הנשים שהפכו חלום למציאות

יש אנשים שקמו יום אחד, החליטו לעשות הכל כדי לממש את החזון שלהם ומלבד ההגשמה העצמית גם זכו למקום של כבוד בין דפי ההסטוריה. הכירו 3 נשים שהגשימו חלום ויתארחו בכנס "נשים בחזית" של סלונה

09/11/2015
שגית פסטמן קבלו עדכונים משגית
  • RSS

המשתתפות בפאנל "חלוצות" בכנס נשים בחזית. מימין: אורית חשאי, חנה רדו ורותם ליברזון

איך הופכים חלום למציאות? איך לוקחים רעיון ומגשימים אותו? בכנס "נשים בחזית" של סלונה שיתקיים ב- 2.12.15, יתארחו שלוש נשים פורצות דרך בפאנל "החלוצות" ויספרו, כל אחת מהזווית שלה, איך חלום יכול לשנות את העולם.

*חנה רדו - מקימת המיזם "פרסונה":

למשנה למנכ"ל משרד הפרסום מקאן, היתה במשך לא מעט זמן בטן מלאה על כך שנשים אינן מיוצגות בוועידות ובכנסים מקצועיים בארץ. בשנה האחרונה היא החליטה שהיא מקדמת מהפכה וייסדה את מיזם פרסונה, שנועד להלחם בייצוג האפסי של דוברות בפורומים כאלה. כיום היא מציגה בגאווה מאגר מידע של דוברות בכל התחומים המונה כ־450 נשים מובילות והיא מבטיחה שזו רק יריית הפתיחה במאבק על תודעת הציבור.

* אורית חשאי - סטארט-אפיסטית ויזמית סדרתית: 

אורית חשאי היא 'יזמית סדרתית'. בגיל 27 הקימה את הסטארט-אפ הראשון שלה - אתר בשם mit4mit  המיועד לזוגות שעומדים להינשא שהפך למוביל בתחום.  בהמשך עברה לעולם ההשקעות והייתה מנהלת ההשקעות בקרן ההון סיכון  Carmel Ventures.​

לאחרונה החליטה שהיא מוכנה לכבוש את העולם וכעת היא מנכ"לית brayola, אתר אינטרנט שפונה לשוק האמריקאי, ומאפשר לנשים לרכוש חזיות אונליין.  האתר גייס כבר כמה מיליוני דולרים. איך הצליחה להשיק את בריולה עם תינוק בן שלושה שבועות, לגייס כסף ממשקיעים גברים שלא מבינים למה בכלל צריך את בריולה, לנצח את הרשתות האמריקאיות הגדלות עם מכירת חזיות אונליין במיליוני דולרים  כשהיא והצוות שלה יושבים כאן בישראל?   את הסוד היא תגלה בהרצאתה בכנס.

* רותם ליברזון - מבלוגרית בסלונה למגישת תכנית טלוויזיה:

למדה בבית הספר היוקרתי לבישול Freance Culinary Institute בניו יורק, בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובמנהל עסקים, עבדה במסעדות בישראל והעבירה קורסי בישול באווירה ביתית.

החשיפה שלה לקהל הרחב החלה בעקבות בלוג הבישול שלה בסלונה. בשנה האחרונה הוציאה ספר מתכונים חדש במימון המונים וכן החלה להגיש תכנית טלוויזיה בערוץ האוכל. לדבריה, אלה חלומות שרצתה להגשים מזמן אבל רק לאחרונה הרגישה בשלה ליזום אותם.
בהרצאתה היא תספר איזה רכיבים צריך כדי לבשל חלומות.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה