6 חדשות צהובות שנהנינו לבחוש בהן

עם תפקיד נחשק, קמפיין סקסי, הריון מתוקשר וחתונה שהיא הכל חוץ מסודית, גל גדות, נינט ובר רפאלי הפכו את השנה האחרונה למשפחתית במיוחד, ועוד לא דיברנו על הקרדשיאנז. סיכום שנה בביצה

09/09/2015
שחר קיסינג'ר קבלו עדכונים משחר
  • RSS

גל גדות. צילום: gettyimages/אימג'בנק

1. וונדר וומן עולה על הגל

זה לא היה גל נוסף של שנאה ששטף את הרשת, אלא רוח מפתיעה של גאווה. ישראל, שרגילה להציע פילוג וטוקבקי נאצה בימים עצובים כתיקונם, לבשה פתאום מחוך אדום, מגפיים גבוהים ותחושה חמה של אחדות.

אכן, ההכרזה כי גל גדות תלוהק לתפקיד וונדרוומן, מילאה את האוויר בשמחה. אבל כמו שבכל טוב חייב להיות גם רע, כך קרה שאת הגאווה הישראלית החליף ספק מצד גיקים אמריקאים שלא התלהבו מהליהוק הים-תיכוני, והעלו תהיות שמא גדות לא מספיק חזקה, פיזית, כדי לגלם את התפקיד.

אבל חוסר פרגון מעולם לא עצר את וונדרוומן וגדות עלתה על גל ההצלחה שכלל קמפיין סקסי לבושם החדש של גוצ'י, ושימותו הקנאים.

.

בר רפאלי. צילום: אביב חופי

2. בר רפאלי מתחתנת ורווקי ישראל מרכינים ראש

רווקי ישראל ספגו השנה מכה קשה, עת איבדו את אחת הרווקות הנחשקות ביותר במדינה לטובת מוסד הנישואין. בר רפאלי העניקה את ה"איי דו" החלומי לעדי עזרא, בן זוגה בשנתיים האחרונות, ומקורביה דאגו לספר שהיא כל כך קולית, עד שאפילו לא היה אכפת לה לוותר על גינונים כמו כריעת ברך וטבעת, ושמיד אמרה "כן".

ההכנות לארוע החתונה הפכו מיד למסוקרות ביותר וארשת הקוליות של רפאלי, שנבחרה בינתיים להוביל את קמפיין בינלאומי לרגל 70 שנה למותג "ה. שטרן", התחלפה במעטפת של סודיות פרנואידית כמעט, תוך פיזור איומים דוגמת: "מי שידליף פרטים לא יוזמן לחתונה".

.

נינט חוזרת לעבוד. צילום: רעות חוצה

3. נינט מתקלטת רגע אחרי הלידה

"אמהות חסרות מנוח", כך ניתן להגדיר את הטרנד שנחשף השנה, וכלל דוגמניות וזמרות שלא נתנו לעובדה שזה עתה שהו בחדר לידה להפריע להן לדגמן גזרה שווה ודקיקה (ולהציא לנו את העיניים תוך כדי), שלא לדבר על לעבוד בקמפיין או סתם גיג יחצ"ני ומכניס, או, במקרה של נינט, מכניס מאד.

הכתבים מדברים על עשרות אלפי שקלים שקיבלה הרוקיסטית הלאומית תמורת תקלוט בארוע השקת החיתול החדש של "האגיס", אליו הגיעה עשרה ימים בלבד אחרי הלידה. יחד עם אחיותיה לטרנד, ביניהן ליאל דניר ואסתי גינזבורג, גם נינט מוכיחה שוונדרמן יש יותר מאחת.

.

קים קרדשיאן ובתה נורת'. צילום: רויטרס

4. הקרדשיאנז מגיעים לירושלים

הביקור ההוליוודי המסעיר של השנה האחרונה, הולך כמובן לקים קרדשיאן, מכוכבות הריאליטי המפורסמות בעולם ולבעלה, הראפר קניה ווסט. השניים ביקשו להטביל את בתם נורת' הקטנה בכנסיה הארמנית בירושלים.

כל המבצע המסוקר מאד הזה, ארך קצת פחות מ-24 שעות, במהלכן מאות מעריצים ביקשו לתפוס קצת מאבק הכוכבים המוזהב שהותירה אחריה פמליית הטראש האמריקאית. מאות תל אביבים התלבטו אם לארגן לעצמם טרמפים לירושלים, עם השמועה על הופעה ספונטנית צפויה של קניה. בסופו של דבר, ההופעה המדוברת בוטלה לקול אכזבתם של ההיפסטרים, אבל הוא יפצה אותנו בקרוב מאד. נתראה?

.

אסתי גינזבורג. צילום Getty Images

5. בייבי בום של סלבריטאיות

ארבע מהנשים היפות ביותר בישראל נכנסו השנה לחדר לידה. עבור שלוש מהן: נינט, אסתי גינזבורג ויובל שרף, היתה זו הלידה הראשונה, ועבור הרביעית, יעל בר זוהר, היתה זו הלידה השלישית. זכרו היטב את השמות של הסלבס לעתיד: אמיליה טייב מזרחי, רפאל יהונתן קייזמן, נורי שבן וליה זוארץ.

.

ברוס ג'נר. צילום מתוך הווניטי פייר

6. ברוס ג'נר הופך לאישה: "קראו לי קייטלין"

"קראו לי קייטלין" הכריזה כותרת השער של 'ואניטי פייר', וסימנה שהמהפך הושלם: לא עוד ברוס ג'נר כי אם קייטלין ג'נר. אביה החורג של קים קארדישאן הוא מעתה אישה פוטוגנית לכל דבר ועניין.

תמונת השער של ג'נר אחרי המהפך, שצולמה על ידי אנני לייבוביץ', הפכה לתמונה המסוקרת ביותר באותו היום. גם הטוויטר נשבר מרוב ציוצים נלהבים, ובשעה אחת נוספו לחשבונה הטרי של ג'נר עוד מיליון עוקבים חדשים. הניתוח עצמו ארך 15 שעות, שבסיומן מצאה עצמה ג'נר בהתקף חרדה, מתחרטת על מה שזה עתה עשתה לעצמה. כמובן שכמה שעות אחר כך היא כבר נרגעה, וכיום היא מודה שאחרי מאבק ארוך, היא יכולה סוף סוף להתחיל לחיות.

.

.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה