8 דרכים מתוקות ואינטימיות להראות אהבה

אם לא נשמור על האהבה שלנו היא תלך ותדעך. ישנם זוגות שגם אחרי 30 שנות נישואים עדיין מאוהבים, איך הם עושים את זה? באמצעות פעולות מתוקות שמלבות את רגשותיהם. לפניכם 8 דרכים להביע את אהבתכם

14/10/2015
Lifehacks קבלו עדכונים מLifehacks
  • RSS

דרכים להביע אהבה. צילום: שאטרסטוק

אהבה אמיתית מובעת באמצעות הפעולות שלכם. רק בגלל שאתם אומרים שאתם אוהבים מישהו, זה לא בהכרח הופך את זה לאמיתי. כמובן, שלמילים יש כוח רב, אך אלו המעשים הקטנים שמוסיפים רגש ותחושת בטחון לאהבה שלנו אחד כלפי השני. ישנם זוגות שגם אחרי 30 שנות נישואים עדיין אוהבים, איך הם עושים את זה? באמצעות דרכים מתוקות להיזכר ולהזכיר שהם עדיין אוהבים. אין דבר נהדר יותר מלהבחין בחיוך על פניו של האדם שאתם אוהבים, אז למה לא להראות להם עד כמה אתם אוהבים? לפניכם 8 דרכים מתוקות ואינטימיות כדי להראות אהבה.

מגע

לפעמים אנחנו חושבים שמילים יכולות לתאר טוב יותר אהבה, אבל אנשים רבים יכולים לחלוק על אמונה זו. מי שזכה לטעום אהבה אמיתית יודע כי רק בעזרת מגע אפשר לבטא אותה. אחרי זמן מה שלא התראתם, הרצון לגעת הופך לרעב שמתגבר. אם כך, המגע הראשון מזה זמן רב יהיה מתוק אפילו עוד יותר. אנחנו, מהיותנו אנשים תמיד נרצה לגעת, אך פעמים רבות שוכחים כיצד ניתן להראות חיבה בעזרת מגע. אם זה סתם ללכת ברחוב ולהחזיק ידיים, ללטף ליטוף קטן על הלחי או להתכרבל יחד מול הטלוויזיה, כל אלו הם מחוות מגע ששמורות לאהובים. זוהי הדרך הפשוטה והנהדרת ביותר להזכיר לאהובכם עד כמה אתם אוהבים, מתרגשים ונמשכים אליהם.

להשתטות

אין טעם להישאר עם מישהו שלא ניתן להשתטות איתו כאוות נפשכם. מה יותר כיף מלהצחיק אחד את השני בעזרת הצקות קטנות? מלחמת מים באמבטיה או דגדוגים קטנים, לא משנה בני כמה תהיו, כשמדובר בשטויות זוהי דרך נפלאה להראות חיבה. עשיית שטויות תשאיר אתכם מופתעים, צעירים וחייתים. אל תהססו אף פעם להזכיר לבני הזוג מה זה להיות ילדים שוב, יחד תוכלו להיות ילדים לנצח.

הפתעות

הפתעות! מי שטוען שהוא לא אוהב הפתעות, סתם שקרן. אל תחכו לאירועים מיוחדים כדי להפתיע או לתת מתנות. המתנות הטובות ביותר הן המחוות הקטנות שמגיעות בהפתעה. הפתעות כאלה מזכירות לבני הזוג כי אתם תמיד חושבים עליהם ועל הדרך להפתיע ולשמח אותם. ומה באמת יותר נהדר מלראות שגרמת לבן/בת הזוג שלך לחייך?

פתקי אהבה

תמיד נהדר לשמוע "אני אוהב אותך" או "אני מתגעגע אלייך" אבל זה אף פעם לא יזיק ללכת צעד אחד נוסף ולהשאיר פתקים קטנים של אהבה. מה יותר נפלא מלהתעורר בבוקר ולגלות פתק שמברך אותך בבוקר נפלא מבת או בן זוגך? תמיד תוכלו לשלוח מכתבים לבני זוגכם, גם אם אתם עדיין גרים באותו הבית. אין באמת גבול כשמדובר בדרכים להביע את האושר והאהבה שלכם כלפיהם. רק כשאתם כותבים את המחשבות האינטימיות ביותר שלכם על דף אתם באמת מסוגלים להבין עד כמה חזקה היא האהבה.

הקשבה

היה לכם יום ארוך ואתם רק רוצים קצת שקט ושלווה? כנראה שלא רק לכם היה יום קשה, גם לחבר או לחברה. לכן, עלינו לזכור כי אהבה נמדדת ברגעים הקשים ביותר, כשנגמרו לנו כבר כל הכוחות להתמודד. להקשיב ולהכיל את בן או בת הזוג ברגעים הכי קשים של החיים, זוהי אהבה. למרות הקושי הגדול והרצון לפעמים להתעסק בעצמנו אנחנו צריכים לנסות ולראות גם את צרכי האחר. האהובים שלכם ידעו להעריך את ההקשבה והכנות שלכם. היו בטוחים שהם יהיו שם כשגם אתם תצרכו לפרוק קצת מתח.

הכרת תודה

מערכות יחסים שלוקחים כמובן מאליו סופן להיגמר. כמו כל קשר טוב, גם קשר זוגי זקוק לזמן איכות והזנה באהבה. אחת הדרכים הנהדרות להעניק אהבה היא הכרת תודה פשוטה על ידי מחווה מהלב. תוכלו לבצע כל דבר, אם זה לבשל ארוחה קטנה, לחפש סרט לצפייה ששניכם אוהבים, להתפנק בטיול לאורך הים, או כל דבר שיעיד על כך שאתם אסירי תודה.

הנאה משותפת

אנחנו חיים בעולם בקצב מהיר, עסוק, מלא בפעילות ורגעים חטופים. קשרים טובים מצליחים לתת לנו הפסקה מהפעילות העמוסה. כמה כיף פשוט לשבת מחובקים על הספה? לפעמים נראה שזה באמת כל מה שאנחנו צריכים. אחת הדרכים הטובות ביותר להראות אהבה היא לקחת את הזמן כדי להעריך את החיים יחד. גם רגעים של אושר חולפים, לכן חשוב להקפיד על מציאת זמן להנאות משותפות נוספות. להתבונן יחד וליהנות מהעונות המתחלפות, מהטיולים, מהנופים, מהילדים שגדלים, מהמשפחה, מאהבה וגם ממתקים.

לגדול ביחד

שניכם אנשים עם מטרות עצמאיות, אך כשהתחברתם מצאתם מישהו נוסף לשתף עימו את החלומות ואת ההצלחות האישיות שלכם. מישהו נוסף ששמח בשמחתכם. רגעי השמחה הללו יקרים מפז. אנחנו מציעים לגרום להם לקרות ומהר, אל תחכו לרגעי השמחה האלו, להפך – צרו אותם עכשיו. יחד תוכלו ללמוד ואפילו לעבוד כדי לקדם את מטרותיכם ומטרות האחר. יחד תוכלו לקדם מטרות גדולות יותר, מטרות משותפות שיהפכו לבסוף להיות מציאות חייכם העתידיים.

לכתבות נוספות ב-Lifehacks – הקליקו כאן

לסמינר Lifehacking שייערך ב-17.11 ובו מומחים יחשפו בפניכם שיטות וטיפים מעשיים לחיים של שפע, בריאות והתפתחות – הקליקו כאן

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה