אוננות בארבע ידיים

אוננות משותפת יכולה להיות הדבר הכי טוב שתעשו בשביל לשדרג את הסקס שלכם. שלוש הצעות שיגרמו לכם לקפוץ למיטה ולקחת את העניינים בידיים

06/08/2015
שירי גל-אמיר קבלו עדכונים משירי
  • RSS

בואו נשים את זה על השולחן – כולם מאוננים. ואנחנו עושים את זה כבר הרבה זמן, עוד מהימים שבהם למדנו לבגרויות. או קודם. טוב, הרבה קודם. אז מה הביג דיל? למה ללכת בשו-שו סביב זה?

אני שומעת על שמיניות באוויר שנשים עושות- מחכות שהוא יצא לעבודה, נכנסות למקלחת כשהוא כבר ישן, נושכות שפתיים, ושלא נדבר על אלה ש׳אם הן תופסות אותו מאונן חבל לו על הזמן׳. מה קרה? מתי זה נהיה לא חוקי לענג את עצמנו?

שאטרסטוק

הנה הצעה מרעננת – אם כבר כולנו עושים את זה, למה לא ליהנות בדואט? זה יגדיל את האינטימיות, ילמד את הפרטנר שלך מה עושה לך קרנבל בין הרגליים, ובלי ספק יבטיח שהערב שניכם תגמרו. 3 הצעות להתנסות באוננות זוגית.

הפעם הראשונה

אם את חוששת שהוא יעדיף לענג את עצמו במקום להתענג איתך, אוננות משותפת היא בול בשבילך. זה המקום שלך להציץ למקומות שעוד לא הגעת, והאיש שלך ישמח מאוד להראות לך מה עושה לו טוב כל כך כשהוא עושה לעצמו.

אם עוד לא עשיתם את זה אף פעם, את יכולה להתחיל בשליחת יד אל התחתונים שלו, וכשהוא בעניין (די מהר יש לשער) בקשי ממנו שימשיך. תוך כדי שהוא נוגע בעצמו את יותר ממוזמנת לגעת בעצמך, הוא ישמח לגלות שגם את אוהבת לענג את עצמך. ההבדל העיקרי הוא שהפעם העיניים שלך צריכות להישאר פקוחות, ותשומת הלב צריכה להתחלק בין שניכם. כנראה ייקח לך יותר זמן להגיע לאורגזמה המיוחלת, אבל מצד שני – תיהני הרבה יותר זמן, ובשביל שניים.

שאטרסטוק

שנינו ביחד וכל אחד לחוד

אוננות משותפת היא דיל מטורף, אחד פלוס אחד. הרבה פעמים אחרי שעושים את זה הסקס הופך למסעיר בהרבה.

כשאתם במיטה התפשטי לידו, באוטומט הגברי הוא יחשוב שעכשיו תורו להיכנס לפעולה. אבל במקום פורפליי, בקשי שיסתכל עלייך. שכבי לצידו והראי לו איך את נוגעת בעצמך כדי להגיע לשיא, בדיוק כמו שאת אוהבת. הוא בטוח ירצה להצטרף לחגיגה, אבל בקשי שיחכה בסבלנות לתורו. אל תדאגי לו, החרמנות שלו תרקיע שחקים כשהוא יצפה בך, וההנאה שלו אחר כך תגיע לגבהים חדשים. כשתגמרי, הסדירי נשימה ופרגני לו בחזרה. קחי את היד שלו, קרבי אותה אל האיבר שלו והתרחקי. תני לו להביא את עצמו לאורגזמה, כמו שהוא אוהב.

בפעם הבאה שתעשו סקס, תגלו שלמדתם המון על איך לענג אחד את השני, ואפילו רק בשביל זה שווה לנסות את זה שוב.

שניים זה תמיד ביחד

אוננות בארבע ידיים זה תרגיל קצת יותר אקרובטי שדורש קואורדינציה, אבל שווה את המאמץ.

כשאת מאוננת מולו ספרי לו איך את מענגת את הדגדגן, מהר או לאט, עם החדרת אצבע לנרתיק או הרטבה עם הלשון, הוא ילמד ממך איך לעשות לך זיקוקים במיטה. כשמתאים לך, בקשי ממנו להצטרף. כווני את האצבעות שלו לעקוב אחרי שלך, אולי מידת המיקוד של הגירוי תרד מעט, אבל העניין הזוגי מחרמן מספיק כדי לפצות.

שאטרסטוק

כשהוא מאונן לצידך בקשי שיתאר כמה לחץ הוא צריך לגירוי מוגבר, האם הוא אוהב לחפון את אשכיו, להשתמש בחומר סיכוך או לא, האם הוא נהנה מאצבע או רטט בפי הטבעת, כשמתאים לו - הצטרפי אליו. נסי להשתלב בתנועה העולה ויורדת של היד שלו ותני לו להנחות אותך.
באוננות כזו הכי מסעיר לגמור ביחד, אבל גם אם לא הסתנכרנתם ממש, האורגזמות שתחוו יבטיחו שבקרוב יהיה שידור חוזר.

וטיפ לסיום - בפעם הבאה שתחשדי שיש פעילות געשית מתחת לשמיכה שלצידך, במקום להפנות את הגב ולתכנן איך את מורטת לו שערה שערה, תשאלי אם את יכולה להצטרף, וכדי לא להביך את יכולה תמיד לשאול ״זו רעידת אדמה או שאתה פשוט שמח לראות אותי?״
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה