הכל באשמת הפמיניזם

ח"כ יוליה שמאלוב ברקוביץ' מ'קדימה' מצאה מי אשם בצרות של עם ישראל: החד הוריות, הפמיניסטיות והקרייריסטיות

20/01/2011
בחדשות קבלו עדכונים מבחדשות
  • RSS
» ח"כ יוליה שמאלוב-ברקוביץ'. צילום: אתר הכנסת

ח"כ יוליה שמאלוב ברקוביץ' ממפלגת 'קדימה' מאוד לא אוהבת את הרעיונות המודרניים שהשתלטו על העולם במאה השנים האחרונות. לדוגמה, פמיניזם. הח"כית, שמגדירה את עצמה כאחת שהאג'נדה שלה היא 'עם ישראל', טוענת ש"נהיה איזשהו בון טון להיות חד הורית שהחליט לעשות ילד מחוץ למשפחה ואח"כ לבוא למדינה ולבקש הטבות על זה ועל זה ועל זה...וכולם מבסוטים. ובכנסת יש תחרות- מי מעביר הכי הרבה חוקים מגדריים. אני לא באה לשפוך את התינוק עם המים, כי חלקן באמת לא מצליחות חתן, שזה גם עניין ערכי כי כולן רוצות להיות קרייריסטיות כמוני..."

בנושא פרשות ההטרדה המינית הנחשפות לתקשורת לאחרונה התבטאה הח"כית כך:

"בחיים טפו טפו טפו אף אחד לא הטריד אותי. כשגבר אומר לי מחמאה אני מבסוטית. זה חלק מהאיזון הטבעי בטבע. הוא אמר לי מחמאה- אני לא אומרת שהוא שלח לי ידיים כי שתי פליקות ושלום על ישראל! אף פעם לא הרגשתי שמישהו החמיא לי- זהו, מה הוא רוצה? אז הוא רוצה! אז מה? יש לי טענה מאוד מאוד קשה כלפי התקשורת אחרי השריפה בצפון: כי במשך שבועיים התעסקו רק בפרצוף של מישהי שהטרידו אותה (אורלי אינס), ובמישהו שעשה אורגיות (אורי בר לב) במקום לשאול "מה עם הכיבוי?" (...)"

ועכשיו- משהו פחות מצחיק

הח"כית, שהתקשתה לשמור על רצף קוהרנטי בדבריה, נאמה בכנס עמותת פמיליזם, שבאתר האינטרנט שלה ניתן למצוא את הפנינים הבאות:

"יותר נשים מתקשות למצוא בן זוג ולהתחתן, או שהן מתחתנות ולא מצליחות לשמר את הנישואין. כתוצאה רבות מהן מוצאות עצמן לבד, ברבות השנים, ללא משפחה תומכת, והופכות תלויות בסעדי ממשלה ובארגוני הנשים. הרבה גברים אינם מתאימים נפשית לחיי הוללות ריקניים, אך גם אינם מוכנים להפוך להיות הורים מדרגה ב' שניתן בכל רגע ליטול מהם את ילדיהם ולשגר אותם לקושש מזונות על לא עוול בכפם. במקרים רבים, גברים אלה חיים חיי בדידות. הילדים שנולדים לתוך החברה האנטי-משפחתית הזו מבינים משחר ילדותם כי הם אינם אלא נטל, וכי הוריהם לא רואים בגידולם את מטרת חייהם המשותפים".

"פעם נהגו לקרוא למשפחות כאלה (חד הוריות) 'בתים הרוסים'. היום השם יפה יותר אך המציאות עדיין קשה".

"הסיכון שילדים במשקי בית חד-הוריים יסבלו ממחלות נפש ומהפרעות רגשיות והתנהגותיות גדול פי 2 עד 3 מאשר אצל ילדים במשפחות דו-הוריות"

"אנו מבינים שהכורח הכלכלי מחייב לעתים נשים לעבוד, וכי יש נשים שמעדיפות לעבוד גם מסיבות אחרות, אך איננו חושבים שהממשלה, מוסדות החברה ומעצבי התרבות צריכים להתגייס בכדי לדחוף נשים לעבוד מחוץ לבית."

"אנו סבורים שלאזרחים ישנן חובות כלפי החברה – כמו למשל השירות הצבאי הקרבי, עבור אותם גברים שהצבא מכוון לכך – וכי מימוש עצמי אינו ערך עליון ויחיד."

"איננו חושבים שחברה צריכה לרדוף הומוסקסואלים אך גם איננו סבורים שהתרבות צריכה לאמץ את ההומוסקסואליות כדגל ולהכריח את הציבור הכללי להגות בנושא יומם וליל."

"אנו זועקים את זעקתם של ילדים אשר גדלים כ"ילדי מפתח" אבודים ואינם זוכים לחום הורי מחנך וחיוני משום ששני הוריהם עסוקים במסלולי "מימוש עצמי" קרייריסטיים."

"המגדריזם שובר אצל הנשים את התודעה המשפחתית שלהן ומחליש אצלן את השאיפה הטבעית להיות רעיות ואמהות. הממסד המגדריסטי מחנך אותנו שהגיבורים האמיתיים של עם ישראל אינם הלוחמים בשדה הקרב, גם לא האמהות שמקריבות למען ילדיהן ומשפחותיהן, אלא זן של אשה חדש הקרויה "חד הורית". כמו ה"חד קרן" האגדי, גם ה"חד הורית" אפופה הילה של מיסתורין וקסם, למרות שבדרך כלל מדובר בסך הכל בנשים שמסיבה כזו או אחרת התגרשו מהבעלים שלהן – בצדק או שלא בצדק, באשמת הבעל או באשמתן. ה"חד הוריות" זוכות לשורה ארוכה של מענקים והטבות מהמדינה לא משום שתרמו משהו למדינה אלא משום שעשו את מה שהממסד המגדריסטי רצה שהן יעשו: להתגרש מהגבר, ולעבור לזרועות המחבקות והדביקות של הממסד ה"משחרר".

ושאלה לסיום:

מדוע ששמאלוב-ברקוביץ' לא תממש בעצמה את האידיאולוגיה לה היא מטיפה, ותחזור להיות עקרת בית במשרה מלאה? אולי ציפי לבני, הבוסית הישירה שלה ואשה חזקה ועצמאית לכל הדעות, צריכה לשגר אותה לשם בהקדם. רק מתוך דאגה לערכי המשפחה, כמובן.

>> לצפייה בנאומה המלא של יוליה שמאלוב ברקוביץ' בכנס הפמיליסטים: חלק א', חלק ב'

צילום ח"כ ברקוביץ'- אתר הכנסת
צילום בעמוד הבית: http://www.flickr.com/photos/x-ray_delta_one/3924642107/
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

  • תמונה אישית חמוטל גורן 08/02/2011

    אילו הטבות ומענקים? עדכנו אותי.

  • עקרות בית נואשות | בחדשות | סלונה 30/03/2011

    [...] לדפוק את הראש בקיר על הפגנת הטיפשות והבורות המהממת שמפגינה ח"כ יוליה שמואלוב-ברקוביץ’ בעניין הפמיניזם: היא עלתה כאן על [...]

בחזרה למעלה