בונים נכון: בחירות נכונות לשיפוץ האמבט

איך מתמודדים עם אנשי מקצוע, מעצבים חדר אמבט נוח לילדים, לאנשים מבוגרים או כזה שיענה על צרכיהם של שני בני הזוג

24/12/2015
שני רז קבלו עדכונים משני
  • RSS

שיפוץ חדר האמבטיה הוא משימה לא פשוטה: חדר רב שימושי, שלרוב צריך להתאים לצרכים של שני בני זוג, ילדים בגילאים שונים, או לבני הבית המבוגרים. אם עשינו החלטה לא נכונה במיקום הברזים או מיכל ההדחה, קשה להתחרט ולשנות. ששי אהרון, אחראי שיווק בחברת פלסאון ישראל נותן כמה טיפים שיעזרו לכן לעשות את כל ההחלטות הנכונות.

מקלחת נוחה לו ולה:

כל אחת מאתנו מכירה את האתגר שבלנסות שלא להרטיב את השיער במקלחון עם ראש טוש עליון. רוב הנשים לא מרטיבות את השיער בכל שטיפה, ומעדיפות מזלף ידני. אך גברים לעומת זאת, חופפים שיער בכל שטיפה ומעדיפים כמעט תמיד ראש טוש. כדי ליצור חווית משתמש נוחה ואופטימלית גם לאשה וגם לגבר מומלץ לשלב ראש טוש עליון יחד עם מזלף ידני.

 

עיצוב חדר אמבט נוח לילדים:

בחלל התצוגה אמבטיה גדולה נראית כמו רעיון נפלא ומפנק אבל כאשר צריך לקלח את הילד ולמלא אותה מידי ערב, הבחירה כבר נראית פחות חכמה: ומצטיירת כמו בזבוז אדיר של מים ושל זמן. לעיצוב נוח של חדר אמבטיה המותאם לילדים נעדיף אמבט קטן (מידות מטר ועשרה במקום מטר שבעים). דבר נוסף ששווה לחשוב עליו הוא מיקום נקודת המים. כאשר מקלחים ילדים על הברכיים אנחנו רוצים גישה לטוש ללא צורך להתרומם. במקום לתלות את המזלף גבוה, אפשר לעצב את נקודת המים בגובה נגיש שנוכל להגיע אליו כשאנחנו על הברכיים.

עבודה מול איש מקצוע או מעצב:

נעזרים באנשי מקצוע או במעצב פנים? תסמכו על העצות שלהם, אך אל תשכחו בכל זאת להיות מעורבים בתהליך קבלת ההחלטות. הרבה מאוד מנוחות השימוש במוצרים לחדר אמבט תלויה בהתאמה אישית: אדם גבוה או נמוך במיוחד צריך התאמה של גובה האסלה ומיכל ההדחה ממדים שלו, נשים שמתאפרות בחדר האמבט צריכות להיות מעורבות בבחירת תאורה נכונה, מיקום שקע חשמל נוח לשימוש בפן או מחליק שיער. אנשי מקצוע אינם מכירים את הצרכים שלכן מחדר האמבט, ולכן חשוב שאתן תאמרנה את המילה האחרונה.

 

חדר אמבט מותאם לאנשים מבוגרים:

אחת הבעיות בחדר אמבט היא שזהו חדר מועד לנפילות מסוכנות. מומלץ לוודא שהקרמיקה הרצפתית שבחרנו היא " anti-slip" ומונעת החלקה. כמובן שחובה גם לשלב ידיות אחיזה ליד האסלה, ובמקלחון או באמבט.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה