5 פריטים חמודים לחורף

יכול להיות שאת מנהלת את כל העולם, אבל תודי שאת גם נמסה אל מול נעלי בית מתוקות או פפיונים. 5 פריטים חמודים, ורדרדים ורכים שכדאי לך להכיר

22/12/2015
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

בואי נודה באמת, גם אם אנחנו בוגרות דוקטורט בלטינית ספרותית, מנהלות בכירות בהייטק או סופרות של רבי-מכר, אנחנו פשוט לא יכולות לעמוד בחמידות כשהיא ניצבת מול עינינו. היפנית קוראים לזה 'קוו-אי' ומתכוונים לכל מה שחמוד, מתוק ומשובב נפש עם נגיעה ילדותית שגם מבוגרים יכולים להתחבר אליהם (טוב נו, נשים בעיקר) ולמרות שאנחנו כבר מזמן לא ילדות, תמיד נשמור פינה מתוקה בליבנו לנייר מכתבים חמוד, בובות פיגורינה מתקתקות, פפיונים, נקודות ונגיעות של ורוד, כי גם אנחנו רוצות להאמין שאנחנו קצת 'קוואיות'בעצמנו - אבל סביר להניח שלא נצא מהבית עם סוודר מעוטר בדובונים לעבודה או תיק גב עם 'הלו קיטי' ולבבות לבית קפה מפונפן.

אז איפה כן תוכלי לשחרר את הקוואית שבך? או בממלכה הפרטית שלך בבית, או אי שם, מתחת לבגדים, היכן שרק את מחליטה מי רואה מה, עם תחתוני 'איזה מאמי', פיג'מת 'אוי כמה פשושי'או מכנסי 'יו איך חמוד'שהם המרכיבים הרצויים להרכבת לוק ביתי נוטף חמידות עם אבקת סוכר למעלה. לאף אחד לא תהיה הזכות לשלול לך את רגעי המתיקות הפרטיים שלך.

אז כדי לקצר לך את הדרך אל הפפיונים, הבמבי והמרשמלו, קבלי 5 פריטים שיהיו הסוד הקטן(והחמוד) שלך.

מכנסי פיג'מה פרחוניים

מכנסי פיג'מה חמודים

 *

נעלי בית ורד

 נעלי בית חמודות

*

מארז תחתוני הלו קיטי

 תחתוני הלו קיטי

*

פיג'מת חתול

פיג'מה חתול

 *

חולצת פיג'מה במבי

 פי'גמה של במבי

 *

חזיית פפיון

a-grey-qute-bra-2212-41

>>  פריטים חמודים נוספים מחכים לך באתר דלתא
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה