שומרים על האיזון בעור הפנים: למה זה חשוב?

מתי בפעם האחרונה היית מרוצה מעור הפנים שלך? סדרת המוצרים של צטאפיל, מבינה שהעור שלך הוא אחד מנכסייך החשובים ומציגה סדרת מוצרי טיפוח לעור הפנים

10/12/2015
מדור שיווקי קבלו עדכונים ממדור
  • RSS

צטאפיל מדור שיווקי (צילום: שאטרסטוק)

העור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף שלנו והוא מכסה את כולו. באופןטבעי עור הפנים קיבל מאז ומתמיד טיפול ייחודי ואישי יותר, כי הפנים שלנו הם כרטיס הביקור הראשון כלפי העולם. אבל למעשה עור הפנים הוא גם דק יותר, בהשוואה לאזורים אחרים בגוף, מה שהופך אותו לפגיע ורגיש יותר. חשיפה לא זהירה לקרני השמש, מאיצה את הזדקנות העור, והראשון להיפגע הוא עור הפנים.

סדרת הטיפוח של  צטאפיל, בעלת אפקט ה-Gentle Power, מונה שני מוצרים, פרי פיתוח של החברה הבינלאומית 'גלדרמה' ,המיועדים לעור יבש או רגיש ולעור רגיל או נוטה לשמן.המוצרים מיועדים לשימוש יומיומי ויסודי, לניקוי יעיל של העור בעדינות שמותירה את העורבמרקם רך ונעים.

העור מאוזן, נקי ונעים למגע, ללא תופעות של אדמומיות או גירוי. אז איזה מוצר מתאים לעורך? המומחים של חברת רפא מפרטים.

בדקי מה נכון עבור העור שלך

לכל אחת מאפייני עור שונים, לא כל מוצר מתאים לכל סוג עור ולפני רכישה מומלץ לבדוק האם המוצרמתאים לסוג העור שלך. בחירת המוצר הנכון לעור הפנים תלויה בשנימשתנים עיקריים:
1. רמת השומניות האינדיווידואלית של העור.
2. גיל. נשים צעירות יותר (גיל ההתבגרות ובשנות ה - 20 המוקדמות) יהיו לרוב בעלות עור פנים שמן יותר. עם ההתבגרות, רמת השומן בעור הפנים יורדת.

טיפ נוסף - לפני בחירת מוצר ניקוי הפנים  שלך בדקי שהוא עמד במבחנים קליניים המוכיחים יעילות ובטיחות.

לבעלת עור פנים שמן, מומלץ להשתמש בתרחיץ המיועד לניקוי יומיומי של עור פנים רגיל או נוטה לשמן. התכשיר מסיר את עודפי השומן בעור מבלי לייבש אותו, מנקה את הנקבוביות ושומר עליהן פתוחות, ומעניק לעורמגע רך ונעים.

איך משתמשים? אם בחרת להשתמש בתרחיץ של צטאפיל, מרחי כמות קטנה על העור, עסי בתנועות עדינות, ושטפי במים.

לבעלת עור פנים יבש ורגיש מומלץ להשתמש בתחליב לניקוי עור יבש אורגיש.התחליב מנקה את העור מבלי לפגוע באיזון הטבעי שלו. בנוסף, הוא מסייע במניעת תחושת יובש ומתיחה האופיינית לעור יבש.

איך משתמשים? אם בחרת להשתמש בתחליב של צטאפיל מרחי את התחליב על עור הפנים, עסי בעדינות ונגבי עם מטלית רכה או שטפי במים.

5 האלמנטים לעור מאוזן ובריא

אולי זה יפתיע אותך אבל דווקא לתזונה, על פי רוב, אין קשר לחיוניות עור הפנים. רובנו אוכלות תפריט מגוון ולא סובלות מתת תזונה, לכן העור שלנו מקבל כמות נאותה של מרכיבים חיוניים . יחד עם זאת קיימים 5 אלמנטים חשובים שכן משפיעים על העור שלנו וכדאי להכיר אותם:

1. הגנה מפני קרינת השמש- חובה למרוח קרם הגנה עם SPF גבוה מדי בוקר.
2. לחות -כדי שהעור לא יתייבש ויהיה מגורה אנחנו צריכים לשמור על לחות העור. מריחה של קרם לחות פעמיים ביום תשמור על רמת הלחות הנחוצה לעור בריא.
3. שינה טובה בלילה - זה לא מיתוס. “שנת היופי” אכן תורמת למראה  ומי שלא מקפיד על שינה טובה, בעיקר לאורך זמן, נראה פחות חיוני.
4. סיגריות, אאוט -  מעבר לשאר הסכנות הבריאותיות שבעישון, הוא גם גורם להזדקנות מואצת של העור.
5. חיים מאוזנים ללא לחצים וסטרס- כן, זהו סעיף לא קל לביצוע, אבל חשוב לזכור כי מי שחייו נטולי לחצים ודאגות יומיומיות יהיה בעל עור בריא יותר לאורך זמן. יחד עם זאת, מאחר ורובינו מנהלים חיים עמוסים ומלאי התחייבויות ומטלות, אנחנו ממליצים לנסות ליישם את ארבעת האלמנטים לפחות, וכמובן לנסות למצוא בתוכך את השקט הפנימי.

את מוצרי צטאפיל ניתן למצוא ללא מרשם בחנויות הפארם, בבתי מרקחת פרטיים ובקופות החולים.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה