מעיל עם טוויסט

הבשורה של רונן חן לחורף (שהחליט בכל זאת להגיע): מעיל צמר קלאסי עם צווארון מניפה שמשאיר מרחב לצעיף ולדמיון

02/02/2011
לוק השבוע של סלונה קבלו עדכונים משלי
  • RSS

מי אני?

רונן חן, מעצב אופנת נשים. סיים את לימודיו ב"שנקר" ב-1990, ולאחר שלוש שנים הקים את בית האופנה הנושא את שמו. הוא התפרסם במהרה בזכות עיצוביו המינימליסטיים-גיאומטריים, עם השפעות ניכרות מעולם הפיסול והארכיטקטורה. המראה האורבאני והנינוח של בגדיו, המונוכרומטיות הרגועה, הגזרות המחמיאות והסגנון העל-זמני שאינו נכנע לגחמות הטרנדים הפכו את רונן חן לאחד המעצבים הישראלים המצליחים ביותר בארץ ובעולם. כיום חולש חן על 15 חנויות בארץ וחנות דגל באזור פורטמן וילאג' האופנתי בלונדון.

רונן חן הוא מעצב האופנה הישראלי הנמכר ביותר מעבר לים, עם כ-400 נקודות מכירה בארה"ב, קנדה ואירופה. עיצוביו נמכרים בבוטיקים יוקרתיים ורשתות כמו NORDTROM, בהם הוא נמכר לצד מעצבי העל המובילים בעולם.

הקו שלי

הקו העיצובי לו נאמן רונן חן כל השנים הוא קו מינימליסטי-גיאומטרי, המצליח לשרוד את מבחן הזמן ולהראות אופנתי וקלאסי כאחד. את קהל היעד שלו הוא מגדיר כ"נשים עירוניות שדעתן התיישבה עליהן", ועבורן הוא מעצב בגדי קז'ואל וערב רך בגזרות מתוחכמות תוך הקפדה על גזרות מושלמות, חומרים ותפירה איכותית ונוחות מקסימלית.

מסביר חן: "אנחנו חיים בעידן של שפע מטורף, בכל דבר וגם באופנה. רשתות זרות מתחרות בישראליות, מעצבים מהעולם נגישים כמו המעצבים המקומיים. טרנדים חולפים בטרם הספקנו לאמץ אותם. על הרקע הזה חשוב לי לעצב פריטים שהם מצד אחד TIMELESS, ומצד שני יש בהם טוויסט בעלילה – אותו תפר מיוחד, כיווץ לא שגרתי, דיטייל יוצא דופן, שמבדיל את הבגד שיצרתי ומעניק לו אמירה ייחודית".

ההשראה שלי

חן הכריז לא פעם על כך שאם לא היה מעצב אופנה, היה בוודאי ארכיטקט ומעצב פנים. ארכיטקטורה היא אהבתו השניה אחרי עיצוב אופנה, והוא שואב השראה רבה מעולם זה הניכרת באלמנטים גיאומטריים ופיסוליים בבגדיו. מראשית ימיו כמעצב ועד היום מעצב רונן חלק ניכר מהבגדים שהוא יוצר בשיטת הדיגום החופשי, כאשר עיצוב מתחיל פעמים רבות מצורה גיאומטרית כמלבן או ריבוע ההופכים בעזרת טכניקה מרשימה ועין מדויקת לבגדים לבישים ומחמיאים.

בנוסף לעולם העיצוב, חן מושפע מאד מאמנות פלסטית ואמנות בכלל, מתרבות בארץ ובעולם אבל לפני הכל, הוא מקבל את ההשראה מלקוחותיו הנאמנות ומקפיד להיות קשוב לצרכיהן ולעצב עבורן פריטים המתאימים לצרכיהן מסביב לשעון, קלאסיים עם נגיעות טרנדיות, שיתאימו לעונה הנוכחית אך יתכתבו ויתאימו גם לפריטים מעונות קודמות.

לוק היום שלי/ שלנו

החורף סוף סוף כאן, וזו הזדמנות לרכוש מעיל צמר שחור בגזרה קלאסית עם טוויסט בדמות צווארון מניפה רחב, שמשאיר הרבה מקום לצעיף סרוג נפלא ומחמם. מעיל: 1,290 ₪, צעיף: 250 ₪. בסוף עונה במחיר: 969 ₪.

ב-15.12 מתחיל מבצע סוף העונה של רונן חן, עם 25-70% על כל קולקציית החורף.

פרטים: להשיג ב-15 חנויות רונן חן ברחבי הארץ. לכתובות: www.ronenchen.com.

03-5188433

צילום: אלון שפרנסקי
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך