10 מזונות בצורת האיברים שעליהם הם משפיעים

התרופה הטובה ביותר תמיד תגיע מהטבע. מזונות רבים מכילים אינספור סגולות שיכולות להשפיע על המאזן הבריאותי של גופנו, לפניכם 10 מזונות שנראים בול כמו חלקי הגוף שעליהם הם משפיעים, תיהנו

04/08/2015
Lifehacks קבלו עדכונים מLifehacks
  • RSS

אבוקדו | רחם

אבוקדו ורחם. צילום: שאטרסטוק

שמתם לב שאבוקדו הוא למעשה בצורת הרחם וצוואר הרחם? אבוקדו הוכח כמונע ומאזן את המערך ההורמונלי בגוף הנשי, הוא בעל השפעה רבה על מערכת הרבייה. אכילת אבוקדו באופן קבוע כחלק מהתפריט השבועי יכול למנוע את סרטן צוואר הרחם. ונחשו מה? בדיוק תהליך ההיריון האנושי, 9 חודשים זהו הזמן הדרוש לתינוק להתפתח באופן מלא ברחם וזה בדיוק הזמן שלוקח לאבוקדו לגדול בטבע מפריחה לפרי הבשל.

אגוז | מוח

אגוז מוח. צילום: שאטרסטוק

אגוזי מלך בעל קווי דמיון מדהימים למוח האנושי, אגוזי מלך הוכרו כאחד מהמזונות האולטימטיביים למוח. אגוזי מלך הם מקור נהדר לאומגה 3 ויש להם יותר חומרים נוגדי חמצון, כמו חומצות פוליות (ויטמין B9), ויטמין E מאשר בכל אגוז אחר.

 ג'ינג'ר | קיבה

ג'ינג'ר וקיבה. צילום: שאטרסטוק

ג'ינג'ר נראה כמו קיבה אנושית והוא  גם מסייע בעיכול. ג'ינג'ר שמש במשך מאות שנים כתרופה טבעית לבריאות קיבה והוא מסייע במצבים של בחילות ושלשולים. "ג'ינג'רול" הוא המרכיב הנותן לג'ינג'ר את טעמו ואת ריחו החזקים, הוא הוכח ככימיקל פעיל המונע בחילות והקאות על פי משרד החקלאות בארה"ב.

אשכולית | שד

אשכולית ושד. צילום: שאטרסטוק

אשכוליות, תפוזים, ופירות הדר אחרים דומים מאוד במראה לבלוטות החלב נשיות, חוץ ממראם הזהה, הם משתמשים להתחדשות הרקמות והתאים בשדיים הנשיים, הוכח כי אשכוליות מכילות חומרים הנקראים " "Limonoid שמעקבים את התפתחות הסרטן בחיות מעבדה ובתאי שד אנושיים.

 גזר | עין

גזר ועין. צילום: שאטרסטוק

ברור כי גזר פרוס דומה לעין האנושית, גזר בעל דפוסים קוויים הנראים בדיוק כמו העין האנושית! בטא קרוטן (מה שנותן לגזר את הצבע הכתום התוסס שלו) עוזר לשמור על ראיה בריאה, מגן מפני ניוון מקולרי, והתפתחות מחלת הקטרקט.

להמשך קריאה  באתר Lifehacks - הקליקו כאן

 צילום: שאטרסטוק

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה