בלי סודות: למה הצטיידתי במחטב?

מחטבים הם פריט מאסט בכל מגירת לנז'רי הגיע הזמן להוציא אותם מהארון. מירב קאופמן, שלא מתביישת להודות שגם לה יש כרס לפעמים, יצאה לבדוק שני סוגי מחטבים וחזרה עם מסקנות

31/08/2015
מירב קאופמן קבלו עדכונים ממירב
  • RSS

והרי ידיעה מרעישה – לכל הנשים, למעט אחוזון פעוט, יש כרס. קטנה יותר, גדולה יותר, בולטת, נשפכת, רוטטת, כרס. ומשום מה, לכל הנשים הללו, כלומר רוב הנשים, 'מחטב' היא מילה גסה הנלחשת במחשכים. המלצה על לבישת מחטב נחשבת כעלבון ונאמרת במשנה זהירות ולעולם לא תשמעו הצהרה נשית בסגנון 'ברור שהשמלה נראית עלי נפלא! אני לובשת מחטב!'.

בתור אחת שלא מבינה מה הבעיה ועל שום מה הבושה, שמחתי להקריב את כרסי הפרטית והחצופה לטובת התנסות בשני סוגי מחטבים מבית דלתא כי גם לי, אישה בת 41 במידה 38 השוקלת 57 ק"ג ומתנוססת לנומך של 162 ס"מ יש כמה שמלות וחצאיות שתלויות בארון ומתגעגעות לאור יום, אותן שמלות וחצאיות אשר נלבשות ונפסלות באותו רגע בגלל כרס המרפסת התקועה כגוף זר בחזית בטני שבואו נודה באמת, אינה אקססורי אטרקטיבי במיוחד.

מרכיב נוסף ואנטי-שמלתי אשר מתנוסס לו בחוצפתו הרבה ומבטל כל אפשרות ליצירת אפיל קוקטי הוא ישבני הבולט והשרפרפי. אז כן, יש לנו את קים קרדשיאן שאחוריה הדשנים העשירו את קופתם של מנתחים פלסטיים בכל העולם אבל לא בכל יום מתחשק לי להיראות כמו ניצבת בקליפ של ניקי מינאז', כך שהדרישות שלי מהמחטבים שבחרתי היו צנועות למדי – איסוף והידוק הכרס הסוררת והטוסיק המינאז'י. טוב, לא טוסיק, תחת.אבל עם כבוד.

בשל געגועיי לשמלות ולחצאיות אשר הכרס אינה נאה בעיניהן, בחרתי שני סוגי מחטבים – אחד עבור לבישת חצאיות צמודות והשני ללבישת שמלות צמודות, צמד מחטבים שלכאורה אמורים לענות על הדרישות: NEARLY NUDE– מחטב ללא תפרים בגזרת מקסי, מותן גבוהה במידה M ו- NEARLY NUDE– מחטב דקיק וחזק בגזרת מקסי במידה M.

ואלה תוצאות ניסוי מעבדת הכרס-תחת:

NEARLY NUDE– מחטב דקיק וחזק בגזרת מקסי

מחטב חזק ועמיד (צילום: יח"צ)

זהו המחטב שבחרתי כדי ללוות את חצאיות העיפרון שברשותי ולהעלים את בליטת הכרס מהלוק הכללי. לבשתי אותו יום כמעט שלם עם חצאית צמודה וחולצה בתוך החצאית וגם הסתובבתי איתו בחוץ, בחום המייזע.

איך זה נראה: המחטב הנ"ל אכן מכנס ומהדק את הבטן והישבן ויוצר סילואטה מושטחת יחסית. הוא עמיד בפני הלחות של אוגוסט ואינו מותיר חריצים וסממנים באיזור הירכיים-צפון.

איך זה מרגיש: הבד שלו קשיח עד מאוד והוא מורגש על הגוף, גם בישיבה וגם בהליכה הרגשתי מעט חנוטה. בקיצור ויש מצב שהייתי צריכה לבחור את מידת L. מצד שני, למרות חוזקו של הבד הוא בלתי נראה לחלוטין מבעד לבגד ומייצר מראה שטוח וחלק.

מדד כינוס הבטן/ישבן: 9

מדד הנוחות: 7.5

NEARLY NUDE– מחטב דקיק וחזק בגזרת מקסי

מחטב בגזרה גבוהה (צילום: יחצ)

זה המחטב שבחרתי לליווי לבישת השמלות הצמודות בשל גזרת המותן הגבוהה שלו. גם אותו לבשתי במשך יום שלם בחום, במזגן, בישיבה ובהליכה והוא, אם נגדיר זאת בפשטות –כמעט מושלם. הוא אינו מורגש על הגוף כלל וזז איתו בהרמוניה מושלמת, הבד נעים וחלק ויחד עם זאת עמיד וחזק, במובן הטוב של המילה, והוא כמובן, אינו בולט מבעד לבגדים. המחטב מהדק את הישבן והבטן באופן משביע רצון וכעת אני יכולה לצעוק לעולם – 'הביטו בי! גם אני כמעט קוקטית!' כמעט, כי כל עוד לא רשום בתעודת הזהות שלי 'בר רפאלי' או 'קייט מוס' אין בעולם פריט לבוש שיקהה באופן טוטאלי את הקימורים והבליטות שהעניקו לי הטבע וזלילת ספגטי ברוטב שמנת ב-12 בלילה.

מדד כינוס הבטן/ישבן: 9

מדד הנוחות: 10

לפנות סיום, לא משנה באיזו מידה וגזרה את אוחזת, עברו חלפו הימים של ההתגנבות החשאית לחנות הלנז'רי ולחישת 'אני צריכה מחטב אבל בואי נשאיר את זה בינינו' לאשת השירות. לרובנו יש כרס, לרובנו יש אחלה תחת ולפעמים אפשר לסייע להם לחשוף את קיומם, אבל קצת פחות. וזה ממש בסדר.

למחטבים נוספים במחירים שווים לחצי כאן
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה