שמלת הכלה של בר רפאלי נחשפת

תשכחו מהשמלות החושפניות מעוררות המחלוקת שלבשה באקס-פקטור. הבוקר פורסמה תמונה רשמית ראשונה של שמלת הכלה מבית קלואה שלבשה בר רפאלי בחתונה, ומסתבר שחופשי וטבעי זה הכי

30/09/2015
אופנה ויופי קבלו עדכונים מאופנה ויופי
  • RSS

אף צלם פפראצי לא הצליח להשיג תמונה של שמלת הכלה של בר רפאלי והתוכנית המקורית למכור את התמונה בעבור סכום מכובד הצליחה.

הבוקר נחשפה לראשונה במגזין hola תמונה של בר רפאלי בשמלת הכלה לצד בעלה עדי עזרא.

בניגוד לשמועות לפיהן התמונות נמכרו למגזין בריטי, היה זה דווקא המגזין הספרדי, שרואה אור במדריד ומופץ ב-15 מדינות דוברות ספרדית ומתמחה בתחומי הפנאי והסלבס, שקיבל ראשון בלעדיות על תמונות החתונה.

portada-bar1-z

כהקדמה לכתבה המלאה שתפורסם במגזין המודפס, נכתב באתר hola:

כל הרגעים, הרגשות, התלבושות, רשימת האורחים האקסלוסיבית וכמובן הסוד השמור ביותר של הכלה – השמלה. את כל הפרטים המלאים על היום המיוחד ביותר בחיי הסופר מודל תוכלו למצוא, בבכורה עולמית, בתוך עמודי המגזין HOLA!

הזוג התחתן בשבוע שעבר לאחר מערכת יחסים של שלוש שנים במלון בראשית (הטעות במקור, החתונה נערכה כידוע ביערות הכרמל) האקסלוסיבי בישראל, מקום הולדתה של הדוגמנית. "ההורים שלנו ליוו אותנו לאורך הטקס. כשאמי לקחה את ידי, לא יכולתי יותר לעצור את הדמעות", סיפרה הדוגמנית בהתרגשות.

דקות לאחר פרסום התמונה באתר hola העלתה רפאלי את התמונה המלאה בפרופיל האינסטגרם שלה וגרפה מיד אלפי לייקים.

Screenshot_2015-09-30-10-44-08

על עיצוב השמלה הופקדה קלייר וויט קלר, המנהלת האומנותית של בית האופנה הצרפתי "קלואה"  שיצרה שמלה בסגנון בוהמייני פשוט ונקי, עם עיטורי תחרה וגדילים. הכי רחוק משמלות הכלה המפוארות אותן דיגמנה רפאלי במהלך הקריירה הענפה ומהשמלות הצמודות והחשופות אותן הקפידה ללבוש במהלך העונה האחרונה של האקס-פקטור.

זו היתה השמלה הראשונה אותה לבשה, אחריה החליפה לשמלה של המעצבת הישראלית המצליחה ענבל דרור -

INBALDRORINSTAGRAM

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה