3 מדריכי מניקור לקיץ

זה לא קשה כמו שאת חושבת – בעזרת קצת סבלנות ותרגול גם את תוכלי לעשות לעצמך פדיקור מושלם, קייצי ומקורי. 3 סרטונים שמדגימים צעד צעד איך להגיע לתוצאות מושלמות

26/08/2015
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS

זה לא קיץ עד שהציפורניים לא נשלפות, והצבעים הצבעוניים של יולי אוגוסט יוצאים לשחק. זה לא משנה אם את מאמינה שפרנץ' הוא לוק קלאסי לציפורניים שלך, או שקשה למצוא אותך בלי גוון אדום ומנצח: הקיץ מזמן לנו חגיגת צבעים משלו, ולך נותר רק לתפוס צמר גפן, מכחול דקיק ואציטון, ולהוסיף קצת צבע לחיים. מוכנה לקבל קצת השראה?

פרנץ' מניקור: קלאסי ותמיד עובד

מה את צריכה?

בסיס מניקור בגוון ורדרד מספר 344 של לייף,  לק לבן privet weekend של essie, לק ג'ל שקוף  של קרליין

MENICURE2681

הפרנץ' מניקור תמיד ישאר באופנה. קלאסי ומעודן הוא הופך כל יד לאצילית ברגע. לקראת אירוע חשוב או אפילו סתם, כשבא לך להתגנדר את יכולה להתהדר בפרנץ' מניקור מקצועי בלי לצאת מהבית.

סגנון אומברה בצבע של ים

מה את צריכה?

לק בגוון כחול מסדרת quick dry  מספר 120 של לייף, לק תכלת Bluewed&Blue של essie 

MENICURE2682

אין כמו הכחול של הים כדי להצטנן מהחום של הקיץ. המניקור המגניב הבא הוא כזה בדיוק, גווני כחול בסגנון אומברה שמזכירים את הכחול של הים. אגב, את המראה תוכלו להשיג עם גוונים נוספים של הצבע האהוב עליכן.

כולם ישאלו איך עשית: חצי ירח בסטייל

מה את צריכה?

לק בגוון orchid bloom מספר 399 של קרליין, לק זהב מספר 345 של לייף

MENICURE2683

מניקור חצי ירח הוא קל יותר ממה שאפשר לחשוב, ועדיין מתקבלת תוצאה מרשימה ומעניינת שתמשוך את תשומת הלב של כולם. גם פה, את לא חייבת להתחייב לצבע מסוים ובהחלט יכולה ללכת על הבחירות שאת מעדיפה ואוהבת.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה