החתונה של בר רפאלי: פאן לה במקסימום

השמיים נפתחו, ההתרגשות שככה (או שלא), הפפראצי התפזרו (אולי), ותמונות של בר אומרת "איי דו" - אין. מה כן יש? הדלפות, זיופים ומסיבת רווקות כחולה ממאמץ לגרום לכולכן לקנא

26/09/2015
מערכת סלונה קבלו עדכונים ממערכת
  • RSS

בר רפאלי

עד לרגעים אלו, לא הודלפה ולו תמונה אחת לעיתונות, המקומית או העולמית, מהאירוע הסלבריטאי המקומי המתוקשר ביותר של השנה - חתונתם של הדוגמנית בר רפאלי ואיש העסקים עדי עזרא. על אף הניסיונות הנואשים להשיג בדל תמונה מהחתונה, שהתקיימה ביום חמישי האחרון באחוזת יערות הכרמל, נותרו נציגיהם השאפתניים, המעופפים, המוטסים ומטפסי ההרים לעת מצוא של אתרי החדשות, הרכילות, האופנה והלייפסטייל, עם הרבה פחות מחצי תאוותם בידם.

אז עד שיואיל הזוג המלכותי לשחרר כמה תמונות שעליהן ודאי ייאלצו המערכות לשלם כמות נכבדה של מזומנים, ניאלץ אנחנו, וגם אתן, קוראותינו היקרות, להסתפק בכמה תמונות של "מסביב". אז מה יש לנו כאן בינתיים?

כמה אורחים שלא התאפקו ופרסמו תמונות של עצמם מתכוננים לחגיגה, מסיבת רווקות שמתאמצת להיראות כמו אירוע נטול דאגות ופאן, תמונות לא אקטואליות בעליל של רפאלי מדגמנת שמלות כלה מעונות קודמות, ים של תמונות מזויפות וידיעה אחת אופנתית ודאית - הסופרמודל התחתנה בשמלה של בית האופנה קלואה, אבל כדי לראות את היצירה נצטרך כולנו להיאזר בסבלנות.

חג בר שמח לכולנו!

gilriva kotel ravakot3 sandra חתונה בר רפאלי סנדרה רינגלר. צילום: אינסטגרם
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך