10 טיפים למסיבת יום הולדת מושלמת

ארגון מסיבת יום הולדת לילד הופך לפעמים להפקה מסובכת שמשאירה אותנו מותשים ומרוששים. ככה תעשו את זה נכון – 10 טיפים מבריקים

06/10/2015
תוכן מקודם קבלו עדכונים מתוכן
  • RSS

ניקול ימי הולדת אוקטובר 2015

כל הורה מגייס לפחות פעם בשנה את כישורי ההפקה הדלים שלו כדי להבטיח שלצאצאים האהובים תהיה מסיבת יומולדת שתעלה חיוך ותיזכר כחוויית ילדות נעימה. לפעמים אנחנו פשוט נסחפים, עושים יותר מדי, מוציאים יותר מדי כסף ומוצאים את עצמנו עם ילד או ילדה בוכיים באמצע המסיבה.

אז איך עושים את זה באופן שלא ישאיר אותנו תשושים ומרוששים, אבל עדיין יספק חוויה מהנה לילדי היומולדת?

1. במיוחד בגילאים הקטנים (גן - בית ספר יסודי) אפשר לתחום את המסיבה לשעה וחצי. עבור הילדים זה די והותר ובטח עבור ההורים. במקום לשעה חמש, תזמינו לחמש וחצי. כך גם יישאר לכם זמן התארגנות אחרי העבודה וגם מסגרת זמן שהולמת את סבלנותם של כולם. גם אם קבעתם את המסיבה לסוף השבוע, תאמו אותה כך שתאפשר לשאר ההורים זמן התארגנות ומנוחה שכה נחוץ להם.

.

2. רוצים עוגה יפה ופשוטה בלי להסתבך? היום אפשר להזמין אונליין דף סוכר אכיל ולהדפיס עליו כל תמונה שתרצו. הראו לילד דוגמאות, בחרו ביחד דמות אהובה, והנה – עוגה מרשימה במינימום מאמץ.

 

  • ניקול ימי הולדת אוקטובר 2015
  • .

.

3. וכדי לדאוג שאותה עוגת יומולדת מרשימה תישאר במצב המקורי, קבלו טיפ מבריק לשמירה על העוגה במקרר, בלי לחשוש לגורלה עד לאירוע:

 

4. לפעמים קל יותר לארגן יום הולדת לזוג זאטוטים יחדיו. ככה המשימות מתחלקות בין שני זוגות הורים, הארגון יעיל וקל יותר, יש יותר מבוגרים אחראים באירוע עצמו וכמובן שתקציבית זה משתלם הרבה יותר.

ניקול ימי הולדת אוקטובר 2015

 

5. עשו רשימה מסודרת של כל מה שצריך (כלים חד פעמיים, בלונים, קישוטים, שתייה קרה וכו') ונסו לרכז את כל הקניה במקום אחד כדי לחסוך זמן. לפעמים כדאי להזמין אונליין מאתרים ייעודיים ולהקדיש את הזמן לפרוצדורות אחרות.

 

6. במקום לקנות הזמנות מוכנות ולטרוח לכתוב אחת אחת יותר פשוט להדפיס הזמנה בצבע, עם כל הפרטים הרלוונטיים.

 

7. כדי שאף ילד לא יפספס – שלחו את ההזמנה בווטסאפ הכיתתי, במייל ולטובת אלה שלא מרפרשים כל רגע (יש גם כאלה) – הדפיסו בגדול ותלו מחוץ לגן/לכיתה כך שבשעת האיסוף ההורים יוכלו להתעדכן.

 

8. אם מדובר ביום חול, נסו להשתדל לאסוף את ילד היום הולדת יותר מוקדם ביום. זהו  גם צ'ופר וגם נותן לו זמן להתארגן ולהתאפס לקראת המסיבה. ילדי יום הולדת לעיתים נכנסים להלם קל (מרוב סוכר ותשומת לב ) והתארגנות מראש יכולה לסייע בנטרול ההתרגשות.

ניקול ימי הולדת אוקטובר 2015

9. ילדים מגיעים רעבים ליום הולדת. במקום לארגן שולחן ממתקים שמייצר בעיקר כאוס, קנו כוסות פופקורן גדולות ותכינו לכל ילד מנה אישית עם לקט ממתקים נבחר. ככה כולם יושבים מרוכזים, עם כוס הממתקים האישית ונהנים מההפעלה.

 ניקול ימי הולדת אוקטובר 2015

 10. עם סיום החגיגות – כדאי לפתוח רק חלק מהמתנות ולשמור חלק להמשך. אם צריך להחליף משהו – כדאי לשים בצד לפני שהילד רואה את המתנה. בהצלחה!
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה