9 טיפוסים שלא שווים את המאמץ שלך

כדי לעזור לכן להפסיק לבזבז את האנרגיה היקרה שלכן על גברים שממש לא שווים אותה, קבלו את המדריך המלא לתשעה גברים שכדאי להתרחק מהם ועוד אחד שדווקא שווה להשאיר קרוב

15/12/2015
עופרי ארבל קבלו עדכונים מעופרי
  • RSS

דושבאג גברים מעאפנים. צילום: שאטרסטוק

אני אתחיל בווידוי. לפני כמה ימים החלטתי לעשות סדר בכל הרשימות שלי באייפון ובאייפד ומצאתי כל מיני מכתבים שכתבתי לכל מיני גברים שלא ממש שמו עלי. במילה אחת - מביך.

אני יודעת וזוכרת שכשכתבתי אותם הייתי בטוחה שזה המכתב הכי יפה בעולם ושאין סיכוי שמי שהמכתב נועד לו יתעלם ממנו. כמובן שרובם התעלמו מהמילים המעלפות שלי שאוגדו יחדיו למשפטים עוד יותר מעלפים ויש כאלו שאף הגדילו ומחקו אותי מהפייסבוק, מה שגרם לי לתהות מה באישיות שלי משדר סטוקרית.

אולי זאת היתה העובדה שכתבתי מכתבים ממש יפים ומושקעים לאנשים שתכלס לא הגיע להם שאכתוב להם אפילו ״לך להזדיין יא דביל״?

זה גרם לי לחשוב כמה אנרגיות הוצאתי על אנשים שכל כך לא היו שווים את זה. כמה ניסיתי לעקם ולעוות את המציאות כדי שהיא תתאים לי ושבסוף בסוף זה יהיה כמו באגדות ונחיה באושר ובואו נקווה גם בעושר.

שכחתי רק שבאגדות הנסיך היה מהמם מלכתחילה וזה אנשים רעים אחרים שמנעו מהזוגיות המושלמת להתקיים. אגב האיש שלי, הנסיך, היה טוב אלי מההתחלה. מלך.

לפני כמה ימים הייתי עדה בעל כורחי (הן פשוט דיברו ממש בקול רם) לשיחה של שתי נשים. הן נראו לי בסביבות השלושים ומשהו ואחת סיפרה לשניה על הבחור שהיא פגשה ואיזה מאמם וזה וזה ווואו, ורק בעיה אחת - הוא נעלם כבר לחמישה ימים.

חברתה אמרה לה בתגובה שכנראה שהוא פשוט כל כך מסונוור מכמה שהיא מדהימה, שהוא צריך כמה ימים לעכל.

ברור. שנה שנתיים והוא מעכל אותה מספיק בשביל לשלוח לה סמס אם היא ערה.

ממש רציתי להידחף ולהגיד לה שממש חבל על האנרגיות שהיא עוד תציא עליו, אבל למדתי שכשאנשים לא ממש מעוניינים להקשיב, עדיף לא להגיד שום דבר.

אז בשבילכן בנות יקרות, שעדיין מוציאות אנרגיות על הגברים הלא נכונים, להלן תשעת הטיפוסים שממש לא שווה לבזבז עליהם אנרגיה ואחד שדווקא כן:

 1. הילד הרע. או מיי גוד, הוא כל כך רע, שזה כל כך לא טוב. את לעולם, אבל לעולם לא תצליחי לביית אותו וגם אל תקנאי במי שכן תצליח. היא תמצא את עצמה מגדלת אינפנטיל כל חייה. נקסט.

2. זה שלא סגור על עצמו. תסגרי את העניין ומהר, כי הוא לא הולך להיסגר על עצמו איתך, הוא פשוט מנסה להגיד לך יפה שהוא לא סגור עלייך ולעולם לא יהיה, אז תתקדמי, סגור?

3. המיוסר. אוי, החיים נורא קשים, אוי, את לא תצליחי להבין מה עובר על נפשי המיוסרת והמורכבת, אוי, זה כל כך לא מקורי, אוי, ממש אין לך מה לחפש שם.

 4. זה שיודע לדבר. אם כסף היה שווה מילים, הוא היה מרושש אותך. הוא יקנה אותך במילים מרהיבות, קסומות, מופלאות וימכור אותך ברגע שתגיע מישהי אחרת. מי שלא מגבה מילים במעשים, המילה שלו לא שווה כלום, קאפיש?

5. הלחוץ. בהתחלה זה יקסום לך. או, הנה מישהו רציני שממש רוצה מערכת יחסים. ג׳ק פוט! אז זהו, שלא. מעתה והלאה, הכל יצטרך לקרות בקצב שלו ורק שתדעי, זה הולך להיות קצב מהיר יותר מבן ג׳ונסון על סמים (תשאלי חבר מי זה). אל תתני ללחץ שלך להזין את הלחץ שלו. להבדיל מבמתמטיקה, כאן מינוס ומינוס לא יוצרים פלוס.

6. זה שיודע הכל. זה אומר שמבחינתו את לא יודעת כלום וזה הרי לא נכון. אולי זה ייראה לך גברי בהתחלה, זה לא. תגלי לו שיש דבר שהוא לא יודע וזה שאת לא פשוט לא בעניין.

7. המגזים. כל סיפור שאת תספרי הוא גם יספר, אבל זה תמיד יהיה יותר גדול, יותר טוב, יותר מדהים. אם את בילית עשרה ימים על הירח, הוא היה חודש על המאדים ומצא שם את המים וכולנו יודעות שזו לחלוטין טחינת מים, אז תברחי, לפני שתטבעי.

8. המסתורי. אווו, הוא לא יכול לגלות את זה וזה סודי ופתאום הוא נעלם ופתאום הוא חוזר ופתאום הוא לא מובן. אינטרסטינג? איי דונט סינק סו!

9. הפלייבוי. בן דודו הקרוב של הבאד בוי, שבתכלס, עמוק עמוק, סובל מאותם הסימפטומים. הוא יהרוג אותך, אבל ברכות, אז נא לשים סטופ ומהר.

10. זה שפשוט מתעניין. הוא מתקשר, הוא נפגש, הוא שואל, הוא מקשיב, הוא פשוט נמצא. אל תתפסי עליו תחת ותחשבי שהוא בכיס שלך. תיזכרי בכל התשעה האחרים ותגידי תודה על מזלך הטוב, כי עם מזל דווקא כן הולכים לחופה לפעמים.

ולסיום, אם אנחנו בקטע של וידויים, הנה עוד אחד בשבילכן: לא היה לי מושג כמה אני טועה עד שפגשתי את האיש שלי ולו אגב לא הרגשתי צורך לכתוב אף מכתב ולא בגלל שאין לי מה להגיד לו, אלא בגלל שאני יודעת שהוא תמיד לידי ואיתי בשביל להקשיב, גם אם הוא רק עושה את עצמו מקשיב.

בכל זאת, אני בחורה, הם הרי תמיד יגידו שאנחנו חופרות.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה