איך חוזרים לעשות סקס אחרי פרידה?

אחרי זוגיות ארוכה, שוק הפנויים-פנויות מרגיש לפעמים כמו ג׳ונגל אוכל יושביו. איך חוזרים למגרש ונהנים מסקס עם פרטנרים חדשים? 8 עצות ממי שניסו והצליחו, ועוד אחת לאלו שבזוג

12/11/2015
טובית קידר קבלו עדכונים מטובית
  • RSS

שאטרסטוק

כשישבנו השבוע במפגש החברים הקבוע, פתאום הבנתי שעברנו קיצוצים. מה שהיה פעם מעגל של 9 זוגות, שינה פניו והפך ל- 3 זוגות ו-6 "ניצולים". ככה הם קוראים לעצמם - ׳ניצולי זוגיות׳. במהלך השנתיים האחרונות נפרדנו מ-6 בני ובנות זוג של החבר׳ה, וכאילו לא די בזה, המפגשים שלנו גם התמלאו בדיבורי זימה ותיאורים שאנחנו, הזוגיים, כבר מזמן שכחנו.

למרות שאני מאוד מרוצה מהזוגיות שלי, הסטטיסטיקה מצביעה שיש כ-50% סיכון שגם היא תתפוגג בשלב מסוים של חיינו, אז הושבתי את ה"הפנויים המחודשים" לשיחה פתוחה על איך בדיוק עושים את זה אחרי שנים עם אותו פרטנר במיטה. מצד אחד זה לא פשוט, אבל היו רגעים שאפילו קצת קינאתי בהם. הנה מסקנותיהם ועצותיהם למתחילים מחדש (ועוד עצה בונוס ממני)

1. בלי כאבי ראש – שוכחים כמה כיף זה סקס לא מסובך- בלי חשבונות, בלי להתחנן, בלי כואב לי הראש. פשוט יאללה למיטה. אל תביאו את ההרגלים הרעים מפעם לדייט, וכבר עשיתם 50% מהעבודה.
(עידן, 44, גרוש חצי שנה)

שאטרסטוק

2. צאו מהארון – זה הזמן להגשים פנטזיות שבזוגיות ׳לא נאות׳ לממש אותן. אנאלי, פומבי, משחקי תפקידים, יו ניים איט. הגיע הזמן להוציא אותן מהארון ולנסות אותן עם פרטנרים חדשים, מקסימום לא תראו אותם שוב.
(רועי, 42, פרוד אחרי 7 שנים)

3. מה שבטוח – היה מאוד נוח כשלא היה צורך בהגנה, אבל יש משהו גם בלחזור להיות כמו פעם, כמו כשהיינו צעירים והחבאנו קונדומים מההורים. ובכל מקרה – אין מצב שאני לא הולך על בטוח. ניצול-ניצול, אבל היום יש ילדים לחשוב עליהם.
(אביתר, 41, גרוש שנתיים)

4. בלי רחמים – סקס רחמים זה מגעיל. סקס נקמה, לעומת זאת, זה לוהט. עדיף לא להיכנס למיטה עם מי שרק נפרד ומרחם על עצמו. תבחרו במי שכבר הבין שהוא לא קורבן אלא ניצול, הם יודעים לחגוג את החופש שזכו בו.
(עינת, 40, גרושה שנתיים)

שאטרסטוק

5. Shoot, Don't talk – הסצנה לגמרי מאפשרת את זה. בתור ׳זוגי צמוד׳ שכחתי שיש אופציה כזו, פשוט לבוא לעשות סקס. זה תענוג להיפגש, להתפשט, להתחרמן, לגמור ולסיים בזה את הערב, בלי לשטוף כלים או לכוון שעון.
(רועי, 42, פרוד אחרי 7 שנים)

6. אורגזמה קולנית – בחזרה ל׳ג׳ונגל׳ את יכולה להיות פעם אמא לביאה ופעם חתולת מין, זה אדיר. כשהילדים אצל האקס זה הזמן שלך להגיע לשיאים חדשים.
(עינת, 40, גרושה שנתיים)

7. אישה יפה - אחרי זוגיות נעים להרגיש שוב מחוזרת, לשחרר ולנסות דברים חדשים. תשקיעי בעצמך בלי חשבון, מגיע לך, העתיד לפנייך.
(שני, 37, גרושה 8 חודשים)

שאטרסטוק

8. להשאיר דלת פתוחה – בסופו של דבר כולם רוצים מקום חם לישון בו, אז עדיף לא להיות ציניים מדי, במיוחד אם הסקס מעולה, כדי לשים לב אם במקרה פגשתם את ה׳זוגי׳ הבא שלכם, גם זה קורה בג׳ונגל הזה.
(מיטל,38, פרודה שנה וחצי)

9. במקום פרידה – בעצם, אולי גם ה׳זוגיים׳ יכולים ללמוד משהו ולתבל את חיי המין שלהם, בלי להפרד. סקס טוב = זוגיות טובה
(טובית, 41, נשואה באושר)

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה