יודעות דבר: שיחה עם 3 מיסטיקניות

לרגל "האור - תערוכת המיסטיקה וההוליסטיקה", תפסנו לשיחה מרתקת שלוש מיסטיקניות שינסו להאיר לכם את הדרך ולפתוח לכם את המודעות לכוחות נסתרים

26/11/2015
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

תערוכת האור נובמבר 2015

עולם הרוח מאז ומתמיד היה נסתר מעינינו. האם יש גורל, מה משמעות החיים, האם אנחנו לבד – אלו שאלות שעלו במוחו של כל יצור אנושי בשלב כזה או אחר בחייו. בחלוקה גסה, העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים: אלה שמאמינים רק למה שהם רואים מול עיניהם ואלה שמחפשים משמעויות בשמיים ורואים בדמיונם את הגלגול הקודם. כידוע, קיצוניות לכל צד לא מועילה לאף אחד. לכן הכתבה הבאה מיועדת לכולכם.

לרגל "האור - תערוכת המיסטיקה וההוליסטיקה", פסטיבל שלם בן יומיים של סדנאות, הרצאות וטיפולים מכל הספקטרום של עולם הרוח, שייערך בגני התערוכה ב-17 וב-18 לדצמבר 2015, תפסנו לשיחה שלוש מיסטיקניות שינסו להאיר לכם את הדרך.

 

"אני עובדת בשליחות האור"

מירב אסיא (40), מתקשרת, מאמנת אישית ויועצת רוחנית מעל 10 שנים, מהרצליה

איך הגעת לתחום? "אחרי הצבא התחלתי ללכת לקורסי מודעות פשוטים; מדיטציות, דמיון מודרך, אימון אישי וקלפי טארוט. הרגשתי חיבור מאוד מיוחד כשלמדתי רייקי, אז הבנתי שיש לי יכולת ברמה אחרת. בכל פעם שלמדתי כלי או שיטה חדשים הרגשתי שאני פותחת צופן לכספת של ידע חדש".

"אני זוכרת את היום שבו הבנתי שאני מתקשרת: ילד קטן הלך לאיבוד באילת ואמא שלי ואני ניגשנו לעזור לו. הוא טען שהוא גר בהרים למעלה ואני אמרתי שהוא גר במקום אחר ותיארתי לו אותו. כשהגענו למקום שהילד רצה להגיע אליו, לא היה שם בית, רק חולות והרים. אמרתי לאמא שלי, בואו נלך למקום שהצעתי, הגענו ובדיוק ראינו את אבא שלו מחפש אותו. באותו רגע לא ייחסתי לזה משמעות, אבל אמא שלי הבינה שקרה פה משהו אחר. מאז התחלתי להעמיק בלימודי הרוח, עזבתי את ההוראה והתמסרתי לייעוד הנשמתי שלי. בהתחלה נבהלתי מהעוצמה, אבל הייתי מוכנה להיפתח. התחלתי ללמוד תקשור ונפתחו עוד ועוד יכולות, נפגשתי עם עולם הקריסטלים והעברתי אנרגיות מרפאות לאנשים דרכם. אני עוזרת לאנשים לעשות שינויים בחייהם והמידע הזה יורד אליי מהמדריכים הרוחניים שלי".

שיטת הטיפול: "ביקרתי באומן וקיבלתי בתקשור את שיטת הטיפול שלי – אני משלבת את כל האלמנטים שרכשתי בחיי; תקשור, אימון, ריפוי והטענה אנרגטית. במהלך טיפול אחד אני עושה סריקה דרך כל האלמנטים (אוויר, מים, אש ואדמה). מטופל מבין מה שורש הבעיה בעזרת תקשור ויחד עם כלים שאני משלבת (קריסטלים, קלפים), אנחנו מנסים להבין מה אפשר לעשות ואם צריך אז מרפאים. אבל אני לא מרפאה, אני רק עוזרת לאדם לרפא את עצמו".

למי מתאים? "כל אדם שיש לו מהות נשמתית. באים אליי אנשים שמחפשים דרך, משמעות, חולים שמחפשים מענה נוסף לרפואה הרגילה וגם מטפלים שזקוקים לפריצת דרך".

מסר בבקבוק: "אני עובדת בשליחות האור - המטרה שלי היא לעזור לאדם להאיר את הנשמה שלו ובכך ללמוד את השיעורים. אני אומרת שהכל אפשרי".

 

"כששואלים אותי איפה אני עובדת, אני אומרת שאני שכירה של בורא עולם"

דניאל גולדברג כהן (33), נומרולוגית, קוראת בקפה, טיהור והסרת עין הרע, 12 שנה בתחום, גרה בכפר סבא

קצת רקע: "כבר בתור ילדה התחברתי לעולם המיסטיקה. ראיתי דברים שלא כולם ראו, כמו רוחות, מה שאני יודעת היום שאלו ישויות. בגיל 20 עברתי לגור באילת וחיפשתי תשובות, התגלגלתי ללימודי תקשור ושם הכל התחיל. הרגשתי שנפתחתי למשהו גדול, זכיתי להתחבר להדרכה רוחנית נכבדת. המדריך הרוחני הראשון שהגיע אליי היה עמוס הנביא ואחריו הגיע רבי נחמן. בתקשור, זה לא חשוב עם מי את מתקשרת, מה שחשוב הוא שהישות תהיה מן האור ושהמידע יהיה כמה שיותר מדויק. באותה תקופה עבדתי כפרסומאית אבל העולם המיסטי תמיד היה שם. אחרי לידת ביתי השנייה החלטתי ללכת על זה עד הסוף ופתחתי עסק. כששואלים אותי איפה אני עובדת, אני אומרת שאני עובדת אצל בורא עולם. אני מאמינה שאני כלי, צינור, שיש לי חיבור אליו ושכל עוד אני עובדת אצלו, לא תחסר לי פרנסה".

שיטת הטיפול: פתיחה בקפה ונומרולוגיה. במידה ואני מזהה שיש עין הרע או כישוף שצריך להסיר, אני דואגת להסרה שמתבצעת באמצעות עופרת, או באמצעות חומרים קבליים שאני מביאה ממרוקו. יש מקרים שבהם אני נעזרת בספרי תקשור כמו "ליקוטי וניצחתי ואנצח" - זה שופך הרבה אור על המצב.

למי מתאים? "אנשים שמרגישים שנעשה להם כישוף, אנשים שמחפשים ייעוץ והכוונה או כאלה שנמצאים בצמתים בחיים".

מסר בבקבוק: "רבי נחמן אמר שאם אתה מאמין שאפשר לקלקל, אז תאמין שאפשר לתקן ואני פועלת לפי המוטו הזה. התשובות מגיעות מתוך אור הבריאה העליון – תמיד תהיו במצב של אהבה עצמית".

.

"האותיות בשם שלנו רצות כמו תוכנת מחשב"

גילה בויום (60), אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת, 30 שנה בעסק, גרה בחיפה וברמת גן

איך הכל התחיל? "בגיל 30 סיימתי לימודים של מדעי המחשב בטכניון והתחלתי לעבוד במשרד הביטחון. כבר בתקופה ההיא התוודעתי לכל מיני אנשים וקבוצות שמפתחים את הצד הרוחני. לימים הכרתי אדם שעודד אותי להקים יחד איתו מרכז לפיתוח המודעות. היינו הראשונים בארץ שהתחילו פעילות מהסוג הזה; היו שם הרצאות, קורסים, סדנאות וגם הוצאנו עיתון. מפה לשם, הפכנו לזוג. נכנסתי להריון ובחודש שביעי נפטר מהתקף לב. התהפכו לי החיים והבנתי שיש גורל, החלטתי לחקור אותו ולקחתי על עצמי הכל. ילדתי את בני וכעבור שנה פוטרתי מהעבודה במשרד הביטחון.  הקדשתי את עצמי לארגון שהקמנו ובהמשך למדתי אסטרולוגיה וגיליתי תגליות מיוחדות. גם בנומרולוגיה גיליתי את הצופן של השם שלנו,  למשל, שהאותיות בשם שלנו רצות כמו תוכנת מחשב. גם למספרים שלנו יש מחזורים מיוחדים – את כל זה אני רואה”.

שיטת הטיפול:  "אני מכינה מפה אסטרולוגית ונומרולוגית, ובנוסף פותחת בקלפי טארוט ומתקשרת עם תת המודע של הבנאדם שעומד מולי, או עם "האני עליון" שלו, שם אני רואה את קרובי המשפחה שנפטרו. אני חזקה בתקשור של מערכות יחסים, אני חשה אותם, מה כל אחד מרגיש. מדובר בתהליך מודע, אני כל הזמן מאמנת את המוח לחושים נוספים שקיימים בו."

למי מתאים? "לכולם, מגיל 19 עד 80".

מסר בבקבוק: "למדתי שהייעוד שלנו זו הדרך. ולאורך כל הדרך אנחנו עוברים חוויות מעניינות ופוגשים אנשים חדשים. ויש יד שמנחה אותנו ומלמדת אותנו כל מיני שיעורים. אנחנו לא לבד ויש משמעות לחיים שלנו שמורכבים מהרבה מטרות. יש לנו גורל והמילה העתיד בנויה מעת + יד: להושיט יד לעתיד, לגרום לדברים לקרות וככה נממש את מלוא הפוטנציאל שלנו".

  the light xheb 650 2

*******

"האור - תערוכת המיסטיקה וההוליסטיקה": היא תערוכה של יומיים מרוכזים עם מאות הרצאות, סדנאות, דוכנים ופגישות אישיות עם המומחים המובילים בתחום, שיחולו ב-17.12.15-18.12.15 בגני התערוכה, תל אביב.

 

לפרטים נוספים על התערוכה ולהרשמה, לחצו כאן

מיוחד לקוראות סלונה:   הנחה של 35%  בהקלדת המילה סלונה בשורת קוד קופון
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך