הפנים של ינואר

שיחת הטלפון הפתיעה את נועה סמלסון, שבדיוק באותו היום חגגה את יום הולדתה ה-49. היא התבשרה כי זכתה במתנה אמיתית - בוקר מפנק ושדרוג מידיו של עומר אסף

24/01/2011
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» "הפנים של חודש ינואר". נועה סמלסון אחרי השדרוג

נועה סמלסון, בת 49, נשואה +2, היא עורכת ספרי ילדים ונוער בהוצאת מטר, ומתה על העבודה שלה! היא אף פעם לא זוכה בשום דבר, וכאשר במקרה נתקלה בהגרלה של סלונה וקרליין, זרקה חץ לאוויר. שיחת הטלפון ממנהלת האתר הפתיעה אותה מאוד, בעיקר מכיוון שחגגה באותו יום את יום הולדתה ה-49. מתנה אמיתית.

עומר אסף רואה את נועה ונדהם כאשר הוא שומע את גילה. "הכל אצלה עומד בול במקום", הוא אומר. עור הפנים בהחלט עוד לא התחיל להראות את סימני הגיל.

אחרי כל ההתקשקשויות והפרגונים, מתחילים לעבוד.

תלתלים שחורים נופלים על הכתפיים

המטרה: לנועה יש שיער עבה ולכן חובה לדייק עם התלתלים השחורים המדהימים שלה.

עומר בפעולה: ראשית, עומר שם כמויות של מוס לבניית נפח "GO VOLUME" של נטורל פורמולה ולאחר מכן מייבש עם פן, ו'משפץ' את הקצוות עם מחליק שיער, כדי לתת מסגרת יותר מעוצבת. לסיום, כדי לסגור את הקצוות, הוא שם כמה טיפות סיליקון של נטורל פורמולה. את הטיפות הוא מורח טוב על כפות הידיים ואז מורח בעדינות על קצוות השיער. המטרה היא לא להכביד על השיער, אלא להקליל אותו. לבסוף הוא מנער את כל השיער כדי שיהיה כמה שיותר ווליום.

עוברים לפנים עם צבעים עמוקים

הבסיס לאיפור: עומר מורח קרם לחות "ELASTO LIFT" לעור רגיל של קרליין על פניה של נועה וממשיך עם סרום מאותה הסדרה. נועה מופתעת, שכן היא רגילה למרוח קודם סרום ורק לאחר מכן קרם פנים. אז לא!

עומר שוב בפעולה: לעיניים של נועה, עומר משתמש בעפרון עיניים מספר 105 ומעליו מורח צללית חומה (המטרה היא להשתמש בצבעים חמים כדי להבליט את עיניה החומות של נועה). הוא מקנח עם מסקרה "LADIVA" ב-2 שכבות כי "יש לה ריסים טובים ואנחנו רוצים להבליט גם אותם". לנועה עור פנים בהיר, אך צבע שיער והעיניים שלה כהה ועמוק, ועומר רוצה להדגיש את היופי הטבעי של נועה.

אחרי הטיפול בעיניים, עומר עובר למייק אפ "BIOGENIC" מספר 604. ועכשיו הגענו לשפתיים... איזה צבע נבחר לנועה? עומר מתחיל עם תוחם מספר 161, כדי לתת בסיס לשפתון וליצור לוק יותר עמוק. הוא מחליט לשים לנועה אודם אדום - ליפסטיק 709 - שפתון עמיד של קרליין. השכבה הראשונה שלו היא קרם והשנייה גלוס. אחרי שהשפתון מתייבש מורחים את הגלוס.

מי שלא אוהבת את התחושה או את המראה של הגלוס, יכולה למרוח קרם עיניים במקום. כן, כן, קרם עיניים! זה מלחח ומקבע את השפתון, ויוצר את המראה הרצוי. עומר: "ברגע שראיתי את התמונה שנועה שלחה למערכת, ידעתי שאני אדגיש לה את השפתיים. יש לה צבעים מאוד עמוקים וזה הכי יפה לה".

אנחנו תמיד חשבנו ששפתון אדום מבריק מתאים רק לאירועים מיוחדים, כי הוא נורא בולט ומושך תשומת לב, אבל עומר טוען שזה ממש לא נכון. זה אמנם נותן נוכחות, אבל זה כל הכיף! אל תשמרו את השפתון האדום רק לערב רומנטי ואל תפחדו לצאת לפגישה במשרד עם צבע נועז על השפתיים! בהצלחה!

לטיפים ולמידע נוסף:

הצטרפו לדף הפייסבוק של קרליין

הצטרפו לדף הפייסבוק של עומר אסף

בקרו באתר נטורל פורמולה

צילום:

סטודיו לם וליץ

האירוח באדיבות:

מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך