחברה שילדה לפני 5 שנים כבר לא רלוונטיות. ואת יודעת מה אומרים על כל תינוק שנולד – ׳זה הכי טוב שנולד לי עד כה׳. וזה נכון כל פעם מחדש.

אז הכנו לכם רשימה ממש עדכנית של 8 הדברים הכי טובים שיש לתינוק, לפחות עד כה:

1. מנשא ארגו בייבי – הכי טוב לשמירה על קירבה ללא כאבי גב

אחרי 9 חודשים בבטן, מתחילים החודשים של ׳על הידיים׳, ואמא לא מצמיחה עוד זוג ידיים לאחר הלידה. אחרי שנים שהובילו מנשאי הבד הגמישים, הגיעו מנשא ergo baby ואחריו גם תואמים ישראליים כמו yamo. במנשא הזה רוב המשקל נח על המותניים והתינוק צמוד לחזה באופן ששומר על גב ההורה. בהחלט שיפור משמעותי באיכות החיים.

 ergo

 

2. חיתולי האגיס אקסטרה קייר – הכי טוב לעור התינוק

נכון ש׳פעם היינו מחתלים בחיתולי בד וסיכות ביטחון׳, אבל כבר עשרות שנים שחיתולים חד פעמיים הם הבחירה של רוב ההורים. האגיס מובילה את השוק הזה עם חיתולים איכותיים, והחיתול החדש שנקרא ׳Extra Care' מבטיח וגם מקיים פריצת דרך נוספת ומשמעותית בשמירה על עור תינוק. הוא מצויד בשכבה פנימית רכה ומפנקת להגנה מושלמת על עור התינוק, וגם במעטפת חיצונית אוורירית וייחודית שמאפשרת לעור לנשום. הם אומרים עליו ׳Our best ever׳, ואנחנו מסכימים לגמרי.

extracare huggies

 

3. אפליקציית מעקב גדילה –הכי טוב למעקב על התפתחות התינוק

כל הורה מכיר את החיפוש הדחוף אחרי כרטיס המעקב של טיפת חלב רגע לפני התור. מעקב התפתחות זה חשוב, אבל למה לרוץ אחרי נייר אבוד כשיש אפליקציות? אחת ההקלות המשמעותיות בהורות בעידן הדיגיטלי.

המומלצות: babyapp, הורים מתחילים

 

4. אמבטיה מתקפלת – הכי טוב לחיסכון במקום וקלות בתפעול

שלום-שלום לאמבטיה על רגליים מתקפלות שצריך להרכיב, לפרק ולאחסן, כאילו אין מספיק בלגן בחדר הרחצה. אמבטיה מתקפלת חוסכת מקום חיוני וגם נישאת בקלות לכל מקום שתרצו לקחת אותה.

המומלצות: takeit, flexi bath

 

5. גן עם אמא – הכי טוב לבילוי מהנה ומפתח בחופשת הלידה

הסוף להתלבטות האם להכניס לגן או להשתגע עם התינוק בבית עד שיגדל עוד קצת. עכשיו יש מקומות שמאפשרים ליהנות מכל העולמות. הורים ותינוקות מוזמנים ל׳גן עם אמא׳ - מפגשי בוקר קבועים, עם תוכן וחברה טובה, פתרון מעולה לאמהות ותינוקות.

המומלץ: מה שקרוב לבית

שאטרסטוק

 

6. שק שינה לתינוק –הכי טוב לשינה טובה ורציפה

פעם אחיות בבית יולדות היו מלמדות את ההורים כיצד לעטוף את התינוק בחיתול גדול, טריק לשיפור איכות שנת התינוק. שק שינה הוא אקססורי קטן, שנראה שולי אבל יאפשר לכם ולתינוק שינה טובה יותר. הכי טובה.

המומלצים: rapp baby, halo

 

7. משטח פעילות משולב במובייל – הכי טוב להתפתחות מגיל 0

תינוק זקוק לתנועה במרחב כדי להתפתח. רוב משטחי הפעילות מתאימים מגיל 3 חודשים , המשטח שמצאנו ממש מצוין מגיל 0, שגם תוחם את השטח בו נמצא התינוק וגם מאפשר תליית מובייל לגירוי בתנועה מבלי להגביל את התינוק לעריסה או למיטה.

המומלץ: weewise

 

8. אתרי קניות אונליין –למחירים הכי טובים כל השנה

אם יש לך חברות עם ילדים גדולים את בטח מכירה את המוטו ״קניות עושים רק בסוף עונה״. טוב, בימינו, שאפשר לקנות הכל באינטרנט במחיר נוח כל השנה, מי צריך סוף עונה?

המומלצים: next, ebay, carter's
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה