3 טיפים מנצחים לשיער מטופח ובריא בסטייל

סנדרה רינגלר, סטייליסטית ואשת אופנה מובילה, נותנת את 3 כללי הזהב שלה לשיער בריא ומטופח מהשורש

08/11/2015
סנדרה רינגלר קבלו עדכונים מסנדרה
  • RSS

היום, כאשר מתייחסים ל- Fashion, לא מדברים על טרנד זה או אחר, אלא במונחים של "טוטל לוק". כיועצת אופנה אני מאמינה שמראה מושלם לא מסתכם בבגד יפה או פריט אופנתי , אלא במראה מטופח שלם, מכף רגל ועד ראש, כאשר הכל צריך להתכתב אחד עם השני - השיער האיפור והלבוש. השיער שלנו הוא חלק מהטוטל לוק הזה, וגם הוא צריך להיות מטופח ובריא.

לפני שבוחרים בגדים, אקססוריז או מוצרי איפור, צריך להתחיל את הטיפוח שלנו מבפנים. ולכן, יש 3 כללים בסיסיים שלכל מי שרוצה שיער מטופח ובריא, מהשורש:

  1. אורח חיים בריא ומאוזן – טיפוח מתחיל מתזונה בריאה ומאוזנת. מה שאנחנו מכניסות לגוף שלנו, משפיע על איך שאנחנו נראות. הכל מתחיל מבפנים. חשוב לדעת ליהנות מאוכל אבל לדעת שהוא זה שמזין את הגוף שלנו, ולדאוג גם לכושר גופני ולשתיית מים מרובה. כשאין לנו את הזמן לדאוג לתזונה שתכיל את כל הויטמינים והמינרלים שאנחנו זקוקות להן כדי להיות בריאות ומטופחות, אני ממליצה על ויטמינים ותוספי תזונה ייעודיים וטבעיים שיחזירו לנו את מה שאורח החיים המהיר לוקח.

 

  1. מטופח אבל טבעי – בטיפוח השיער, אני מתחברת למראה והטבעי. אני אוהבת שיער ששומר על הברק והחיוניות שלו, ולא אוהבת מראה עשוי מדי. לכן אני ממליצה לא להעמיס על השיער בחומרי עיצוב, לתת לו מראה טבעי ומשוחרר, גם כשעושים פן – אז לבחור בבמראה הטבעי – רך, חי, נושם, גלי ועם תנועה.

 

  1. הנפש משפיעה על הגוף – כדי להיראות טוב אנחנו גם צריכות להרגיש טוב. תתפלאו כמה לזמן איכות עם בן הזוג והילדים, למפגשים עם חברות אהובות ולעבודה מפרה ומעניינת יש השפעה על הברק בשיער שלכן. מצאו זמן לעשות את הדברים האהובים עליכן, כי האושר והסיפוק מקרינים החוצה.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה