10 כללי זהב לשמירה על ההלבשה התחתונה שלך

איך מקפלים חזיות, למה כדאי לנקות את המכונה עם חומץ, ואיך נשמור הכי טוב על החזיות עם הברזלים? 10 כללים לשמירה על ההלבשה התחתונה

27/10/2015
מורן מישל קבלו עדכונים ממורן
  • RSS

שומרים על הלבשה תחתונה

אחד הדברים שעושים לנו טוב על הלב ומתחת לחולצה הוא ההלבשה התחתונה שלנו. אולי זה שטחי, גברים לא יבינו, תגידו שאין חשיבות לפריט שאף אחד לא רואה, אבל בשבילנו לבישת חזייה מושלמת, תחתון אהוב או פיג'מה מפנקת יכולה להוות אושר צרוף. מי לא מכירה את הרגע העגום שבו יוצאת הפיג'מה החדשה מדולדלת ואומללה מהמייבש? או כשהחזייה שסוף סוף מצאת ומתאימה בדיוק, מסיימת את הכביסה במראה של בלון שיצא ממנו האוויר, ושלא נדבר על המפגש המצער בין תחתון אדום לתחתון לבן במכונת הכביסה.

עד שמצאת את סט ההלבשה התחתונה האהוב עלייך, את בוודאי רוצה לדעת איך ניתן לשמור עליו נקי, רענן ומאריך ימים. יחד עם נטלי רבהון, מעצבת ראשית בדלתא, מצאנו 10 כללי זהב לטיפול נכון בלבנים. גזרי ושמרי.

1. למה להגדיל ראש אם מישהו כבר עשה את זה בשבילך? האינטרס של היצרן הוא שתהיי מרוצה. עקבי אחר הוראות הכביסה המצוינות על הפריט.

2. ההלבשה התחתונה צמודה לגופך ומושפעת יותר מכל פריט מהחומרים המצויים בקרמים ותכשירים, וכן מהפרשות הגוף. כל אלו משאירים כתמים מצהיבים על הבגד. יש לכבס בכביסת יד במים חמים לאחר כל שימוש.

3. חזיות עם ברזלים וריפוד פוש אפ בכביסת יד בלבד. הערבול במכונת הכביסה משנה את המבנה שלהן והן לעולם לא ייראו שוב כמו בחנות.

4. יש לבחור בתכנית עדינה ככל שניתן. גם בכביסת יד יש לשפשף בעדינות וללא מברשת או ספוגית. טיפול אגרסיבי עלול לגרום לכדוריות בד להופיע על הפריט. לא מחזה נאה.

5.. פריטים בעלי צבעים עזים עלולים לפגום בצבעם של פריטים עדינים יותר בכביסה משותפת. חשוב להפריד לפי גוונים ולכבס בהתאם.

6. כדי לשמור על כביסה לבנה בוהקת לא מספיק להכניס פריטים לבנים בלבד. יש להקפיד על ניקוי המכונה בטרם הכביסה. הפעלת המכונה ריקה על תכנית מלאה עם כלור או בתוספת שתי כוסות חומץ לבן, ימיסו שיירי צבע ויגנו על הכבסים הלבנים.

7. פריטי תחרה עלולים להיפגם במכונה עקב משיכת חוטים במפגש עם קרסי חזיות או רוכסנים. יש לכבס בכביסה ידנית בלבד, או בתוך שק כביסה ייעודי במכונת הכביסה.

8. נכון שהכי קל לדחוף הכל למייבש, אבל כשמדובר בפריטים עדינים, מקושטים או חזיות עם ברזלים זו תהיה טעות. הבד מתכווץ ומשנה את מרקמו וקישוטים עדינים עלולים להיפרם. יש לתלות או לפרוס לייבוש באוויר.

9. ייבוש בשמש שומר על מרקם הבד וגם מבהיר אותו. זה נהדר לפריטים לבנים, אך יש להקפיד על ייבוש פריטים צבעוניים, ובמיוחד אדומים וורודים, בצל כדי שלא ידהו.

10. חזיות מאחסנים בערימה וללא קיפול. רק אם אין ברירה, קפלי את קאפ ימין על שמאל בלי לדחוס אותם כדי לשמור על צורתם המקורית.

 ולסיום: איך מכבסים את החזיה הכי טוב?

 

בואי להתחדש בקולקציה החורפית והחדשה של דלתא
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה