מתלבשת ברשת: לובה ג'ייקובסון

הכירו את לובה ג'ייקובסון, בלוגרית אופנה ייחודית בנוף הישראלי שנותנת לנו הצצה לחיים של האלפיון העליון

22/08/2015
גלי דודזון סגל קבלו עדכונים מגלי דודזון סגל
  • RSS

לובה ג'ייקובסון. צילום מריה ניקול (2)

מי אני?

לובה ג'יקובסון 43, בלוגרית אופנה ולייף סטייל, גרה בכפר שמריהו.

לצד הבלוג הנושא הקרוב לליבי הוא נשים. אני פועלת במספר מישורים, גם עסקיים וגם חברתיים. אני פעילה בפורום עמיתי בילינסון ובתאריך 6.9.2015 אני מארחת כ-300 מחברות וחברי הפורום אצלנו בבית, ביניהם רבות מחברותיי וחבריי הטובים, לאירוע התרמה לנושא שחשוב מאוד להעלות את המודעות שלו בציבור – טיפול רפואי מגדרי בהתייחסות לנשים. בבילינסון הקימו לדוגמא את מרפאת לב האישה, לטיפול מגדרי ממוקד בנשים, לאחרונה הקימו מחלקה חדשה ליולדות, ברמה מלונאית גבוהה מאוד, המיועדת לכלל הנשים, ללא תשלום כספי. אפשר ללדת בסביבה יפה, אסטטית, מקצועית, ללא תשלום פרטי. אני שמחה על ההזדמנות שיש לי לתרום לקהילה.

על הבלוג:

הבלוג נקרא על שמי Luba Jakobson, לא התלבטתי הרבה לגבי השם כי זה בלוג אישי שמבטא אותי, את הסגנון האישי שלי והחיים מנקודת מבטי.

קישור: www.lubajakobson.com

לובה ג'ייקובסון. צילום אורית ארנון (2)

ותק:

הבלוג קיים כשנה וחצי ודבר מיוחד וייחודי נוסף בבלוג שהוא כתוב שלוש שפות אני כותבת בעברית והוא מתורגם לרוסית ואנגלית.

כמה שעות את משקיעה בבלוג בשבוע?

את השעות השבועיות קשה לי לספור. אני חיה את הבלוג שלי. גם כשאני לא עוסקת פיזית בצילומים, כתיבה, עריכה, בדיקת תרגומים, העלאת פוסטים, עיצוב וכד' תמיד הראש חושב על מה יעניין את העוקבים שלי. אני מסתכלת על כל דבר מנקודת המבט שלהם - במסעדה, בהצגה, בטיול, בחנות או מול המראה.

לובה ג'ייקובוסון. צילום ערן בארי

מי מצלם אותך?

יש לי כמה צלמים שאני עובדת איתם בארץ ביניהם אורית ארנון שאני מאוד מתחברת אליה.

כשאני מטיילת במקומות שונים בעולם אני משכירה את שרותיהם של צלמי אופנה מקומיים.

בניו יורק יש לי צלמת קבועה מריה ניקול. אני גם מגייסת מדי פעם את בני המשפחה - הבעל והבת שלי (בת 11) מצלמים אותי לפעמים והתוצאה מדהימה. אומנם הם לא מקצועיים אבל עושים את זה באהבה.

לובה ג'ייקובסון. צילום אורית ארנון (3)

מה הסגנון האופנתי שלך? 

סגנון הלבוש שלי הוא עכשווי, נקי מאוד, רענן ותמיד תמיד עם קריצה סקסית. כי בואו נודה, כולנו רוצות להיות סקסיות. יחד עם זאת אני פתוחה לנסות סגנונות שונים, כאלה שהם לא ה- "אני" הרגיל שלי. זה כמו לגלות עוד פן באופי.

לובה ג'ייקובסון. צילום מריה ניקול (1)

ממי את שואבת השראה?

אף פעם לא שאבתי השראה מדמות מסוימת, תמיד זה צמח מחיבור שאני יוצרת תוך כדי עיבוד בראש של טרנדים מהרחוב ואירועי אופנה שבהם אני מבקרת בארץ ובעולם, ומחברת את זה לסגנון האישי שלי.

איפה את קונה בגדים?

יש מספר חנויות שאני קונה בארץ, במרכז שוסטר שברמת אביב יש כמה חנויות בוטיק שמייבאות בגדים של מעצבים אמריקאים. אני מרבה לקנות בגדים בחו"ל, הקניות הכי אהובות עלי הן אלה שלא תכננתי. פשוט ראיתי ולא יכולתי לעמוד בפיתוי שלא לקנות.

LUBA2286

על איזה בלוג את ממליצה?

אני יותר מתחברת ועוקבת אחרי בלוגים מחו"ל כמו VivaLuxury הבלוג של אנבל פלור, או הבלוג שנקרא DAMSEL IN DIOR כמובן גם Chiara Ferragni המדהימה.

יש לך טיפ אופנתי שתוכלי לנדב לקוראות?

לקום כל בוקר ולגשת לארון ללא פחד ועם תשוקה בדיוק כמו שאמן ניגש לפלטה עם צבעים. וליהנות מהתהליך, תבחרי פריט אחד מרכזי שאותו בא לך ללבוש היום ותתאימי אליו את שאר הלוק בלי להעמיס יותר מידי. אם בחרת בלוק בצבעים רגועים תמיד כדאי לשדרג אותו ע"י אביזר אחד או שניים לכל היתר בצבעים חזקים (נעליים, תיק, משקפיים, תכשיטים), ותזכרי שלא הבגדים צריכים למשוך תשומת לב אלה את עצמך והבגדים שבחרת ללבוש הם רק כלי עזר לזה. בהצלחה!

LUBA2287

***

הצטרפו לסלונה אופנה בפייסבוק 

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה