אח גדול, מוח קטן

טוקבקים נזעמים, אמהות מוחות, הורים מונעים מילדיהם לצפות עד שיורם ז"ק יפוטר- תגידו, זה מה שמפריע לכם ב'האח הגדול'?

15/02/2011
אריאלה רביב קבלו עדכונים מAriela
  • RSS
» יורם ז"ק רצה לשים לה משהו בין השדיים. צילום: יח"צ

אני לא צופה באח הגדול, לא צפיתי באח הגדול, וככל שזה תלוי בי, גם לא אצפה באח הגדול. ואני לא צופה באח הגדול בגלל סיבה ממש פשוטה: יש לי כבוד עצמי. כמו שאני לא צופה בפורנו כי פורנו מבזה את מי שמשתתף בו ומעוות את מי שצופה בו, אני גם לא צופה באח הגדול, כי זה פורנו עוד יותר נחות ופחות מוצדק, שבו אנשים מתנדבים לשמש כחיות מעבדה, אלוהים יודע למה.

לפני כל תחילת עונה של האח הגדול אני מתחילה להילחץ, כי אני יודעת שכמה שלא אנסה, לא אצליח להתחמק מזה, מכאן או מכאן או מכאן זה יגיע אליי. תוך זמן קצר, בלי לצפות אף לא בשנייה, אני אכיר את כל המשתתפים, מה מאפיין אותם, ולאיזה תהומות הם התדרדרו.

המחסום נפרץ

אז כן, גם הפעם זה קרה, אבל איך שהוא הצלחתי לשמור על מרחק סביר מהעניין, עד ליום שבת, שבו הדלקתי מחשב, נכנסתי לטוויטר, וראיתי שכל הפיד שלי מלא בדיבורים על בולבולים, בולבולים, בולבולים. לא הבנתי מה קרה, כי אני עוקבת אחרי גברים בוגרים שבחיים לא יעלו בדעתם להתייחס לאיבר ההוא בשם כל כך מקטין, וכך הבנתי ששוב קרה משהו מסעיר בזמן שישנתי. אחרי בירורים קראתי על פליטת הפה האומללה של יורם זק, והתכוונתי להמשיך בחיי, אבל הסיפור המשיך להתגלגל, ויחד אתו התארכו זנבות הטוקבקים, וככל שקראתי יותר טוקבקים, פחות האמנתי למה שאני קוראת. את שיא השיאים שברה אם מודאגת במיוחד, שאמרה שעד שלא יפטרו את זק היא לא תרשה לילדיה לצפות באח הגדול.

את צוחקת, נכון?

זה פשוט לא יאמן, האישה מאפשרת לילדים שלה לצפות במשך חודשים ארוכים בתוכנית פורנוגרפית בהשתתפות גמד, לסבית, אישה עם שדי סיליקון ענקיים וזוג תאומות זהות, היא מרשה לילדים שלה לראות איך אנשים יורדים לשפל המדרגה בשביל עוד סיגריות, או מטנפים זה על זה מתוך שעמום בלתי נסבל, ומה שמפריע לה זה שמישהו בקונטרול אמר משפט גס?

אני יודעת שאני אצא כאן צדקנית, מיובשת, קפוצת תחת, והגרוע מכל, אולי אפילו אליטיסטית, אבל האח הגדול זו אשפה תרבותית מהסוג הגרוע ביותר, זה מוצר גועלי שהופך כל מי שמשתתף וכל מי שצופה בו לאדם פחות טוב, כי האשפה מחלחלת למוח, וכי לא משנה כמה חושבים שצופים בזה בשביל ה"בידור" או כי זה "מסקרן" התוכנית הזאת מסוכנת. אז ניחא, אנשים בגירים בעלי כושר שיפוט רשאים לצפות בה, אבל העובדה שיש הורים שמרשים לילדים שלהם לצפות בזה היא מעשה הרבה יותר בהמי וגס רוח מאשר לרצות לשחק למישהי עם הבולבול בין השדיים.

>> מתוך הבלוג של אריאלה רביב- אז איך זה לגדל ילדה לבד?
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך