גולף - סתיו/חורף 2015

רשת גולף פונה לאישה שאוהבת להתלבש היטב ולהיראות עדכנית, אך לא ליפול לקלישאות טרנדיות. סיכום תצוגת סתיו/חורף 2015/16

24/08/2015
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

תצוגת האופנה הדיגיטלית סתיו חורף 2015.2016 גולף צילום אבי ולדמן (92)_res...

אתמול בבוקר נערכה תצוגת סתיו/חורף 2015/16 של רשת האופנה גולף, ואולי תצוגה היא לא הביטוי הנכון לתיאור המופע הדיגיטלי בו נצפו הדוגמנים והדוגמניות מהלכים על גבי מסכי לד ענקיים שהוצבו בחלל תעשייתי גדול בדרום תל-אביב. אותם דוגמנים שיצאו בסיום התצוגה לסיבוב קצרצר ולא מספק על הרחבה.

GOLF2389

כמו קסטרו לפניה, גם גולף בחרה להציג את העונה בקונספט חדשני ויוצא דופן. ללא ספק הושקעה מחשבה רבה בתכנון האירוע ועם זאת, מנקודת מבט של כתבת אופנה, אין מנוס מלהודות שהמקוריות לא עשתה חסד לבגדים. לא משום שלא היו נאים, נהפוך הוא, הם נראו על המסך המפוקסל מוצלחים למדי וגרמו לרצות לבחון אותם מקרוב, לזהות את הבדים ולראות את התנועה. רוצה לומר, מי שיוצא נפסד מאירועי האופנה הייחודיים הם כתבי האופנה שמוזמנים על מנת להעביר לקוראים מידע על הקולקציה שיפגשו בחנויות ונאלצים, בסופו של דבר, לבחון אותה מהתמונות וממידע כתוב.

לאחר שזה נאמר, מנקודת מבט של אורחת גרידא, האירוע היה מרהיב וכלל לצד מסכי הענק, פרטים קטנים שהוסיפו לחוויה. למשל תגי המזוודה שהוצמדו לסימוני המושבים כרמז לשמה של הקולקציה "מסע" והשקיות הממוחזרות מנייר עיתון, בהן הוגש תיק העיתונות, שיוצרו על ידי Greenhands - מפעל מוגן המייצר מוצרים מעוצבים מחומרים בשימוש חוזר ומעסיק אנשים בעלי צרכים מיוחדים.

GOLF23825

הקולקציה כאמור נקראת voyage ומבקשת לקחת אותנו למסע אישי, חברתי, תרבותי ואף רוחני במקומות, תקופות, השראות וסגנונות המעצבים את אישיותנו. כהשראה של מעצבי הקולקציה הוזכר הנווד מרקו פולו שהשכיל לקחת מכל מקום בו ביקר את הדברים הטובים שבו.

המסע של גולף מתחבר לטרנדים החמים של העונה ועובר בין פריטים בוהמיינים המתאפיינים בשמלות מקסי נינוחות מבדים דקיקים בהדפסי פרחים קטנים והדפסים אתניים, סריגים גדולים ועבים, פריטי ז'מש ומעילי פרקה, רקמות, פרנזים, תחרות וקרושה, כולם בצבעוניות נעימה של גווני שמנת וניוד, אפור, חרדל, חום, חאקי ובורגונדי, לפריטים בהשראת שנות ה-70, תוך התמקדות בחליפות משוחררות עם ג'קטים מחוייטים, ביניהם ג'קטים נהדרים מקטיפה, וסטים קצרים, מכנסי סיכה ומכנסיים רחבים נשפכים, חולצות שיפון עם עניבת קשירה ומעילי צמר גדולים. לצד אלו חצאיות עפרון, מעטפת וקלוש, פריטי עור, מכנסי סריג נעימים ושכמיות מפנקות.

GOLF23823GOLF23824

אם לסכם את הסיפור הגדול שעומד מאחורי הקולקציה, כפי שתואר בפרוטרוט במידע לעיתונאים, ולתרגם אותו למה שנראה בפועל בחנויות - מדובר בקולקציה טובה מאוד, בהמשך ישיר לקולקציה המצוינת של הקיץ האחרון.

גולף הצליחו לפצח את הנוסחה לעיצוב פריטים אופנתיים וטרנדיים ועם זאת כאלו המיועדים לאישה הבוגרת (שאינה בהכרח מבוגרת). זו שאוהבת להתלבש היטב ולהיראות עדכנית, אך לא ליפול לקלישאות טרנדיות. אורכי החצאיות והשמלות לעולם אינם קצרים מדי, המרחק בין הבגד לגוף מדויק, הצבעים הרמוניים והגזרות מחמיאות. כל אלו ממקמים את גולף בדיוק במקום בו נוצר ואקום, בין הרשתות הטרנדיות הצעירות לרשתות הקלאסיות השמרניות. שאפו.

GOLF2382GOLF23827GOLF23826

מחירים:  80-370 שקל (עד 1,200 למעילים)

גולף בפייסבוק 

 ***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה