5 הסינגליות הכי נחשקות ברשת

הן שנונות, מרתקות, מצחיקות ויפהפיות ולכל אחת מהן יש המון מה לומר ואלפי עוקבים נלהבים ברשתות החברתיות. קבלו את דירוג חמש הסינגליות השוות של 2015, לפי הפרמטרים של סלונה

29/07/2015
דנה דרבינסקי קבלו עדכונים מדנה
  • RSS

בט"ו באב, היום הכי רומנטי בשנה, אנחנו מסמנות את הרווקים והרווקות שהיינו רוצות לראות רוקדים בבגדים לבנים בכרמים ואז יוצאים בזוגות, להרבות שמחה ביחד. סינגלים וסינגליות רבים יש מסביב, אבל עשרת הנבחרים שלנו מוצאים חן בעינינו במיוחד, אם תקראו תבינו גם למה.

סינגלים וסינגליות יקרים, אנחנו מאחלות להם אהבה ארוכה או קצרה. רגועה או  סוערת,  לוהטת או מרפרפת, כבקשתם. אם גם אתם סינגלים בט"ו באב הזה, מרימות כוסית גם בשבילכם. תאהבו את עצמכם והשאר כבר יבוא מעצמו.

מרסל מוסרי, סופרת ושדרנית, רווקה, 25, יפו

מרסל מוסרי. צילום: יחצ

מנימוקי הבחירה: כל פוסט של מרסל מניב בין 600 ל- 4,000 לייקים. כל ספר שלה הופך לאהוב הקהל וכל שורה שהיא כותבת עושה חשק לתת לה חיבוק. הצלחת ספרה הראשון "קופסת קובות" הובילה לשני ספרים נוספים שיצאו תודות למימון המונים, להגשת תוכנית ברדיו ללא הפסקה, טור במעריב והשתתפות בסדרה "גולשי ספות". עכשיו אנחנו רוצות לראות אותה מחובקת, אוהבת ונאהבת.

פוסט אופייני: "היו ימים, במיוחד בשנה הראשונה של הנישואים, שחלמתי בהם איך אישה בשמלה שחורה ומחשוף רוקדת איתי טנגו סוער עת לילה, אחר כך מדליקה לנו כמה נרות, מדברת איתי על משמעות החיים, בעוד אני מלטף את שערה, ולבסוף מגלה לי את רזי גופה"/הטור השבועי- מעריב סופשבוע.

התגובה של מרסל לבחירה: "הבחירה מחמיאה לי ומצחיקה אותי כאחת. כמובן שמהיום אצעד ברחוב כמו טווס, כשבראשי המוני גברים רצים אחרי עם טבעת נישואים. מודה ומחייכת על הבחירה".

קרן גרינבלט, יועצת משפטית בשדולת הנשים בישראל, 30, רווקה, יפו

קרן גרינבלט. צילום: אלבום משפחתי

מנימוקי המערכת: לא רק מצחיקה, שנונה וכיפית אלא גם מוצלחת ברמות אחרות -  בוגרת תואר שני במשפט בינלאומי וזכויות אדם בהצטיינות יתרה מאוניברסיטת ג'ורג'טאון בארה"ב ותואר ראשון מהאוניברסיטה העברית ופועלת כיועצת משפטית בשדולת הנשים בשנתיים האחרונות. בנוסף, היא כותבת טורים פמיניסטיים ב"מאקו", "הארץ" ועוד.

פוסט אופייני: "תקשיבו כל הבנים עסוקים פה במשחק של הפועל, יש דקות ספורות למהפכה"

או: "תודו שקאיה נתניהו חמודה בצורה קיצונית. כלומר יותר מהכלבים האתלטיים של משפחות הנשיאות האמריקאית, מהם השטיק הזה נגנב בניסיון להתחבב על הציבור, משל היתה הכלבה ג'קט מונף על הכתף"

התגובה של קרן לבחירה: "תודה על הבחירה. העולם צריך לדעת שגם לפמיניסטיות מגיעה אהבה, אפילו שזעם משיחי עושה קמטים."

גאיה קורן, עיתונאית ידיעות אחרונות ומנטורית גירושין לנשים. 46, אמא ל-2, תל אביב

גאיה קורן. צילום: פייסבוק

מנימוקי המערכת: אחת הנשים התוססות, הסוחפות והאהובות שיש בפייסלנד. הכנות, הפילפול והשארם מובילים לכ- 500 לייקים בממוצע לכל פוסט או תמונה מסנוורת. נחשבת, אחרי הסמכה כמטפלת בשיטת NLP, כ"מלכת הגירושים". לדעתנו אפשר גם להכריז עליה כעל "מלכת הריגושים".

פוסט אופייני: "אז נכנסתי לבר וראיתי מישהו שזרק אותי בלי שידעתי שהוא זרק אותי, כי הוא לא עדכן, סתם נעלם אחרי שבועיים ויום. כמו שהוא עושה לכל אחת שהוא יוצא איתה שבועיים. ויום. ומישהי פלירטטה איתו ורציתי ללחוש לה תיעלמי לו בשבועיים פחות יום, אבל במקום זה הבטתי מהצד וריחמתי על שניהם. תל אביב, לילה, כל לילה".

"מרגש כמו תעודת בגרות, כמו צו ראשון, כמו התואר... תעודת הסמכה כמטפלת NLP, ועכשיו שלחו אליי כל אשה שמתגרשת או עוברת משבר. כלומר, את כולן".

תגובה למטקבקים: "לאנונימי שמכיר אותי אישית ואני רק מחפשת גברים עם כסף. זה לא נכון. אני מחפשת גם עם זהב. ויהלומים. שני קאראט מינימום. לאיילה שכתבה שאני רק פנים חמודות. למה ככה? יש לי גם אגודלים חמודים".

התגובה של גאיה לבחירה: תמיד חלמתי להיות ברשימת הרווקות הנחשקות, עוד כשהייתי נשואה, אז הגשמתן לי חלום - ולהיות הפרסונה האהובה זה שווה אפילו יותר!! אני אזכיר את זה לעצמי כשאשב לקרוא טוקבקים".

שהרה בלאו - סופרת, יוצרת ומנחה, 42, תל אביב

שהרה בלאו. צילום: יחצ

מנימוקי הבחירה: שהרה בלאו היא הפרח של בני ברק. היא ניווטה את עצמה בכישרון לעמדת שדרנית ברדיו קול-חי, חוקרת שואה, סופרת, מנחה ברדיו ובטלוויזיה, זוכת פרס רה"מ לספרות, מרצה ועכשיו גם בעלת הצגת היחיד "תכתוב", שזוכה לביקורות מצוינות. מוקפת תמיד בשמות הנכונים והמפרים ביותר, מניר ברעם, עד עמנואלה עמיחי, אורי אורבך ז"ל, ד"ר עליזה לביא ועוד. תמיד מעניינת, תמיד ביצירה, תמיד אהובה.

פוסט אופייני: "הו. הסתיים המפגש האחרון בסדרת המשוררים במשכנות שאננים. ואיזה מפגש זה היה! עם ארז ביטון ועדי קיסר. שם, על הבמה הבנתי  עוד על הרצון שם, על הבמה הבנתי עוד על הרצון שלי להשתייך למגזר ובמקביל לבעוט בו. לסיכום: שנות האימונים כדתיית מחמד פעילה השתלמו וההסבה לאשכנזיית מחמד עברה ללא כאבים:)".

התגובה של שהרה לבחירה: "אני בדיוק כותבת איזה טקסט עגמומי, והבחירה המרגשת שינתה באחת את מצב הרוח של גיבורת הסיפור".

פייגי שטרן כותבת ומפיקה במעריב, פעילה ב"בת קול" - ארגון הלסביות הדתיות, רווקה, 21, בני ברק

פייגי שטרן. צילום: פייסבוק

מנימוקי הבחירה: אמיצה, חכמה, חצופה ואוהבת קואלות.

פייגי שטרן, פרח כתיבה והפקה במעריב ופעילה בארגון הדוסיות העליזות, עדיין גרה בבני ברק אצל ההורים אבל כבר מטפחת חלומות על גדילה ככותבת והקמת בית ומשפחה עם שומרת מצוות נהדרת.

החוכמה, הבשלות והמשפחה המחבקת שלה (אמא מאוסטריה, אבא ממקסיקו, אוהבים אותה כמו שהיא. תמיד) מרכיבים כאן כלה שכל בחורה היתה מתגאה בה במפגש יום שישי אצל ההורים.

היא פעילה ב"בת קול" "כי אני חיבת להן המון" ומעבירה את המסרים שלה גם בפייסבוק בעמוד פרטי חסר גבולות. השם שלה אם שאלתם, מגיע מסבתא שהיתה קרויה על שם פרי התאנה – פיג, באנגלית.

פוסט אופייני: "זה מוזר, כי אחרי הכל אני נתקלת בהן כל יום, אבל עדיין משהו נתקע לי בגרון כשאני רואה כלות בנות 19, שעם המטען בן ה-19 והמוח בן ה-19 והמחשבות בנות ה-19 שלהן, הולכות לעשות משהו שבני 19 לא אמורים לעשות. אני מרחמת, וחשה הקלה עצומה בו זמנית."

התגובה של פייגי לבחירה: "אני מסמיקה, זה מאד מרגש. אם יש בין הקוראות דוסית איכותית, עליזה ופנויה או שאת מעוניינת לחזור בתשובה ואת בגיל המתאים, פני אלי בפרטי".
מיטב הכתבות והבלוגים של סלונה: בסלולרי שלך | במייל שלך