ניקי מינאז', רתם איזק מצדדייך

אם היא לא היתה רתמוש מטיים אאוט ולאחרונה גם מהאח הגדול, היא היתה ראפרית בנסיקה. איך נראה היום של רתם איזק, מה היא אוהבת לבשל, מה נשי בעינייה ומה היא צריכה כדי לכתוב טור טוב. שאלון אישי

06/08/2015
שרין לוי קבלו עדכונים משרין
  • RSS

רתם איזק. צילום: זוהר שטרית

איך היום שלך מתחיל ומתי הוא נגמר?

''מתחיל ב-08:00 או 09:00 באימון TRX ב"לוקר רום" שנמצא ממש מתחת לביתי ולכן אני מאחרת באופן קבוע וכרוני (ככה זה, ככל שאת יותר קרובה למכון כך קטן הסיכוי שתגיעי בזמן). משם ממשיכה למערכת טיים אאוט לערוך טקסטים. ב-13:00 אני מתחילה לצרוח מרעב ואוכלת בקפה שיש לנו בבניין ליד מזרקת קרפיונים. אני מאוהבת בקרפיונים וכשאני בוהה בהם אני נכנסת למצב מדיטטיבי. סביב 17:30 אני חוזרת הביתה ונכנסת למוד כתיבה. את הטקסטים שלי אני מצליחה לכתוב רק מהבית, מהמזגן. בימי שלישי אנחנו סוגרים עיתון, ואני מגיעה מזיעה ועצבנית סביב 21:00. בימים רגילים אני מסיימת את יום העבודה ב-21:00, לא יודעת איך זה קורה אבל איכשהו העבודה לא נגמרת. לפעמים גם צריך לדחוף איזה דייט כדי שלא יגידו שאני רווקה מזדקנת''.

מה את אוהבת לעשות בגראבז׳ טיים שלך בבית?

''אין לי הרבה גארבז' טיים. מכיוון שאין לי טלוויזיה, אז את הזמן הפנוי שלי אני אוהבת להעביר באימון כושר מחוץ לבית. לפעמים אני אופה עוגת שוקולד ואז יש לדירה שלי ניחוח של בית. בית של שמנים. בגדול אין לי זמן זבל, האם זה הופך אותי לבחורה זבל?''

מהו הבילוי הרומנטי?

''עד כמה שזה קלישאתי, שיחה על כוס יין במרפסת. אפשר בבית בטרומפלדור, אפשר בפריז. בדרך כלל הם בוחרים באופציה א', לצערי''.

וה-בילוי באופן כללי?

''מסעדות. איך אני אוהבת לאכול, שאלוהים תעזור לי''.

השמלה ו/או הפריט שגורמים לך להרגיש הכי סקסית במסיבה.

''שמלה שחורה קטנה, ברור. עם כל הג'אז הנלווה אליה: אודם אדום, עקבים והבושם של אנג'ל. אבל מדי פעם, כשאני סתם מרגישה טוב, אני יכולה להגיע למסיבה בג'ינס וגופיה. כשאני מרגישה סקסית מבפנים אז באמת שאין איך לעצור אותי. ובמילים אחרות: תפסו את הבחורים שלכן וברחו מכאן''.

הקנייה הכי מוצלחת שלך.

''שמלה שחורה קטנה שקניתי באיזו חנות ייבוא על דיזנגוף. אני קוראת לה "שמלת ליידי גאגא" בגלל שיש לה כתפיים מודגשות בהגזמה ומחשוף עמוק. לבשתי אותה לכל חתונה שנייה בשלוש השנים האחרונות, כולל חתונה של דתיים. היא קלאסית אבל עם טוויסט חצוף''.

בחרי: שפתון אדום או עיניים מודגשות?

''שפתון אדום''.

איך השיער שלך ביום-שיער-טוב ולהפך?

''השיער שלי הוא אישיו. יש לי המון ממנו, טפו טפו חמסה שום בצל ואבי פדידה. ביום טוב הוא מדהים, וגורר משיכות שיער מהסביבה תוך שאלת "זה תוספות, נכון?". ובכן, זה לא. אין לי הרבה ימי שיער רעים. כשיש אחד כזה אני לא זוכה לראות אותו, כי כל הרעמה הזו בעיניים''.

מה את מבשלת בבית?

''קינואה וחומוס ביתי. החומוס שלי אדיר, ומי שיאכל אותו יציע לי נישואין. תוך כדי נפיחה, אני מאמינה''.

מתי את שותה וכל כמה זמן?

''לפני חודש אבא שלי החתיך והחמוד רכש לי מכונת אספרסו. מאז אני שותה כל שעה עגולה. דיאט קולה כל שעתיים עגולות. מים לא מספיק. בקיצור, בקרוב יצמח לי זנב. רגע, התכוונת לאלכוהול? שותה בעיקר בסופי שבוע. יש סיידר מוגז עם אלכוהול שאני נורא אוהבת, סוג של בירה לבנות. לחיים!''

תארי את סוף השבוע המושלם.

''בית מלון שלו ושקט, בריכה קטנה ושקטה, שמש עדינה, קוקטייל קטן ביד, ביקיני חצוף, ריח של קרם הגנה וזוג ידיים ענקיות שמורחות לי אותו על הגב התחתון. זה לא קרה מזמן''.

מני את התנאים החשובים שמאפשרים לך לכתוב טור וכמה זמן זה לוקח?

''ראשית, אנרגיה. זה נשמע פלצני וקלישאתי, אבל כל כותב יסכים איתי שיש דירות וחללים שבהם יש אנרגיה לכתיבה, ויש כאלה שפשוט לא. מרגישים את זה ברגע שנכנסים. כך תמיד בחרתי את הדירות שלי. בזו הנוכחית יש אנרגיה מעולה, אני חושדת שזה הפרקט. שנית, מזגן. לעולם לא אכתוב טקסט טוב כשקצה האף שלי רטוב מזיעה. שלישית, שקט. זה מצב די נדיר במרכז העיר, ולכן אני הכי אוהבת לכתוב אחרי חצות. מוזיקה ממש שקטה של 88FM ברקע וזהו, אני במוד''.

''עניין הזמן הוא חמקמק ולא תלוי בכלום, רק במזל. היו טורים שהקאתי בשעתיים, היו טורים שלמרות שהיה לי אותם בראש זמן מה גרמו לי לדגור יומיים בבית. זו לידה, אין דרך להתכונן אליה ואת רק רוצה שיצא לך ילד בריא''.

מה גברי בעינייך?

''אענה על זה לפי סוג הגבר שמדליק אותי: מוח חריף, לשון חדה, עיניים עם זיק שובב וכפות ידיים עם ורידים שתופסות חזק ולא מרפות בקלות. וטוב לב''.

ומה נשי?

''הכל. נשים באות בכל כך הרבה צבעים, סוגים ואריזות. אני לא חושבת שיש תכונות נשיות או גבריות, בכולנו יש הכל. אני אוהבת אודם אדום כי זה נשי בעיניי בימים מסוימים, אבל אני גם מרגישה מאוד נשית כשאני נוטפת זיעה בהרמת משקולות או בסשן איגרוף תאילנדי. אני חושבת שאני נשית מאוד. אבל יש אחרים שיגדירו אותי כנהג משאית''.

לא נשאל מה האח הגדול עשה לך, נשאל מה את עשית לאח הגדול בחזרה?

''איימתי עליו שאם הוא לא יהיה חבר שלי אני אשרוף אותו בתעשייה. בניגוד למה שאנשים חושבים על האח הגדול בגלל התפקיד שלו, יורם זק הוא איש טוב, מתוק ורגיש. הוא היה טוב אלי שם בבית ההזוי ההוא, דאג לי, נתן לי מקום, ועל זה אוקיר לו תודה לנצח''.

מה לא יודעים עלייך?

''אני חולת ראפ ולפעמים אני בטוחה שאני ניקי מינאז' המקומית.

 
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה