5 סודות לאורגזמה טובה יותר

איך אפשר להפוך את האורגזמה הנשית לחזקה ומרגשת יותר, איפה נמצאות הנקודות שיטריפו אותה ומה זה יעשה לגבר. כתבה שמומלץ לקרוא בשניים

15/10/2015
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

שאטרסטוק

משחר היווצרו האדם מנסה בכל הכוח לפצח תעלומות – איך ליצור אש, כיצד בעצם עובר הקול בטלפון, ובעיקר - מה נשים באמת רוצות ואיפה אפשר להשיג את זה.

מאחר שעניין האש כבר ברור ואת נושא הטלפון למדנו לקבל כאקסיומה, נשארה שאלה מהותית אחת – מה נשים באמת רוצות?

׳קח לך אישה ובנה לה בית?׳ הו, לא. למרות מה שנהוג לחשוב, נשים הן דווקא יצורים רציונליים ואנחנו מבינות שבית זה כל כך אינפלציה 85׳, ושבימים אלו עד שנצליח לקנות בית השדיים שלנו כבר יגיעו לברכיים.

אז מה כן? נסתפק בכך שתלמדו איך להביא אותנו לאורגזמה מטורפת ובלי שנצטרך לפתוח לכם ווייז תוך כדי עניינים. קבלו 5 סודות לאורגזמה טובה יותר שיהפכו את המיטה שלכם למקום הבילוי המועדף על שניכם:

1. משחקי הסקס. הפער העיקרי בין נשים לגברים בסקס טמון בדרך לאורגזמה. מה לעשות שאצלנו לא מספיק להתמיד כמה דקות בתנועה על ציר אחד? הסוד הכי גלוי במערכת הוא שככל שתגרה את האישה שלך לפני הזיון, ככה האורגזמה תגיע חזק יותר ומהר יותר.

אז איך משחקים? גירוי אזורים ארוגניים ומעוררים כמו הפטמות, הצוואר, האוזניים וכפות הרגליים מעלה את מידת המוכנות של האישה לגמור. נסה ללקק את האוזן וללחוש לה מילים מחרמנות, צביטות ומציצת הפטמות מגרים כמעט כל אישה, אם תעשה את זה במקביל לליטוף שקעי הברך או כשהאצבעות שלך מטיילות במורד הבטן שלה אל בין הרגליים, תגלה שלאט לאט יביא אתכם לעניינים מהר מהר.

*אזהרת מלכוד- כל אישה היא חד פעמית, לכן למרות כל האמור לעיל יש נשים שמגע באזורים האלה יגרום להן לתחושה הפוכה ומרגיזה. שים לב ותהיה קשוב למה שמטריף או מעצבן את הפרטנרית שלך. (נו, לא הבטחנו שהכל יהיה קל.)

שאטרסטוק

2. בואו נדבר על הדגדגן. בגדול, אתה מכיר את הדרך לשם. אבל גברים רבים טועים לחשוב שכשהגיעו ליעד אפשר לחנות. כאשר אתה מעניק לאישה שלך מין אוראלי, קודם כל תחשוף את הדגדגן על ידי מתיחה קלה של העור כלפי מעלה בעזרת האגודל, ואז שים לב שיש שם כמה נקודות רגישות. צידי הדגדגן רגישים הרבה יותר מאשר בגישה פרונטלית. שחק עם הלשון ובתנועות מציצה בין הנקודות הרגישות ובדוק מהו האזור הרגיש יותר אצל בת זוגך. כשתגלה אותה האורגזמה שלה תעלה כיתה.

3. ועכשיו לעומק הדברים. הרבה נשים לא יודעות שהן מסוגלות לחוות אורגזמה בחדירה, אבל כל מי שהצליחה יודעת שזו אורגזמה סופר חזקה. לפעמים החיכוך עם האיבר הגברי מפספס את הנקודה שבה אישה מוצאת את השיא שלה, לכן למתחילים כדאי לגשש וללמוד את האזור בעזרת ויברטורים קטנים שמיועדים לגירוי נקודת הG. נכון שעם צעצוע היא יכולה לגמור לבד, אבל אם אתה תהיה שם כדי ללמוד בדיוק איפה צריך להרעיד אותו, בפעם הבא תדע לענג אותה באופן הזה גם בעצמך. ויש בונוס לגבר: באורגזמה בחדירה מתרחשת סדרת התכווצויות של הנרתיק שיעיפו גם את האורגזמה שלך שנת אור קדימה.

שאטרסטוק

4. תשנה את הגישה. תנוחות הן לא רק זוויות צילום טובות יותר לפורנו, הן באמת משנות את חוויית המין באופן ממשי. כל נקודה באיבר המין של האישה שלך חווה את הגירוי בצורה שונה. חדירה על הגב או חדירה עמוקה בדוגיסטייל מרגישות שונה לגמרי. זיון כפיות או בשכיבה על הגב כשהרגליים שלה מורמות אל על מביאים לסוגי עונג שונים בתכלית. ככל שיותר נקודות יגיעו לגירוי, כך האורגזמה היה חזקה יותר.

5. תן לה שרשרת. לא יהלומים. אורגזמת שרשרת. אולי היא עוד לא חוותה מולטי אורגזמה מעולם ואתה תהיה זה שיעניק לה את מלכת האורגזמות, היהלום שבכתר, הדובדבן שבקצפות. במהלך הסטנדרטי של יחסי מין אתה כנראה תרד לה, היא תגמור ואז אתה תצטרף בחדירה, בינג-באנג ותיפלו שניכם מתנשפים ושרועים על הגב. אבל כדי להפתיע צריך להשקיע.

אחרי שהיא גומרת תן לה רגע לנשום, ולא יותר מזה. הדגדגן שלה נמצא בשיא הרגישות שלו אחרי אורגזמה, וזה עיתוי מושלם לסחוט ממנו אורגזמה נוספת. תנועות מהירות של הלשון, ויברטור מאלץ אורגזמה, ביצה רוטטת או עבודת אצבעות מיומנת שלך, מבפנים ומבחוץ, יביאו אותה לאורגזמה הבאה. הצלחתם? יופי! למה לעצור עכשיו? יש נשים שחוות גם 5, 6 , 7 אורגזמות בשרשרת. עכשיו, תנסה לחשוב מה זה יעשה לך.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך