חסד נעורים

הכירו 3 מוצרי טיפוח - שניים סרומים ואחד קרם יום מתקדם, שמבטיחים להחזיר לעור שלנו את הנעורים. אם לשפוט רק לפי המחיר, נראה כי הם מאוד בטוחים בעצמם

19/01/2011
יופי ואופנה קבלו עדכונים מיופי ואופנה
  • RSS
» סרום ההתחדשות LA MER. צילום: יח"צ

לא מעט חברות קוסמטיקה מציעות מבחר תכשירים שנועדו להיאבק בהזדקנות העור, להגן עליו מנזקי מזג האוויר ואם אפשר - גם למלא את הקמטים שכבר הטביעו את חותמם על עור הפנים. נכון, לא תמיד אנחנו רואות תוצאות - אולי זה משום שלעתים אנחנו סקפטיות וזונחות את רוטינת המריחה היומית מהר מדי, או אולי אנחנו באמת משתמשות בתכשירים שיעילותם מוטלת בספק. בין אם זה מסקפטיות ובין אם אתן לגמרי צודקות - עכשיו אתן הולכות להכיר שלושה תכשירים - שניים סרומים ואחד קרם יום מתקדם, שהאפקטיביות שלהם נראית לעין ומורגשת באופן מיידי, ואם לשפוט רק לפי המחיר - נראה כי הם מאוד בטוחים בעצמם, אז אולי כדאי לתת להם צ'אנס.

סרום CREAM DE LA MER

רק שמו של הסרום גורם למבטא הצרפתי להתגלגל באופן לא רצוני מהלשון ולהיזכר בניחוח הים, שמרפא הכל. ואכן, סגולותיו המופלאות של Miracle Broth ™ - הנוזל העוצמתי שמיוצר במעבדות המחקר של ד"ר הובר, הידוע בשל אנרגיות המרפא שלו, נותרו הבסיס ל- The Regeneration Serum - סרום ההתחדשות וההמצאה החדשה נגד הזדקנות של המותג LA MER.

מה שעושה אותו מיוחד:

תוסס במתח - Miracle Broth™, הנוזל בעל אנרגיות הריפוי, מכיל חומר תסיסה ביולוגי חדש, המורכב מתאי גזע עוצמתיים של צמח ים, שנבחרו בשל יכולתם לעמוד במתח (אמיתי לגמרי). הנוזל מסייע בחידוש העור, תומך במבנה הטבעי שלו ומגן עליו ממפגעים חיצוניים.

אצות רצות - The Marine Peptide Ferment, אצות ים נגד הזדקנות וקומפלקס פפטיד, המסייעים בחיזוק מראה העור וממריצים את הייצור הטבעי של קולגן, המפחית הופעת קווים וקמטים.

מגן זהב - זהב קולואידי, הנחשב למוליך על בטיפול בעור ועושה אותו חלק, חזק ומוגן מגירויים.

תה לימונית - תמצית ייחודית של קליפת התה הינה אחת מהמרכיבים המקוריים של ד"ר הובר הנכלל ב- Cream De La Mer. התמצית משמשת כנוגד חמצון, הפועל בצורה מושלמת עם הנוזל התוסס.

תוכלו להתחדש ולהירפא במחיר: 1,450 ₪. להשיג בלעדית במשביר לצרכן רמת אביב.

קרם יום LA CREME PARFAITE

סדרת האנטי אייג'ינג של המותג קריטה פריז - PROGRESSIF ANTI AGE GLOBAL מציגה דור חדש של קרם היום המתקדם, המכיל פורמולה המבוססת על שילוב מהפכני של גישות טיפוליות המשלימות אחת את השנייה. מטרתו של קרם היום מהדור החדש - LA CREME PARFAITE - הוא להשיב לחיים את "זיכרון הנעורים" של העור ולהיאבק בהזדקנותו.

מה שעושה אותו מיוחד:

זהב ביולוגי - מעטה אמיתי הדוחה רדיקליים חופשיים. רכיב פעיל, נדיר ויוקרתי (מיקרו אצה, הניזונה ממצע המכיל זהב) אשר תכונותיה מסייעות לעצור את הידלדלות הקולגן בעור.

RESTART למטבוליזם - קומפלקס אולאוה-גן, המסייע להיאבק בהשפעת קרני UV על הזדקנות העור, מספק את היסודות הדרושים על מנת להפעיל מחדש את המטבוליזם של התא בעור הבוגר.

יפנית גמישה - FERMSKIN, רכיב פעיל ועשיר על בסיס צמחי, אשר מקורו בפטרייה יפנית, שמסייע בכל הקשור לגמישות העור.

ועוד מרכיבים כמו פפטיד מלוכד, ליפוזומים "חכמים" ושכבות ציפוי למיניהן - לקרם היום המתקדם של קריטה פריז יש כל כך הרבה מרכיבים, ככה שדי בטוח שאנחנו מכוסות.

תוכלו להיזכר בנעורים במחיר: 1,809 ₪ ל- 50 מ"ל. להשיג ברשת אפריל ובמשביר לצרכן.

סרום ABEILLE ROYAL

מעבדות המחקר של גרלן (GUERLAIN), מותג האיפור והטיפוח מהיוקרתיים בעולם, גילו כי הסיבה המרכזית להיווצרות קמטים ועור רפוי הם מיקרו-קרעים הנוצרים ברקמות העור במהלך השנים. עד כאן הכל טוב ויפה, אבל מה יוצא לנו מזה? מסתבר שהתגלית הובילה את המותג לפיתוח סרום חדש, הפועל להשבת המוצקות בעור ומילוי קמטים.

מה שעושה אותו מיוחד:

דבש המלכות - הסרום מבוסס על תמצית תוצרי הדבורה המשובחים בעולם, אשר מפעילה על העור מנגנון דומה לאיכויותיה בריפוי פצעים ומטפלת ברפיון העור והופעת קמטים.

בגרלן מבטיחים תוצאות כבר לאחר 16 שעות - העור יהיה מוצק יותר והקמטים יתמלאו.

והניחוח? בשילוב של ורד, יסמין, איריס ומתיקות דבש.

תוכלו לזכות בעור דבש במחיר: 762 ₪ ל- 30 מ"ל. להשיג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן.
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך

בחזרה למעלה