עיניים שלי

אחרי שנתיים של עבודה מאומצת והמון שכנועים, עומר אסף מציג את הבייבי החדשה שלו: מסקרה שעיצב לגמרי בעצמו

14/02/2011
עומר אסף קבלו עדכונים מעומר
  • RSS
» עומר אסף מנסה את המסקרה החדשה שעיצב

את הפוסט הזה אני כותב בהמון התרגשות וגאווה: סוף סוף, אחרי שנתיים של עבודה קשה אני שמח לבשר שהמסקרה החדשה "אניגמה" מבית קרליין מוכנה והגיעה לחנויות! הסיבה שתהליך העבודה היה כה ארוך וכה מורכב היא, שהפעם פיתחנו מוצר חדש לגמרי מהיסוד וללא שימוש בעזרים קיימים בשוק. אני רוצה לחלוק איתכן את כל התהליך, כי אני ממש מרגיש שעברנו כאן סוג של לידה- והמסקרה הזאת היא הבייבי החדשה שלי.

כמאפר, הריסים הם האיבר הכי חשוב בפנים: צלליות תמיד אפשר למרוח בטישטוש טוב יותר או פחות, האיילייינר יכול להיות מדוייק או קצת עקום אבל מה שבסופו של דבר עושה את העבודה ונותן את המראה המושלם לעין זאת המסקרה. באמת! תשאלו כל אישה איזה פריט איפור הייתה לוקחת לאי בודד ובטח היא תענה שאת המסקרה שלה.

מאחת ועוד אחת יוצאת מסקרה אחת

תמיד עבדתי עם שתי סוגי מסקרות כדי להגיע למראה הריסים המושלם. האחת תמיד עם מברשת קצרה וצפופה והשניה מהסוג הנפוח כי לטעמי, פשוט אי אפשר להגיע ללוק המושלם רק עם אחת מהן. ואז הגיעה ההארה! וחשבתי לעצמי שבעצם אני יכול לקבל את השתייים באחת ודמיינתי מין מברשת הכלאה. ציירתי סקיצות וקבעתי פגישה במילאנו עם פונזיני, יצרן המברשות הגדול בעולם. פונזיני ראה את הסקיצות ופסל על הסף בתואנה שאין טכנולוגיה קיימת אשר יכולה לעצב מברשת עם כל כך הרבה זוויות ואלמנטים. אחרי לחץ פיזי מתון וחיוך כובש (שלי, כמובן ששלי) הוא הסכים לתת צ'אנס לעניין ולבדוק אם יש אפשרות לייצר את המברשת.

שלושה חודשים אחרי אותה פגישה, הפונז בולע את הכובע (או במקרה שלו- המברשת) ושולח לי דגם ראשוני של המברשת. כמו כל מוצר פיתוח שאני עובד עליו, כמובן שגם את המברשת דגמתי על עצמי והתוצאה הייתה כמעט מושלמת! מה אני אגיד לכן, הרגשתי קצת כמו אחרי הפעם הראשונה...

כך תהפכי את ריסייך לנשק קטלני

כאשר מסתכלים על המברשת, רואים שהיא א-סימטרית, חלק אחד שלה מקוצר ומלא שיער ואילו חלקה השני ארוך ואוורירי כאשר שני הצדדים הם בעצם משני סוגי סיבים. את תחילת איפור העין מתחילים עם הצד המקוצר ועם תנועות זיגזוג בשורש הריס. פעולת הזיגזוג גם מרימה את השיערה וגם משאיר המון חומר בקו העין, דבר שמעניק לריס מראה מלא ונותן לעין מעין אפקט של איילינר. לאחר מכן מסובבים את המברשת לצידה הארוך ופשוט מברישים אותה מהשורש ועד לסוף הריסים, דבר שמעניק לשיערה את המראה האידיאלי – השורש עבה וקצוות השיערה דקה. הצד הארוך פותח, מאוורר ומאריך את הריס.

ואז מה שנותר היה לבחור את הפורמולה המתאימה והכי נכונה שתתאים בדיוק למברשת המופלאה שהרגע נוצרה. בחרתי בפורמולה עשירה במיוחד שגם מאריכה וגם מעבה וזאת בשל העובדה שפורמולה שמאריכה בלבד אינה מעבה ואילו הפורמולות שרק מעבות כבדות מדי ונותנות לריסים מראה מגושם. חשבתי שהשילוב בין השתיים יהיה הכי מדוייק בשילוב טיב המברשת החדשה. הפורמולה עצמה עשירה בפיגמנט מסוג פחם דבר שאיפשר להגיע לגוונים מדהימים של שחור-כחול, שחור-חום ואקסטרה בלאק. עכשיו רק נותר לבחור את העיצוב המתאים לשפופרת וכמובן לעצב את האריזה של המלכה החדשה.

נשמע פשוט? כמעט. אז למה זה לקח כמעט שנתיים? כי ככה זה שאתה מנסה ליצור את המוצר המושלם- לא מוותרים על דבר. אני מזמין אתכם להעמיד אותה במבחן התוצאה, אתן עומדות להכיר את החברה החדשה הכי טובה שלכן. אני מבחינתי מאוהב מזמן.

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף


לטיפים ומידע נוסף כנסו לדף הפייסבוק של קרליין

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה