איך שומרים על הגרביונים בלי רכבות?

שעתם הגדולה של הגרבונים בפתח, עם חצאית מיני, שמלה חורפית – גרבונים משדרגים כל הופעה. אז איך נשמור עליהם חזקים ועמידים לאורך זמן? הטיפים שימנעו את הקרעים והרכבות

08/11/2015
רעות חוצה קבלו עדכונים מרעות
  • RSS

tights delta 634

את יודעת איך זה, בלחץ של הבוקר את ממהרת לגרוב את הגרביון שלך ומגלה רכבת מפוארת חוצה את רובו. מה עושים? סביר להניח שמהגרביון הקרוע כדאי להיפטר, אבל בעזרת כמה טיפים של נטלי רבהון, מעצבת ראשית בדלתא, תוכלי לשמור על הגרבונים שלך שלמים, בלי קרעים ובלי רכבות לאורך זמן.

1. לפני השימוש הראשון כדאי להרטיב את הגרביון, להניח במקפיא לכמה שעות ואז להפשיר ולהשתמש כרגיל. תהליך ההקפאה מחזק את הגרביון ומגביר את עמידות הבד.

2. ככל שהגרביון עבה יותר, הוא הופך לחזק יותר. ככל שמספר הדנייר גבוה יותר, צפיפות הבד עולה והוא עמיד בפני קרעים.

3. איך לובשים? הכניסי את הגרביון לכף הרגל תוך כדי מתיחה עדינה. אם יש לך ציפורניים חדות, כדאי לגרוב את הגרבון בעזרת כפפות. בכל מקרה מומלץ שהציפורניים יהיו משויפות כהלכה.

4. במידה ונוצר חור קטן מרחי אותו מיד בלק שקוף שיעזור את התפשטות פרימת הסבים, וימנע רכבת. אם כבר נוצרה רכבת בגרבון מומלץ להיפטר ממנו.

5. אגב, גם ספריי לעיצוב השיער עושה אפקט דומה, רססי מעט על החור ויבשי קלות.

6. גרבונים מומלץ לכבס ביד, במים קרים. ליבש הפוך בצל. אם בכל זאת את מעוניינת לכבס את הגרבונים במכונת הכביסה, הכניסי אותם לציפה או לשק כביסה עדינה, וכבסי בטמפרטורה של עד 30 מעלות. לא להכניס למייבש.

7. מומלץ לקנות גרבון במידה אחת גדולה ממידת המכנסיים שלך, כך תבטיחי נינוחות ומרחב תנועה.

8. לפני לבישת הגרבון כדאי למרוח קרם לחות ולהמתין לייבוש מלא, הגרבון מחליק טוב יותר על העור.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה